Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: akıntı

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

akıntı

bende geçmeyen kokusuz sarı bir akıntı var. başka kadın arkadaşlarda da böyle bir şikayet söz konusu mu acaba? doktorum hpv akıntı yapar dedi, bu ne kadar doğru? bıktım artık bu akıntıdn, hiç geçmeyecek mi? fitil ve de antibiyotik çare olmuyor, bitince yeniden başlıyor. benzer şikayeti olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: akıntı

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende geçmeyen kokusuz sarı bir akıntı var. başka kadın arkadaşlarda da böyle bir şikayet söz konusu mu acaba? doktorum hpv akıntı yapar dedi, bu ne kadar doğru? bıktım artık bu akıntıdn, hiç geçmeyecek mi? fitil ve de antibiyotik çare olmuyor, bitince yeniden başlıyor. benzer şikayeti olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
    Saçmalamış bende de vardı ama hergün ev yoğurdu içine üç diş sarımsak küçük küçük doğra ve yut yoğurtla koku olmuyor çekinmene gerek yok çünkü hpv olduğumu öğrendiğimden beri bu kürü uyguluyorum herakşam yemekten sonra ne bir akıntı ne bir koku var çok şükür hpv için yerken o sıkıntımdan kurtuldum her kadında olabilen birşey herşeyi hpv ye bağlamamak lazım

Durum
    Kıdemli Üye

cevabın için teşekkür ederim, ne kadar sürdü geçmesi? gerçekten çok bıktım bu akıntıdan, umarım verdiğin tarif bana da iyi gelir..

Durum
    slnmu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

cevabın için teşekkür ederim, ne kadar sürdü geçmesi? gerçekten çok bıktım bu akıntıdan, umarım verdiğin tarif bana da iyi gelir..
    Hpv olmadan önce akıntın olmuyor muydu? Valla benm ergenlikten beri akıntım hep oldu cevremdeki bütün bayanlarda da oluyor çünkü östrojene sahibiz. Herşey hpv den kaynaklı olamaz bence. Ha akıntın kokulu ve rahatsız edici düzeydeyse tabiki başka doktorlara da git

Durum
    Tecrübeli Üye

Şuan tam iki Aydır yiyorum ev yoğurduna üç diş küçük doğra yutabileceğin şekilde ye Allah'ın izni ile hiç birşeyin kalmaz şuan benim maşallah tertemiz bir o küçük virüs hariç tabi

Durum
    Tecrübeli Üye

Ayrıca pamuklu çamaşır giyiniyorum ve iyice ütülüyorum çamaşırlarımı bol su içiyorum bununda faydasının olduğunu düşünüyorum çünkü hiç su içmeyen biriydim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan tam iki Aydır yiyorum ev yoğurduna üç diş küçük doğra yutabileceğin şekilde ye Allah'ın izni ile hiç birşeyin kalmaz şuan benim maşallah tertemiz bir o küçük virüs hariç tabi
    Canım ayrıca ben çörek Otuda içine koyuyorum onun etkisinin olup olmadığını bilmiyorum ama sarımsak ve yoğurdun etkisi büyük düşünüyorum sarımsak antibiyotik sonuçta

Durum
    Kıdemli Üye

hpvden önce akıntım olmuyordu, nadir de olsa akıntıya sebep olabiliyormuş galiba. yine de her şeyi denemeye devam edicem, çok yoruldum ama, allah sonumu hayır etsin.

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bendede akinti cok ama sebebi tabikide hpv degil.doktorun bunu sogleyeceyine sana tarama testleri yaptirmaliydi mesela bende mantar gardenella gibi mikroplar yuzunden akinti ve yanma hissi vardi ve bazen akintim oldugunda asiri yanma ve kasinti oluyordu.tedavisi var ama tam gecmiyor.halen sikintim suruyor

Durum
    Kıdemli Üye

hpv virüsü vücudu ve cinsel organı mikroplara daha savunmasız ve zayıf hale getiriyor bence. cevaplarınız için çok sağ olun arkadaşlar, allah sizden razı olsun.

Bu Konu için Etiketler