Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesinin artıları ve eksileri nelerdir?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Wink Elma sirkesinin artıları ve eksileri nelerdir?

Artıları: Maddi anlamda hiç kasmaz ve asidik yapıya sahip olduğu için siğilleri yok eder. İstediğiniz her an yapabilirsiniz, dikkatli kullanım gerektiğini düşünüyorum.

Eksileri: Doktor kontrolünde yapılan bir şey olmadığı için tahribat düzeyine dikkat edilmeli.

Eksi özellikler olarak katabileceğiniz bir şeyler var mıdır?

Bu yazı blog kısmımızdan alınmıştır: https://hpvliyiz.wordpress.com/2016/...kullanmaliyim/

Durum
    Mr Müfettiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Elma sirkesinin artıları ve eksileri nelerdir?

Uygulandığı bölgenin pH dengesini bozabilir doktor kontrolü şart bence,tabi deneyenler tecrübelerini paylaşabilir mi.

Durum
    Admin

Talking Cevap: Elma sirkesinin artıları ve eksileri nelerdir?

Alıntı Mr Müfettiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygulandığı bölgenin pH dengesini bozabilir doktor kontrolü şart bence,tabi deneyenler tecrübelerini paylaşabilir mi.
    Ya benim 2 arkadaşım da bu şekilde geçirdi siğillerini. Yakın zamanda sadece 2 tane olan kobay olarak kullanacağım siğillerim üzerinde deney yapmak istiyorum Ph dengesi konusu araştırılmalı, evet olabilir, ama kısa süreli kullanımda çok etki edeceğini sanmam.

Durum
    Yeni Üye

Bende denemek istiyorum hangi marka alsak acaba yada ev yapımı daha mı etkili olur

Durum
    Admin

Alıntı Mr Müfettiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende denemek istiyorum hangi marka alsak acaba yada ev yapımı daha mı etkili olur
    Dedim ya 2 arkadaşım o şekilde geçirdi siğilleri diye, biri diyor ki: ''ilk başta pahalı elma sirkelerini alıyordum sonraki alışımda ucuz olandan aldım bir fark göremedim o da iyiydi'' dedi. Ya elma sirkesinde önemli olan asidik yapıda olması oldugu icin bence çok önemli değil ama ''ben en iyilerine layığım'' diyerek biraz iyisinden alınabilir bence

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedim ya 2 arkadaşım o şekilde geçirdi siğilleri diye, biri diyor ki: ''ilk başta pahalı elma sirkelerini alıyordum sonraki alışımda ucuz olandan aldım bir fark göremedim o da iyiydi'' dedi. Ya elma sirkesinde önemli olan asidik yapıda olması oldugu icin bence çok önemli değil ama ''ben en iyilerine layığım'' diyerek biraz iyisinden alınabilir bence
    O zaman denemekte fayda var.Diğer yöntemlere göre ucuz ve ulaşılabilir.

Durum
    lawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Peki elma sirkesini pamuga batirip gece yara bandiyla sigillerin uzerine yapistiriyoruz dimi anladigim kadariyla ? Ayrica bu islemi kriyoterapiden hemen sonra yapsak sizce sikinti olur mu?

Durum
    Admin

Alıntı lawyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki elma sirkesini pamuga batirip gece yara bandiyla sigillerin uzerine yapistiriyoruz dimi anladigim kadariyla ? Ayrica bu islemi kriyoterapiden hemen sonra yapsak sizce sikinti olur mu?
    @Lawyer, bence kriyoterapiden hemen sonra yapma, ben koteri 1 ay önce yaptırdım, ona ragmen yapmadım, ne kadar tahriş edecegini bilemiyorum cunku. Ayrıca bepanthol tarzı bir krem sürülmesi de tahrişi önlüyormuş bildiğim kadarıyla. Evet pamuga sirke koy, sigilin üzerine pamugu koy, flaster ya da yarabandı ile yapıştır ve uyu, 7-8 saat kalabiliyormuş. Gün içinde de bepanthol'u sürersin.

Durum
    lawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tamamdir tesekkurler✋🏻

Bu Konu için Etiketler