Sayfa 11 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 161 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Durum
    Pescador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Tesekkurler peki cilde sureken su ile seyreltipmi surmeliyiz ?yoksa seyreltmedin mi? Sizler nasil uyguluyorsunuz? Alerjen durumu baya bi yuksek gibi goruyor cunku sizlere danismadan olmaz sorular sorular bitmiyor sorular

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben şuan 350 ml(posasiz hali) propolis yapmış bulunmaktayim. Doğal yaşam ı olan dağlar arasindan bir köyden aldım geldim alkole yatırdım 4 hafta belki 5 hatırlayamıyorum beklettim. Bugün besmele ile açtım , ama bunun alkolü nasıl ne kadar zamanda uçacak? Genitale bu şekilde sürsem propolisin içerisindeki alkol o bölgenin bbağışıklığını düşürüp nüks olayı olabilir mi? ağzı açık birkaç gün bekletmeli miyim sizce?

Durum
    Kültür Mantarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

@frezyae36 adlı doktor arkadaş kendisi yapıyordu ..istersen kendine özelden ulaş.. gördüğünzaman cevap veriyor. Kendisi 100 e yakın siğili bu şekilde yok etmişti

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Bugun hep gittigim eczaci alkol bazli propolisin aksine su bazli olani daha etkilidir dedi. Yorumlariniz neler

Durum
    Rasmeur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun hep gittigim eczaci alkol bazli propolisin aksine su bazli olani daha etkilidir dedi. Yorumlariniz neler
    alkol bazlı olan daha faydalıdır. beeo marka propolis ve saraçoğlu bu konuda iyi. ben iki siteye de mesaj attım hangisi daha iyi ve nasıl kullanılır diye. beeo, ekmek ya da yoğurt gibi gıdalara 20 damla şeklinde kullanın dedi. saraçoğlu ise aç karna yarım bardak suya 15 damla dedi. ikisi de alkol bazlı olanını tavsiye etti bu arada.

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ben ilk olarak saraçoğlunun su bazlı propolisini kullandım, ancak şimdi ahcc de kullanmaya başladığımdan, daha uygun fiyatlı olan eğriçayırın alkol bazlısını kullanıyorum.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Rasmeur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkol bazlı olan daha faydalıdır. beeo marka propolis ve saraçoğlu bu konuda iyi. ben iki siteye de mesaj attım hangisi daha iyi ve nasıl kullanılır diye. beeo, ekmek ya da yoğurt gibi gıdalara 20 damla şeklinde kullanın dedi. saraçoğlu ise aç karna yarım bardak suya 15 damla dedi. ikisi de alkol bazlı olanını tavsiye etti bu arada.
    ben beeo'yu da suya 15 damla olarak kullanıyorum. nasıl kullandığın markaya göre değişmiyor.

Durum
    Rasmeur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben beeo'yu da suya 15 damla olarak kullanıyorum. nasıl kullandığın markaya göre değişmiyor.
    ben de o yüzden birkaç defa sordum beeo'yu suya damlatıp kullansak olmaz mı diye. gelen cevapta alkol bazlı propolisin suda çözünemeyeceğini, bu yüzden belli gıdalara damlatılması gerektiği söylendi. hpv için kullanacağımı da mailde belirtmiştim. artık hangisi doğru ben de bilemiyorum.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Rasmeur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de o yüzden birkaç defa sordum beeo'yu suya damlatıp kullansak olmaz mı diye. gelen cevapta alkol bazlı propolisin suda çözünemeyeceğini, bu yüzden belli gıdalara damlatılması gerektiği söylendi. hpv için kullanacağımı da mailde belirtmiştim. artık hangisi doğru ben de bilemiyorum.
    Ürünün adı zaten; Beeo Propolis Suda Çözünür Damla. Adı üstünde yani isterseniz suda çözünür isterseniz yoğurtta. fark etmiyor.

Ancak, içeriğinde %10 ve %15 propolis içeren ürünler için geçerli bu. Ben %30 alacağım şimdi o suda çözünür değil mesela. Hangisini kullandığınıza göre de değişir.

Durum
    YILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok sevindim inşallah bir daha karşılaşmazsınız ...

Bu Konu için Etiketler