Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ile Hiv arasında bağlantı var mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv ile Hiv arasında bağlantı var mı?

Alıntı Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim uzun bir sure ateşim çıkıyordu 37 oluyordu daha fazla olmadı ve nedeni hiç bilinmedi psikolojik bir şey olduğunu söylediler. bogaz problemim yıllardır var ve hep kan testlerimde lekositim çok çıkıyor amma bu sürede test yaptırmışdım. of ya ne güzül unutmuştum şimdi yine bu korkularla karşılaştım
    Merak etme bir şey yoktur.

Durum
    Banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arya böyle şeyler beni bulur ben nerde anormal var bulur seçerim ) şimdi kbb den çıktım ağzında hiçbir şey yok dedi üstümden nasıl yük kalktı anlatamam. Ammaaa o dilimdeki şüphelendiğim şey için hiç mi hiç siğile benzetemedim zaten siğil bademci kenarlarında bogazla olur genelde dedi. Ama ille de ben bunu baktırcam diyorsan daha büyük devlet hastanesine gidip biyopsi yaptırabilirsin dedi. İçim rahat etsin diye yaptırcam birdaha da ağzımı kurcalamıcam

Durum
    elektrikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

gidin test yaptırın. 28 gün sonra yapılan hiv combo testi kesin sonuç verir.

ama %99.9 ihtimal evham yapıyorsunuz, hepimiz yaşadık bunları.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Banu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya böyle şeyler beni bulur ben nerde anormal var bulur seçerim ) şimdi kbb den çıktım ağzında hiçbir şey yok dedi üstümden nasıl yük kalktı anlatamam. Ammaaa o dilimdeki şüphelendiğim şey için hiç mi hiç siğile benzetemedim zaten siğil bademci kenarlarında bogazla olur genelde dedi. Ama ille de ben bunu baktırcam diyorsan daha büyük devlet hastanesine gidip biyopsi yaptırabilirsin dedi. İçim rahat etsin diye yaptırcam birdaha da ağzımı kurcalamıcam
    Yani siğil degildir muhakkak ta böyle bi genelleme yok yani dildede oluyor dudaktada oluyor heryerde olur,benim kbbci heryere yayılır nefes alamazsın demişti çünkü gerizekalı birisi 😀

Durum
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani siğil degildir muhakkak ta böyle bi genelleme yok yani dildede oluyor dudaktada oluyor heryerde olur,benim kbbci heryere yayılır nefes alamazsın demişti çünkü gerizekalı birisi 😀
    Öyle doktorlara sinir oluyorum zaten biz gergin korkmuş vaziyette gidiyoruz daha da korkutmak niye yani.. gerçekten gerizekalıymış ben başka doktora da gidecegim ama en azından içim biraz rahatladı.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı elektrikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidin test yaptırın. 28 gün sonra yapılan hiv combo testi kesin sonuç verir.

ama %99.9 ihtimal evham yapıyorsunuz, hepimiz yaşadık bunları.
    Hiv testi yaptıracağım ancak kimlik bilgilerinin gizli tutulduğu bir yer arayışındayım. Bulaşıcı hastalık tanısı olanların bütün bilgileri sağlık bakanlığına bildiriliyormuş. Olası aksi gibi bir durumda böyle bir şeyi istemiyorum çünkü.

Durum
    elektrikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Banu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiv testi yaptıracağım ancak kimlik bilgilerinin gizli tutulduğu bir yer arayışındayım. Bulaşıcı hastalık tanısı olanların bütün bilgileri sağlık bakanlığına bildiriliyormuş. Olası aksi gibi bir durumda böyle bir şeyi istemiyorum çünkü.
    aksi durum olmayacak bana güvenin. korunmasız ilişkide bile hiv bulaşma ihtimali 0,1%. yani binde bir.

gidin testinizi yaptırın, hiç birşey çıkmayacak.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı elektrikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aksi durum olmayacak bana güvenin. korunmasız ilişkide bile hiv bulaşma ihtimali 0,1%. yani binde bir.

gidin testinizi yaptırın, hiç birşey çıkmayacak.
    İyi ki bu site var. İnsanın içini rahatlatıyorsunuz 🙏 inşallah hepimiz kurtuluruz bu virüsten 🙏

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Lekosit degerim benim de kan tahlilimde
    Yuksek cikmisti hpv belasini ogrenmeden 3 ay falan once. Bnde senin gbi acaba hiv de mi oldun kizim yok artik ya bunu da yapma kendine diye icimi bastiriyodum. Sen de oyle yap. Lekosit fazlaligi kuck bi enfeksiyondur o zaman cikmis olan. Ne biliym belki grip soguk alginligi tarzi bisey olucaktin ve bagisikligin savasiyodu.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

kan testi yaptır. dertlerinden kurtul.
    lezyon yoksa problemde yoktur.

Bu Konu için Etiketler