Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Alıntı sonnefes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam. Fakat daha duzgun birsekilde uyarabilirsin..farkinda degildim bu basliga yazilmamasi gerektigini... sadece yardim istedim !
    doktorundan reçete alabilirsen iherb üzerinden tek tek getirtebilirsin ya da yurtdışına çıkan arkadaşlarından isteyebilirsin ya da kendin çıkıp alabilirsin.

Durum
    sonnefes01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

tskler.doktor recetesı olursa kesınlıkle gumrukte sorun olmaz degıl mı?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı sonnefes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tskler.doktor recetesı olursa kesınlıkle gumrukte sorun olmaz degıl mı?
    ben öyle bir kutu getirttim, gümrükten haber veriyorlar reçeteni taratıp yolluyorsun, sorun olmuyor, şimdi ikinci kutum yolda. biraz uzun sürüyor ama başka çare olmadığında yapacak bir şey yok.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öyle bir kutu getirttim, gümrükten haber veriyorlar reçeteni taratıp yolluyorsun, sorun olmuyor, şimdi ikinci kutum yolda. biraz uzun sürüyor ama başka çare olmadığında yapacak bir şey yok.
    Sanirim 1 defada max 2 kutu getirmeye iZin veriliyo diye okumustum. Gunde 5 kapsul ictiginizi varsayarsak 60 kapsulluk size 12 gun yetiyor. Nasil 12 gunde tekrar teminat saglayabiliyosunuz anlamadim 🙄

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim 1 defada max 2 kutu getirmeye iZin veriliyo diye okumustum. Gunde 5 kapsul ictiginizi varsayarsak 60 kapsulluk size 12 gun yetiyor. Nasil 12 gunde tekrar teminat saglayabiliyosunuz anlamadim ��
    henüz kullanmaya başlamadım zaten. ayda iki kutu yetiyor 750 mg. 60 kapsül kinoko marka ahcc. birer birer sipariş ediyorum, bir ayda iki kutu.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

henüz kullanmaya başlamadım zaten. ayda iki kutu yetiyor 750 mg. 60 kapsül kinoko marka ahcc. birer birer sipariş ediyorum, bir ayda iki kutu.
    750 mg olani da mi gunde 5 tane iciyosunuz :/ cok sordum kusura bakma. Aklima yatti iherb uzerinden almak da iyice bilgi almak istedim

Durum
    Kıdemli Üye

750 mg olani da mi gunde 5 tane iciyosunuz :/ cok sordum kusura bakma. Aklima yatti iherb uzerinden almak da iyice bilgi almak istedim
    toplamda aç karnına 3 gr ahcc alman gerekiyor, 750 mglık haptan 4 tane içmeye tekabül ediyor. 500 mg olsaydı 6 tane içmek zorunda kalacaktım. ben aç karnına 500 mg beta glukan (yani 5 tane immutor hapı) yarım saat sonra da 3 gr ahcc( yani 750 mglıktan 4 tane ahcc hapı) içmeyi planlıyorum. en iyi ikili. 100 mg beta glukan yetmiyor en az 500 mg aç karna içmek lazım, yabancı kaynaklarda böyle okudum.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

toplamda aç karnına 3 gr ahcc alman gerekiyor, 750 mglık haptan 4 tane içmeye tekabül ediyor. 500 mg olsaydı 6 tane içmek zorunda kalacaktım. ben aç karnına 500 mg beta glukan (yani 5 tane immutor hapı) yarım saat sonra da 3 gr ahcc( yani 750 mglıktan 4 tane ahcc hapı) içmeyi planlıyorum. en iyi ikili. 100 mg beta glukan yetmiyor en az 500 mg aç karna içmek lazım, yabancı kaynaklarda böyle okudum.
    İmutor biraz fazla degil mi yaa.. bobrekler icin falan. Yine de sen bilirsin ama ahcc ile birlikte asiri bi gida takviyesi olur gibi geldi. Tesekkur ederim bilgilerin icin de

Durum
    Kıdemli Üye

İmutor biraz fazla degil mi yaa.. bobrekler icin falan. Yine de sen bilirsin ama ahcc ile birlikte asiri bi gida takviyesi olur gibi geldi. Tesekkur ederim bilgilerin icin de
    yurt dışında 500 mglık beta glucanlar satılıyor ama pek çok şey gibi bu da türkiye'de mevcut değil o yüzden 5 tane immutor içiyorum, iki gündür böyle ve farkı hissettim diyebilirim kendimi çok daha dinç ve sağlıklı hissediyorum, böbrek ağrısı vs. da olmadı bende. rica ederim.

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bence fikrini tekrar gözden geçir. Hali hazırda bi alfa-glukan kullanırken beta-glukan’a gerek yok diye düşünüyorum.

Eğer aklında daha etkili mücadele etme fikri varsa benim önerim;

AHCC (3mg)
    Alkol bazlı propolis (20 damla)
    Folik Asit (400 mcg)
    Yeşil çay kapsülü ( ideal polifenol sayısında 1 kapsül)
    C vitamini (1000 mg)

Bu Konu için Etiketler