Daha once baska konu basliklari altinda yazmistim biorezonans hakkinda dusuncelerimi deneyimlerimi paylasirim diye.
Biorezonans hakkinda tek bildigim sey vucuda frekans veren bi cihaz var bu islemi onunla yapiyolar.
Daha seansina ben giremedim henuz erkek arkadasimi test asamasindayim. 1-2 ay kendime sure tanidim bunun icin.
Gectigimiz bayramdan sonra bi randevu aldik bu tedaviyi uygulayan merkezden erkek arkadasim icin. Gitmeden 3 gun once kafein detoksu istiyolar hastalardan. 3 gun boyunca kafeine dair hic bisey tuketmiyosun. Alkol de dahil. Tabi Sigarani icmeye devam ediyosun.
Neyse gittik buna seansa baslamadan once eline sigara suzeni bilirsiniz onun daha buyugu gibi iki aparat verdiler icine sigara sigacak kadar. Kapagi falan var.
Simdi 2 sigara iciceksin ikisini de yarim iceceksin ayni zamanda kullerini ve izmaritini de bu iki aparata ayri ayri koycaksin dediler. Dedigi gibi yapti seans odasina girdik. Koltuga oturdu kablo falan bagladilar erkek arkdsma. Once mutluluk gibi bi frekans vericez 10 dk dediler (suan mutluluk gbi mi hatirlamiyorum o tarz biseydi) neyse o bitti asil sigara birakma frekansina geciyoruz dediler. Tabi bu sirada hic bisey hissetmiyo her iki frekansta da. O izmariti ve kullerini doktugu iki aparatida bi cam bardak gbi biseyin icine koydu cihazin ustundeki. Neymis biri alici biri vericiymis. Tibben inanin ne demek istediler bilmiyorum tabi erkek arkdsm surekli soruyo ben smdi sigarayi birakcakmiyim aslinda hic icmek istemiyorum birakmak istiyorum falan diye. Kiz da anlatiyo gecen bi avukat geldi gunde 3 paket iciyodu ona biraktirdiysak sen hayli hayli birakirsin yeter ki istekli ol kendine inan falan diyo. Seans bitti bunun eline bi fisfis sisesinin icine su konulmus bisey verdiler. Canin sigara isteyince bunu sik dil altina diye. Tekrar seans ihtiyacin olursa soyle, biz de zaten oneriyoruz ama sana da kalmis belki hic istemicek canin dediler. Ama ilk 4-5 saati atlatirsan kolay olucak falan da dediler.
Frekansin son 5 dksi titresim gibi biseyler hissettigini soyledi sadece. O minik fisfisli siseyi de aldik ciktik. Bi guzel yemek yedik. Cani sigara istemez olur mu istedi tabiki. Oyalanmaya calisti o spreyle. Aksam da bi guzel sarap icmeye ciktik orda cani cok cekti resmen sigara istegimi damarlarimda hissediyorum dedi ve benden 2 firt cekti seans gununun gecesinde.hatta seanstan cikar cikmaz 4 gun sonrasina tekrar randevu aldi bu seans bana yetmicek diye. İlk gunu atlatinca aradi tekrar iptal ettirdi 2. Seans hakkini. (Toplamda 3 seans hakki var hastalarin odedikleri ucret karsiliginda) Ama o gun bugundur icmiyo. Canim istiyo bazen ama baska seyle ugrasinca aklimdan cikiyo diyo.
Ben biraz sureci anlatmak istedim acikcasi. Kesin soyle boyle diyemiyorum. Suan ben de beklemedeyim yaptirip yaptirmama konusunda. O biraz fazla iradeli sanirim ve psikolojiyle etkilenmeye de meyilli. Ben onun kadar inanmiyorum mesela Herhalde suan 1,5 hafta falan oldu birakali. Daha bugun yemekten sonra canim sigara istiyo dedi ama dur bakalim
Ben yasananlari hissettiklerini ara ara yazarim. Belki birilerinin aklinda fikir olmustur. Eger icinizde biorezonans yaptiran varsa da bizi bilgilendirmeden gecmesin lutfen.🙆