Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: buda geçer...

Durum
    simao35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

buda geçer...

slm arkadaş lar yurtdisinda yaşıyorum ilk sigillerim makatta olmustu 2016 martta farkettim doktor rdv falan mayista yarisini aldilar diger yarisinida temmuz basinda çünkü hepsini alamayiz dediler yanliz burda kriyo vs vs yapmadilar direk kaziyarak ameliyatla yani.3 ay sonra nuksetti tekrar bir operasyon aralık 2016.yalniz operasyon sonrasi Çin işkencesi çok agri oluyor bi ton detay pansuman şu bu bi ay suruyo.cok şükür o zaman dan beri hiç sigilim olmadi.sigara cok iciyorum alkol hergün uyku düzeni berbat.beslenme keza oyle cok düzensiz ve hazir fastfood yada kebap doner .destek verici hicbi sey kullanmadim.yalniz iki gundur forumu okuyorum baya yardimci immun sistemi destekleyici urunler warmis hatta AHCC diye bi urun war kapsul seklinde yasadigim ulkede war her pharaparmaciden ve ya eczaneden temin edilebilr. su anda turkiyedeyim gidince alcam mutlaka sigil nuksetmemesine rağmen.simdilik tr de bazi probyotik urun kullanmaya basladim.haberim yoktu bunlardan..herkes e geçmiş olsun..

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: buda geçer...

İnşallah nuks etmez ahcc yide kullanırsanız düzenli negatif olur kurtulursunuz Allah'ın izniyle yaşadığınız yerde olması büyük bir şans

Durum
    Banlı Üye

Teşekkürler inşallah ..sizede Geçmis olsun..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

cok gecmis olsun umarim bir daha tekrarlamaz bulundugunuz ulkede ahcc varsa alin tabi tekrar gecmis olsun

Durum
    Banlı Üye

sağolun.1 sene olcak nerdeyse sığil cikmayali sizce atlatmis olabilirmiyim.

Durum
    Banlı Üye

ayrica erkeklerde uygulanicak bi test warmi sigil veya lezyon olmasada nasil anlaşılabilir negatif yada pozitif oldugumuz !

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

microarray chip test ve real time pcr diye testler var yanılmıyorsam. tabi lezyon yokken alınan sürüntüler ne kadar gerçekçi sonuç verir maalesef onu bilemiyorum. Türkiye'de gelişim ve mavi laboratuvarları iyi diyorlar yaptıranlar. umarım yardımcı olur bu bilgiler.

Durum
    Banlı Üye

eywalah sagol..bu arada bir sene icinde 6 bayanla birlikte oldum.sadece birinde.sigilim wardi makatta onuda bilmiyordum..gecen yazdi bana o kiz onda bulaşmış sanirim rahimde dizplazi warmis.hemen diger 5 iyle kontaga gectim anlattim durumu konteollerini yaptircaklar..insallah bisey çıkmaz..tabi digerl 5 ile oldugumda sigil lzyon yoktu hic bi yerimde .yani belkide wucut atmistir insallah ve digerlerine bulasmamistir..ayrica bu da bi deney sanirim hpv ile ilgili istemeden de olsa..yakinda burda soylerim sonuclari ..

Durum
    Admin

Alıntı simao35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolun.1 sene olcak nerdeyse sığil cikmayali sizce atlatmis olabilirmiyim.
    Atlatmis olma ihtimalin cok yuksek. Pasiflesmistir bence uykuya gecmistir virus muhtemelen de kolay kolay uyanmaz merak etme. Bagisikligina dikkat et yeter

Durum
    Admin

Alıntı simao35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eywalah sagol..bu arada bir sene icinde 6 bayanla birlikte oldum.sadece birinde.sigilim wardi makatta onuda bilmiyordum..gecen yazdi bana o kiz onda bulaşmış sanirim rahimde dizplazi warmis.hemen diger 5 iyle kontaga gectim anlattim durumu konteollerini yaptircaklar..insallah bisey çıkmaz..tabi digerl 5 ile oldugumda sigil lzyon yoktu hic bi yerimde .yani belkide wucut atmistir insallah ve digerlerine bulasmamistir..ayrica bu da bi deney sanirim hpv ile ilgili istemeden de olsa..yakinda burda soylerim sonuclari ..
    Ooo bak bunu simdi okudum 1 sene icinde 6 kadinla birlikte olman cok fazla. Dikkatli olmalisin

Bu Konu için Etiketler