Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aldara'nın eksileri ve artıları nelerdir?

Durum
    Travma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Aldara'nın eksileri ve artıları nelerdir?

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Smear testi yaptirinca hpv negatif olup olmadigi cikmaz ki travma. Sadece smear temiz çıkmıştir. Negatifligi anlamak icin hpv testi yaptirmak gerekir. Esinle beraber olurken korundunuz mu hep? Korunmadiysaniz ona da bulasmis olma ihtimali cok yuksek hatta korunsaniz bile sende sigil varken beraber olduysaniz yine bulasablir
    Bendeki sigilin esime temas etmesi pek mumkun degil. Ayrica esim hpv testi yaptirdi. Biraz arastirin erkekte hpv lezyon olmadikca tespiti yok. Yaptim diyeninki yalan, varsayim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Travma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeki sigilin esime temas etmesi pek mumkun degil. Ayrica esim hpv testi yaptirdi. Biraz arastirin erkekte hpv lezyon olmadikca tespiti yok. Yaptim diyeninki yalan, varsayim.
    Yalan mı varsayım mı? Pardon ama nasıl bu kadar iddialı konuşuyorsunuz? Forumda susano adlı üye yaptırdı direkt. Penis ucuna bir cubuk sokularak sürüntü alınıyor.

Durum
    Travma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla tek eşli değilsiniz. Ahcc kullanıcam demişsiniz doktora, sonra nasıl negatif olucam diyorsunuz. Ahcc hpv negatif olmanızı sağlar. Dolayısıyla nasıl negatif olucam cevabı ahcc kullanıcam cümlenizde gizli Doktorlara göre her şey imkansız zaten. Hala hpv ömür boyu vücutta kalır diyen doktor olduğuna inanamıyorum insanlar bunu gerçekten yeniyor ve herhangi bir paylaşım platformuna baksa bile hpv ile alakalı bunu görür. Dahası zaten hpv'nin vucutta ömür boyu kalmadığı kanıtlandı. 7-8 ay siğil çıkarmıyorsan genelde negatif sayılabiliyorsun + test yaptırırsın. Testi de siğilden sürüntü alarak değil, penis ucundan sürüntü alarak yaptırabilirsin forumda deneyen arkadaşlar var.
    Doktorum gecmedigini soylemedi zaten. Ama sizde gecip gecmediginin garantisini kimse veremez dedi. Sigil cikartmazsaniz tekrar biz gecti sayiyoruz dedi. Ama test ile garanti verilemez dedi. Doktorun oldugu hastanedede test yapiliyor ama erkekte aldatici dedi. Ben doktorun soyledigini soyluyorum. Yoksa bende ahcc kullanicam zaten. Aklimda kalacagina kullanirim. Test olmasam bile psikolojikbolarak herseyi yapmis olcam tedavimde. Imutor kullaniyorum propolis kullaniyorum hergun 3-4 defa yesil cay iciyorum, c vitamini cinko aliyorum. Daha napim arkadas ama testi yokmus iste. Ha test bulursam inuda yaptircam. Doktorun demesi ancak paranizi alirlar boyle birsey imkansiz negatif ciktiniz diyen yalan soyluyordur dedi. Bunun testi yok. Sigil yoksa rahat ol kafana takma gecmistir dedi

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

bir ay aradan sonra tkrr kullandım hemem kızarıklık kaşıntı hafif yanma yaptı nasıl bir ilaçsa sanırım daha fazla devam edemeyeceğim.

Bu Konu için Etiketler