Selam hpvliyiz ailesi.Ben de aranıza yeni katıldım.Aslında uzun zamandır forumu hatta tüm interneti okuyorum. Benim hikayem haziran başı gibi başladı. Jilet yaptıktan sonra kırmızı içi kan dolu kabartı farkettim ve kıl köküdür diye iğneye oynadım can sıkıntısından.Ama oyle boyle bir oynama değil deştim bir şey bulamayınca bıraktım. Tekrarladı yine oynadım hatta iki tane olmuş ne ara olduysa. Lazer epilasyona gittim ilk randevuda bir şey yoktu.Yaklaşık 15 gün sonra orada ve yanında yarım bezelye büyüklüğünde et benleri oluşmuştu.Skar sanıp 1 ay yaşadım. Ah o bir ay ya sevdiklerime yaydıysam.Bu korku beni mahvediyor. Sonra internet araştırmaları. Siğil mi acaba soruları, elma sirkesi testi ve beyazlama. Depresyon, kendini soyutlama, ağız siğil paranoyası. Siğilleri verrutolle yok ettiğimden gittiğim ilgisiz ve burnu havada doktorlar hiç bir şey göremedi.Sadece tatlı bir dermatolog kriyo yaptı iğne başı gibi bir oluşum vardı ama olmayanilir de ben yaktım zaten dedi.Farkettiğim anda imunekse başladım.Çinko ve c vitamini içiyorum.Bir paket sigaraya devam ediyorm ama. Şimdi de vajina içindeki büyük ve iç dudakların içindeki minik oluşum siğil mi acaba diye sirkeliyorum.Sirkeden sonra etler sarkıyo gibi oluyor.Bakalım pazartesi genotipleme sınucum çıkacak.Erkek arkadaşımda herhangi bir oluşum yok bu arada. Sonuçları paylaşıcam