Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genius Cinsellik Onerileri

Durum
    Jon Snow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Genius Cinsellik Onerileri

Merhaba Arkadaslar
    Lami cimi yok cinsellik herkes icin con onemli,cinsel hayat olmadan da yasam kalitemiz kotu olacak. HPV li olmamin erkek ve kadin icin de yarartigi kisitlar goz onune alindiginda siz cinselligi nasil yasiyorsunuz?bulasma /bulastirma riski tasimayan teknikler,oneriler???
    haydi pamuk eller beyne,birkac ay oldu.benim tanisali ve cooookkk zorlaniyorum.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Genius Cinsellik Onerileri

yaşamıyoruz hadhjd şaka maka hani karşı tarafı önemsemesem bile (ki kimseye de bulaştırmak istemem bile isteye)şu süreçte o kadar çok hastalıktan korktum ki, artık cybh testsiz adama do kan mam andhjd kim bilir bunda neler var diye bakıyorum milletin suratına mastürbasyon?

Durum
    Tecrübeli Üye

haklisin sutten agzi yanan....
    masturbasyon candir,bir ara terk etmistik ama ihanet etmedik,mecburi hizmet ile geri döndu hayatima. hatta kidemli kademeli.yetkili.Arya'ya teklifte bulundum MAS-DER kuralim diyeeee,
    bulasma riskinin olmadigi fetişlere de yesil.isik yaktim.

napalim.asagidaki linkteki gibi mi sevisicez???

Naked Gun Love Scene - YouTube

Durum
    Raisin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Eskiden tinder hesabında birisiyle eşleşince zafer kazanmış komutan edasıyla muhabbete başlamak için can atarken şimdi yenik düşmüş ittifak devletleri gibi muhabbetten kaçıyorum, ah ah

Bence kendimizi bir süre cinsel münakaşadan mahrum bırakmak en doğru çözüm önerisi.

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşamıyoruz hadhjd şaka maka hani karşı tarafı önemsemesem bile (ki kimseye de bulaştırmak istemem bile isteye)şu süreçte o kadar çok hastalıktan korktum ki, artık cybh testsiz adama do kan mam andhjd kim bilir bunda neler var diye bakıyorum milletin suratına mastürbasyon?
    Konu acilir acilmaz yazmissin. Ama guzel baslik emegi gecen herkese tesekkurler hayirli forumlar selam ve dua ile

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

Alıntı Raisin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden tinder hesabında birisiyle eşleşince zafer kazanmış komutan edasıyla muhabbete başlamak için can atarken şimdi yenik düşmüş ittifak devletleri gibi muhabbetten kaçıyorum, ah ah

Bence kendimizi bir süre cinsel münakaşadan mahrum bırakmak en doğru çözüm önerisi.
    Bir tinder erkegi nolursa olsun kacmaz, kendini yikilmisliga birakma. Fetret devrindesin gibi dusun, bir gun mehmed celebi iyilesecek ve butun beylikleri tek tek hahshd

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Jon snow, baslıgı yanlıs yere acmıssın bu konu hpv ve cinsellik kategorisi ile alakalı.

Soru sordugun konu forumca o kategoride defalarca konusulan bır konu, ordan okuyabilirsinve katılım yapabilirsin ekstra bir baslıga ve konuya tekrar gereksinim yok.

Durum
    Tecrübeli Üye

Arya,GoT teki Arya gibisin kesin senin kill list in de vardir!!!!

Bu Konu için Etiketler