Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekte negatif?

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Erkekte negatif?

Ben ilişkiden 14 gün sonra test yaptırmıştım.(iliskiden Daha once hpv testi yaptirmistim negatif gelmisti zaten.Yani o iliskimde bulasti.)Hpv11 çıktı.Asi seruvenim sorunlu gecti .Eczanede oldum ekleme yapti falan.3 saat bekletti sonraki de asiyi.Ahcc kullandım 5 ay.Ilk ay Abay sonra time health 4 hap her gun.Propolis arada immuneks vitamin vs sonra test oldum 5 ay sonra negatif geldi.Erkegim. penisimin üstünden ve başından almadı ama kalan yerlerden çok iyi örnek aldılar.Oncekinde başından ve üstünden alınmıştı pozitifken.Sordum varsa orada da olurdu dedi.Ya viral yük çok düşük yada atmışsınız dediler.Negatifim.hastalığı attım anlamına mı geliyor acaba şuan?ERKEKLERDE TESTE GUVEN OLMUYOR DENIYOR DA NEDEN ACABA?

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Erkekte negatif?

Kadında hpv nin yerlestigi yer bellidir. Dkrekt rahim agzindan alinir test. Erkekte de genelde sigil nerelerde ciktiysa oralardan suruntu seklinde alinir. Bazen penis ucunden cubukla da aliniyormus burdan duymustum. Siz hpv'yi zaten cok kafaniza takmistiniz o yuzden hem icinizin rahat etmesi hem de emin olmak icin bi 3 ay sonra falan baska bir yerde baska bir test daha verin. Sonuclari karsilastirmis ve emin olmus olursunuz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Siğil yoksa nasıl sürüntü alıyor? O sebeple ben güvenmezdim. Bu arada ahcc time health'e geçtiyseniz günde 6 tane kullanmanız gerekiyordu, deneylerde o şekilde kullanılıp negatiflik geliyordu.

Durum
    alexx2023xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilişkiden 14 gün sonra test yaptırmıştım.(iliskiden Daha once hpv testi yaptirmistim negatif gelmisti zaten.Yani o iliskimde bulasti.)Hpv11 çıktı.Asi seruvenim sorunlu gecti .Eczanede oldum ekleme yapti falan.3 saat bekletti sonraki de asiyi.Ahcc kullandım 5 ay.Ilk ay Abay sonra time health 4 hap her gun.Propolis arada immuneks vitamin vs sonra test oldum 5 ay sonra negatif geldi.Erkegim. penisimin üstünden ve başından almadı ama kalan yerlerden çok iyi örnek aldılar.Oncekinde başından ve üstünden alınmıştı pozitifken.Sordum varsa orada da olurdu dedi.Ya viral yük çok düşük yada atmışsınız dediler.Negatifim.hastalığı attım anlamına mı geliyor acaba şuan?ERKEKLERDE TESTE GUVEN OLMUYOR DENIYOR DA NEDEN ACABA?

Testleri hangi labaratuvar da yaptirniz ilkini ve ikincisini ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı alexx2023xx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Testleri hangi labaratuvar da yaptirniz ilkini ve ikincisini ?
    Laboratuvarla çok ilgisi yoktur bu arada, çünkü erkeklerde test her zaman doğru sonuç vermiyor, siğilden sürüntü alınması haricinde.

Durum
    Kıdemli Üye

Bilmiyorum her yerden suruntu alınıyor sigil yokken çubukla sürtüp yani anlamadım şimdi bana güvenebilirsin dediler negatif çıkınca yoktur artık dediler.Sadece penis basi penis boynu ve kokunden alinmadi ornek onun disinda mons pubis kasiklar testisler perine gibj yerlerden aldi ama bilmiyorum.Ahcc yanında propolis bazen de immunplus gibi şeyler de kullandım.Teste güvenmeyeceksem o kadar para verip neden yaptırıyorum ki

Durum
    Kıdemli Üye

Ikisini de mavi labda yaptirdim

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar bakın ahcc öyle yada böyle kullandım başka şeyler de kullandım.Yani Ahcc yi hastalığı yenmek için alıyoruz değil mi?Hastalığı yendigimizi negatiflikten anlıyoruz değil mi?Nefatifligin bi anlamı yoksa hastalığı yendigimizi bilemeyeceğiz demektir.O zaman neden Ahcc alıyorum?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadında hpv nin yerlestigi yer bellidir. Dkrekt rahim agzindan alinir test. Erkekte de genelde sigil nerelerde ciktiysa oralardan suruntu seklinde alinir. Bazen penis ucunden cubukla da aliniyormus burdan duymustum. Siz hpv'yi zaten cok kafaniza takmistiniz o yuzden hem icinizin rahat etmesi hem de emin olmak icin bi 3 ay sonra falan baska bir yerde baska bir test daha verin. Sonuclari karsilastirmis ve emin olmus olursunuz.
    Kadında sadece rahim ağzından alınması benim dediğime benzer hatta benim dediğim çok daha geniş bir örnek.Kadinda vulva cervix vagina perine mons anus hatta anuse yerleşim daha sık. Sizin de bilginiz benim kadar anladığım kadarıyla olsun yine de birbirimizden bireyler öğreniyoruz.Zaten doktor bile emin konuşamıyor.Sanirim bi 3 ay aralıklarla test vermek lazım ahcc yi bıraktım orda hata mı yaptım acaba bilmiyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

Test olduğum yer supplementi bırakın 3 ay sonra tekrarlayın negatifse yoktur dedi.