Sayfa 8 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle tehlikeli bir iş yapacağını sana söylemek isterim. Gidip bir immünoloji doktoruyla görüş bence. 5 immutor 4 ahcc kapsülü içmek bence gayet tehlikeli bir durum.

Umarım nickin gibi çaresiz hale gelmezsin hpv seni çaresiz hale getirmez ama bu kadar bağışıklık sistemiyle oynamak ömür boyu geçmeyecek sorunlar yaratabilir. Yurtdışında 500mg’lık beta-glukanlar satılıyor diye kendin de böyle bir yola girmen bence büyük bir hata. Zira mega doz = başarı demek değil.
    Böyle ürünlerin etkileri, yan etkileri ani olarak göz önüne çıkmaz bu yüzden uzun vadeli kullanılıyor zaten. 6 ay sonra vücudunda çok daha kötü değişimler görme şansın var açıkçası daha SAĞLIKLI ve daha ETKİLİ kombinasyonlar öneririm.

Bence fikrini tekrar gözden geçir. Hali hazırda bi alfa-glukan kullanırken beta-glukan’a gerek yok diye düşünüyorum.

Eğer aklında daha etkili mücadele etme fikri varsa benim önerim;

AHCC (3mg)
    Alkol bazlı propolis (20 damla)
    Folik Asit (400 mcg)
    Yeşil çay kapsülü ( ideal polifenol sayısında 2 kapsül)
    C vitamini (2000 mg)

Bu şekilde hem vücudunu tehlikeye atmamış olur hem de daha kapsamlı bir mücadele yapmış olursun. Yukarıda bahsettiğin mega dozlardaki ikili de motor ama bu arabanın lastik ve direksiyona da ihtiyacı var saygılar, acil şifalar ��
    ben pek çok kaynak tarayıp bu sonuca vardım, mabadımdan atmıyorum yani. günlük beta glucan mikrarı kilona göre hesaplanıyor. cin3 olan bir kadının uygulayıp da başarılığı olduğu protokol bu, üstelik de hamileyken. beta glukan+ahcc, istersen linkini de yollarım sana. nickim çaresiz olabilir ama kafayı yemedim henüz çok şükür cubar kardeş.

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kardeş tebrik ederim Google doktoru olmuşsun sende. 6 sene tıp okuyan, kendini birşeyler bulmaya adayan kimyager ve biyologlardan daha geniş bilgi birikimine sahip olmuşsun, bir de utanmadan seni düşünüp uyaran insanlara şekil koymaya başlamışsın bravo doğru yoldasın. Devam et internette gördüğün bir tane hastada olumlu sonuç veren şeyleri denek olarak kendi üzerinde dene inşallah 1 sene sonra daha büyük sorunlarla uğraşmazsın hadi eyvallah

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pek çok kaynak tarayıp bu sonuca vardım, mabadımdan atmıyorum yani. günlük beta glucan mikrarı kilona göre hesaplanıyor. cin3 olan bir kadının uygulayıp da başarılığı olduğu protokol bu, üstelik de hamileyken. beta glukan+ahcc, istersen linkini de yollarım sana. nickim çaresiz olabilir ama kafayı yemedim henüz çok şükür cubar kardeş.

Durum
    Kıdemli Üye

Kardeş tebrik ederim Google doktoru olmuşsun sende. 6 sene tıp okuyan, kendini birşeyler bulmaya adayan kimyager ve biyologlardan daha geniş bilgi birikimine sahip olmuşsun, bir de utanmadan seni düşünüp uyaran insanlara şekil koymaya başlamışsın bravo doğru yoldasın. Devam et internette gördüğün bir tane hastada olumlu sonuç veren şeyleri denek olarak kendi üzerinde dene inşallah 1 sene sonra daha büyük sorunlarla uğraşmazsın hadi eyvallah
    o zaman uslubuna dikkat etseydin, ben doktorum demiyorum, kimseyi de bir şey kullanmaya zorlamıyorum. kendi araştırmamı yaptım, ona göre bir yol belirledim, tavsiyen için teşekkürler ama bazen nasıl söylediğin ne söylediğinden daha önemlidir.

Durum
    Kıdemli Üye

Hayırdır ne söylemişim de gelip kardeş ayakları yapıyorsun? Seni düşünüp sana tavsiye veriyorum uslübuna dikkat et diyorsun ne denir buna?

o zaman uslubuna dikkat etseydin, ben doktorum demiyorum, kimseyi de bir şey kullanmaya zorlamıyorum. kendi araştırmamı yaptım, ona göre bir yol belirledim, tavsiyen için teşekkürler ama bazen nasıl söylediğin ne söylediğinden daha önemlidir.

