Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve sevgili

Durum
    qwerty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv ve sevgili

Merhaba
    2 aydır Hpv tedavisi görüyorum.Henüz hangi tip olduğuna dair test yaptırmadım.Düzenli bir ilişkim var.İlk siğiller çıktığında et beni sanarak ilişkiye de devam ettik.Teşhis koyulduktan sonra bıraktık.Benim siğiller devam ederken kız arkadaşımda 2 ay önce tek bir tane çıktı ve yakıldıktan sonra kayboldu başkada çıkmadı.Yapılan testlerde de hpv negatif çıktı.Araştırdığım kadarıyla ben virisü yenip negatif sonucu aldıktan sonra virüs tamamen yok olmuş mu oluyor yoksa vücütta kalıp baskılanmış mı oluyor net bir görüş yok.Ben bu negatif sonucunu aldıktan sonra kız arkadasımla ilişkiye girdiğimde virüs tipim aşı koruması dısındakilerden biri ise hala kendısıne bulastırma ihtimalim var mı ?

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv ve sevgili

Negatif sonuç aldıktan sonra eğer test doğruysa zaten vücutta tespit edilemez durumda demek oluyor dolayısıyla bulaştırma ihtimalin yok diyebiliyorum ama tekrar nüksetme durumu olabiliyor edindiğimiz bilgilere göre bu yüzden korunmanızı tavsiye ederim boxer + kondom

Durum
    qwerty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hayat boyu boxer+kondom şeklinde devam mı edeceğiz nüksetme ve bulaştırma ihtimaline karşı

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yoo siğilin yoksa nasıl istersen öyle devam edebilirsin ben sadece sana alternatif söyledim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı qwerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayat boyu boxer+kondom şeklinde devam mı edeceğiz nüksetme ve bulaştırma ihtimaline karşı
    ''Hayat boyu'' kısmını lutfen dusunmeyın. Hayat boyu sigil cıkarmayacaksınız zaten

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

benim arkadaşlarım (tek eşli bir çift) siğillerini temizlettikten sonra bir daha siğil çıkarmadılar ve şu an korunmadan seviştiklerini söylüyorlar. şimdilik tekrar etmemiş. umarım yardımcı olur.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim arkadaşlarım (tek eşli bir çift) siğillerini temizlettikten sonra bir daha siğil çıkarmadılar ve şu an korunmadan seviştiklerini söylüyorlar. şimdilik tekrar etmemiş. umarım yardımcı olur.
    Tipleri neydi acaba..

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

tiplendirme testi yaptırmadılar sanırım 4 yıl önceydi siğilleri çıktığında. erkek olanda tek ve büyük, kadında küçük ve yaygındı. o dönem tek eşlilerdi (diye biliyorum), şimdi de öyleler. tekrarlamadığını söylüyorlar ve artık korunmuyorlar. bilemiyorum tiplerini sadece siğillerini temizlettikten sonra bi daha çıkarmayan şanslılardan bu arkadaşlarım.

Bu Konu için Etiketler