Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba piskolojim bozuldu lütfen fikir verip bildiklerimizin bahsedermisiniz

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba piskolojim bozuldu lütfen fikir verip bildiklerimizin bahsedermisiniz

Merhaba üç hafta önce genital siğil denilen şeyin varlığını öğrendim aynı hafta cildiyeye gittim evet iki tane var dedi ama çok küçük kopkoyu renkte üzerlerine soğuk hava sikti düştü gitti bende burda operatörle bı kremden bahsettim oda yanlış olduğunu söyleyip basligimi ve yazımı kaldırdı haklıdır da kendince eminim ben bu siğilleri 7 aydır taşıyorum tahminen ikiden fazla olmadı bı yerimde ama ben emin olamadım sonraki hafta jinekologa gittim ve bakıp genital bolgen normal dedi bişey yok dedi rahim girişinde beyaz parçalar vardı hayır normal dedi daha sonra tekrar içime sinmedi başka jinekologa gittim oda baktı herşey normal dedi oda ama ben hala korkuyorum bakireyim ve kanser olmaktan korkuyorum gergin vajinama bakıyorum ve yeni yeni şeyler görüyorum gibime gelio hayatımı zindana çevirdim dizinde vajina bolgenizde kendiliğinden olan küçük portakal içindeki parçacıklara benzer şeyler varmı iki doktora gösterdim bişey yok normal dedi sizce bu normal mi başka doktora gidim desem artık param kalmadı özele vermekten devlet aldırış etmiyor sizce napmaliyim

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Merhaba piskolojim bozuldu lütfen fikir verip bildiklerimizin bahsedermisiniz

Parçalar vajina girişi tam arkadaslar

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Merhaba piskolojim bozuldu lütfen fikir verip bildiklerimizin bahsedermisiniz

Devlete git ozele para kalmaz. Hemen kanser olmazsin ama cok kafaya taktiysan ayda bir git baksinlar. Ben leep oldum koter de olcam sigilim de var tip 16 yim ben okadar vajinama bakmiyorum. Yani bu kadar korkuyorsan git baska doktor daha baksin. Vajinanın yapisi farkli sonucta bisi diyemem. Uzman da degilim dudak yapilari bile kisiden kisiye degisebilir. Yanlis yönlendirmek istemem. Ben de 2 ay boyunca surekli baktim sonra korkunun ecele faydasi yok diyerek saldim. Baksan da sigil cikiyor. Doktora son kez daha görun sonra 3 ayda bir kontrole git icin rahat etsin.

Durum
    Tecrübeli Üye

Sizede çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda kurtulursunuz gerçekten böle bir hastalığın varlığından bile haberim yoktu her başlığı okuduğumda herkese ayrı üzülüyorum size bir sorum olacak acaba siz bekar misiniz yani benim gibi bakireykenmi kaptiniz hastaligi

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ezgi30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlete git ozele para kalmaz. Hemen kanser olmazsin ama cok kafaya taktiysan ayda bir git baksinlar. Ben leep oldum koter de olcam sigilim de var tip 16 yim ben okadar vajinama bakmiyorum. Yani bu kadar korkuyorsan git baska doktor daha baksin. Vajinanın yapisi farkli sonucta bisi diyemem. Uzman da degilim dudak yapilari bile kisiden kisiye degisebilir. Yanlis yönlendirmek istemem. Ben de 2 ay boyunca surekli baktim sonra korkunun ecele faydasi yok diyerek saldim. Baksan da sigil cikiyor. Doktora son kez daha görun sonra 3 ayda bir kontrole git icin rahat etsin.
    Sizede çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda kurtulursunuz gerçekten böle bir hastalığın varlığından bile haberim yoktu her başlığı okuduğumda herkese ayrı üzülüyorum size bir sorum olacak acaba siz bekar misiniz yani benim gibi bakireykenmi kaptiniz hastaligi

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben bekarim ama bakire degilim. Bu hastalik boyle bakire dinlemiyor. Ha sunu soracaksan bakirelerin rahmine ulasir mi diye onu bilemem. Surtunmeyle ne kadar yayilir doktora sormalisin.

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

bende bakireyim bana kizlik zarinin viruslerden ve bakterilerden korudugunu soglemislerdi ama ne kadar dogru bilemem

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ya bana mesaj attiginda ben de ciddi bir sey sandim kiyamam sana. Gercekten normaldir. Bak soyle soyleyeyim. Vajinanin giris kismi cok karisik bir organdir bir bok anlamazsin zorlama. Kucuk dudaklardan da bahsediyorsan eger uzerinde puturtuler varsa bu da normaldir. Bizzat doktorla konusmustum ben de bi sikinti var sanip gitmistim zamaninda. Orada cok minik deri katlanmalari olabiliyor ve lezyon gorunumunde olabiliyor. Sakin onlari sigil sanip hayati kendine zindan etme. Son olarak tek bir doktora daha gorun. Zaten 2 doktor normal demis. Bakireysen pap smear yapmazlar bilgin olsun ayrica.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bana mesaj attiginda ben de ciddi bir sey sandim kiyamam sana. Gercekten normaldir. Bak soyle soyleyeyim. Vajinanin giris kismi cok karisik bir organdir bir bok anlamazsin zorlama. Kucuk dudaklardan da bahsediyorsan eger uzerinde puturtuler varsa bu da normaldir. Bizzat doktorla konusmustum ben de bi sikinti var sanip gitmistim zamaninda. Orada cok minik deri katlanmalari olabiliyor ve lezyon gorunumunde olabiliyor. Sakin onlari sigil sanip hayati kendine zindan etme. Son olarak tek bir doktora daha gorun. Zaten 2 doktor normal demis. Bakireysen pap smear yapmazlar bilgin olsun ayrica.
    Çok teşekkürler arya tekrar kusura bakma güzel bir tanışma olmadı ama sağolun içime su serptiniz ��

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Portakal parcacıgyla vajina ilişkisini kuramadım biri beni aydınlatabilirmi

Bu Konu için Etiketler