Durum
    Kıdemli Üye

Hayırdır ne söylemişim de gelip kardeş ayakları yapıyorsun? Seni düşünüp sana tavsiye veriyorum uslübuna dikkat et diyorsun ne denir buna?
    nickime gönderme yapman beni üzmüş olabilir mi acaba? alınganlık yapmış olabilirim ama konuyla alakası olmadığı halde "çaresiz"likten vurman şık bir hareket miydi? cubar kardeş dedim, kader arkadaşı değil miyiz? ne deseydim mahmut mu deseydim?

Durum
    Kıdemli Üye

Ya ah be kardeşim espri ne demek bilmen gerekiyor. İşim gücüm yok gelip burada seni mi ezmeye çalışacağım öyle görüyorsan ne diyeyim.

nickime gönderme yapman beni üzmüş olabilir mi acaba? alınganlık yapmış olabilirim ama konuyla alakası olmadığı halde "çaresiz"likten vurman şık bir hareket miydi? cubar kardeş dedim, kader arkadaşı değil miyiz? ne deseydim mahmut mu deseydim?

Durum
    Kıdemli Üye

Ya ah be kardeşim espri ne demek bilmen gerekiyor. İşim gücüm yok gelip burada seni mi ezmeye çalışacağım öyle görüyorsan ne diyeyim.
    ezmeyle alakası yok, çaresizlikten kafayı kırmışsın tınısı hoşuma gitmedi ki çok da haksız sayılmazsın. neyse, bu tartışmayı sürdürmenin gereği yok, alınganlık yapmış olabilirim. üzdüysem affola, tavsiyen için yine de teşekkürler.

Durum
    Kıdemli Üye

Estf canın sağolsun sadece öyle bir amacım olmadığı için öyle çıkışmana şaşırdım ben de. Sadece o çaresiz durumu bildiğim için o kafayla vücuduna daha büyük zararlar verme istedim.
    Kırıcı olduysam sen de affet 😊

ezmeyle alakası yok, çaresizlikten kafayı kırmışsın tınısı hoşuma gitmedi ki çok da haksız sayılmazsın. neyse, bu tartışmayı sürdürmenin gereği yok, alınganlık yapmış olabilirim. üzdüysem affola, tavsiyen için yine de teşekkürler.

Durum
    Kıdemli Üye

[QUOTE=Cubar;8229]Estf canın sağolsun sadece öyle bir amacım olmadığı için öyle çıkışmana şaşırdım ben de. Sadece o çaresiz durumu bildiğim için o kafayla vücuduna daha büyük zararlar verme istedim.
    Kırıcı olduysam sen de affet ��[/QUOTE
    pap smear sonucumu cumartesi alacağım için onun da stresi var üzerimde, keşke yabancılar gibi takmamayı öğrensek ama bir türlü "kirli" hissini üzerimden atamıyorum, zamanla düzelecek umarım..

Durum
    Kıdemli Üye

Niye böyle düşünüyorsun grip olduğunda kendini kirli olarak görmüyorsan burda da görmemen lazım zira virüs işte. Geldiği gibi gidecek içini ferah tut, dünyada binlerce kötü hastalık var..

Ben böyle kendimi kötü hissettiğim durumlarda çocuk hastaların yattığı bölümleri ziyaret ederim hep bi dilekleri var mı diye sorarım. 6 yaşında bir çocuğun tek dilediğinin futbol oynamak olduğunu duyduktan sonra hpv’nin ne kadar basit birşey olduğunu anlıyorsun. O yüzden içini ferah tut, hiçbir şey olmayacak. 2 sene sonra dönüp güleceksin bunun için mi stres yaptım ya diye.

Buradaki bir sürü insan bu süreçten geçti bu yüzden yardımcı olmaya çalıştım çünkü bu stres anıyla insan her şeye saldırıyor ancak maalesef başarı da soğukkanlılıkla geliyor o yüzden ne kullanırsan kullan önce kendini sakinleştir bence ve bir daha o kirli kelimesini duymak istemiyorum unut onu ne demek neyin kirlisi adam mı öldürdün 😊

Biraz sakinleş ve işi zamana bırak bazen çareler bile çaresiz kalır ama geçeceğinden şüphen olmasın.

[QUOTE=caresiz;8230]
    Estf canın sağolsun sadece öyle bir amacım olmadığı için öyle çıkışmana şaşırdım ben de. Sadece o çaresiz durumu bildiğim için o kafayla vücuduna daha büyük zararlar verme istedim.
    Kırıcı olduysam sen de affet ��[/QUOTE
    pap smear sonucumu cumartesi alacağım için onun da stresi var üzerimde, keşke yabancılar gibi takmamayı öğrensek ama bir türlü "kirli" hissini üzerimden atamıyorum, zamanla düzelecek umarım..

Bu Konu için Etiketler