Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal ilişkide siğil içerde olabilirmi?

Durum
    Sssssshpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anal ilişkide siğil içerde olabilirmi?

Merhabalar ankaralı dısta yoksa içerdede yoktur demiştin ya ben yogn sigil problemi yasamadım cok makatın etrafındada birsey olmadı ama ayrıca anal ilişkimde olmadı ama parmakla cok kontrol etmeye calıstım o sebepten şüphelendim dün bi genel cerraha gittm sadece baktı bişey görünmüyor dedi ama herhangi bişeyle bakmadı sadece hemoroit için krem ve fitil verdi içime sinmedi acıkcası içer kısımda olmadıgı ne malum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Rektum içinde siğil yapabilir. kolonda yapmaz. tabi bunlar anal ilişki yaşandıysa geçerli. anal ilişki yoksa anüs etrafında siğil olur ama rektumda siğil olmaz
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rektum içinde siğil yapabilir. kolonda yapmaz. tabi bunlar anal ilişki yaşandıysa geçerli. anal ilişki yoksa anüs etrafında siğil olur ama rektumda siğil olmaz
    hocam anal ilişki olduysa anüste olmadan yalnızca rektum da olabilir mi? asıl merak edilenlerden biri de bu aslında. şimdiden teşekkürler saygılar hocam.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

evet anüste olmadan rektumda olabilir.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Sssssshpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Gittigim genel cerrah sadece dısardan kontrol etti ve hemeroit ile ilgili ilaç verdi sigil durumunu sordum görünmüyor dedi yokmu dedigimde yok demedim görünürde yok dedim gibi kelime oyunu yaptı sizce farklı bir yere daha gitmelimiyim yoksa retumda olsada sadece bakarak herhangi elle yada kamera gibi
    Bir seyle bakmadan görünür müydü? Şimdiden tesekkür ederim .

Durum
    Özel Üye

Alıntı Sssssshpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gittigim genel cerrah sadece dısardan kontrol etti ve hemeroit ile ilgili ilaç verdi sigil durumunu sordum görünmüyor dedi yokmu dedigimde yok demedim görünürde yok dedim gibi kelime oyunu yaptı sizce farklı bir yere daha gitmelimiyim yoksa retumda olsada sadece bakarak herhangi elle yada kamera gibi
    Bir seyle bakmadan görünür müydü? Şimdiden tesekkür ederim .
    rektum da olup olmadığından emin olmak için anoskopi, rektoskopi ya da kolonoskopi yapmak dışında başka bi seçenek yok sanırım (araştırdığım kadarıyla).
    dışarda yoksa içerde yoktur diyenden, orada tutunamaz bu virüs diyene kadar bi çok doktora denk geldim fakat hiç biri kalkıpta gidin bi genel cerraha(proktoloji uzmanına) durumunuzu izah edip kamera ile (rektoskopi) baktırın varsa operasyon yapılsın yoksa içiniz rahat etsin demedi, demiyor ve sanırım demeyecekler de. hayret ettiğim şey bu, bilgi alabileceğimiz kişiler hekimler ama zorla laf alabiliyoruz ağızlarından. şaştım kaldım valla ben.

kız arkadaşım için tonla para döktüğümüz doktora açtım konuyu gelin muayene edeyim diyor anoskopi, rektoskopi yapmıyor, hekim ya da bölüm tavsiye etmiyor sadece gelin diyor. varın siz düşünün orda varsa nasıl anlayacağını. virüsün derdinden daha beter bu kafalarla uğraşmak. şaka gibi ama değil maalesef. herkese geçmiş olsun. kolay gelsin.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Eğer anal bölgede siğil varken parmakla makat içine doğru manipülasyon yapılırsa içeri taşınma ihtimali var. Siz çok süphede kaldı iseniz bir genel cerrah ya da proktoloji uzmanına gidip anoskopi ve rektoskopi isteyin.

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer anal bölgede siğil varken parmakla makat içine doğru manipülasyon yapılırsa içeri taşınma ihtimali var. Siz çok süphede kaldı iseniz bir genel cerrah ya da proktoloji uzmanına gidip anoskopi ve rektoskopi isteyin.
    hocam yanlış anlamayın lafım size değildi öncelikle bunu belirteyim insanlara yardımcı olmaya çalışan ender hekimlerdensiniz nazarımca. ben tam anlamıyla bize bilgi vermeyen ve sadece parası alınıp yollanacak birer kobaymışız gibi davranan paragözlere laf söylüyorum hesapta. yani adamlarda muayene edecek alet yok tecrübe yok diyor ki dışarda yok o nedenle içerde de yoktur. bizim kafamızı karıştıran sorunlardan biri bu. genel cerrahiye gidince de ben diyor girişine baktım görebildiğim kadarıyla yok ağzımızla durumumuzu açıklayıp anoskopi istememize rağmen yapmıyorlar. yani şöyle bi refleks gelişmiş sanırım bu tip doktorlarda dışarda yoksa içerde yoktur. anca özele gidip yine tonla para dökücez anlaşılan. saygılar.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

ben 1. sayfaya cevap vermişim 3. sayfada zaten doktor yanıtlamış soruları o sebeple editleyerek siliyorum yazımı.

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

anal ilişkide korunmak çok önemli çünkü virüs ve bakteri kapma olasılığı normal ilişkiden kat be kat daha yüksek, yapabilirsiniz tabii ki, milletin cinsel fantazilerine kimse karışamaz ama korunmak iyi olacaktır.

Bu Konu için Etiketler