Sayfa 5 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
Toplam 161 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

bugün kan değerlerime baktırayım, neyim eksikse ona göre takviye kullanayım diye doktora gittim. dedim kan değerlerime bakılmasını istiyorum, vitamin, mineral vs. kadın azarlar gibi neden dedi. dedim hpvem var, vücudumun ihtiyacını bilmek istiyorum. o zaten vücutta olan bir virüs dedi kadın bana. dedim ki herpesten bahsetmiyorum, hpv diyorum. biliyorum diye çıkıştı, güya herkesin vücudunda varmış da, gençsen atlatıyormuşsun vs. ve bu kadın dahiliye uzmanı??? peki diyip uzatmadım ama şaka gibi bir durum yani.. araştırma hastanesinde dahiliye uzmanının dediğine bak...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün kan değerlerime baktırayım, neyim eksikse ona göre takviye kullanayım diye doktora gittim. dedim kan değerlerime bakılmasını istiyorum, vitamin, mineral vs. kadın azarlar gibi neden dedi. dedim hpvem var, vücudumun ihtiyacını bilmek istiyorum. o zaten vücutta olan bir virüs dedi kadın bana. dedim ki herpesten bahsetmiyorum, hpv diyorum. biliyorum diye çıkıştı, güya herkesin vücudunda varmış da, gençsen atlatıyormuşsun vs. ve bu kadın dahiliye uzmanı??? peki diyip uzatmadım ama şaka gibi bir durum yani.. araştırma hastanesinde dahiliye uzmanının dediğine bak...
    Bunu nerdeyse bütün doktorlar şimdiye kadar dediler bize şaşırmadım o yüzden

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Uzun uzun şeyler yazarım buraya ancak kısaca özetliyim.

Dünyanın sonu arılar tükendiği zaman gelecek. Arılarla ilgili bir kaç belgesel izleyin hayret edersiniz.

Doğa içerisinde en önemli görev arılara aittir. İnsandan bile önemlidir. Arı olamazsa çiçek olmaz, ağaç olmaz, doğa olmaz.

Böyle kutsal bir taşıyıcı görevine sahip hayvana mutlaka kendini ve yuvasını zararlı virüs ve bakterilerden koruması gereken bir savuna mekanizması lazımdır.

İnsanlar da bu savunma mekanizmasına propolis demiş işte ahahah.

Benim için de çok faydalı oldu ancak propolis pahalı ve sahtesi kolay yapılabilen bir ürün olduğu için tescillenmiş kalitede yerlerden almanızı isterim. Ben hep İbrahim Saraçoğlunun sitesinden aldım.

Not; Bal’a alerjisi olanlar kullanmasın. Alerji ve alerjik astım hastalarında olabilir. Ve lütfen daha faydali olacak diye 20 damlanın üzerine çıkmamaya gayret edin zira doğanın en güçlü maddelerinden birini kullanıyorsunuz.

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ne yalan soyluyum @cubar arkadasimiz bu konu basligini actiktan hemen bi kac gun sonra eczaneden bi markanin suda cozunen propolisini aldim. İmutor kullanmayi beceremedim istahimi arttirdi sanki benim diye.. propolisin de Dibinde belki son damlalari kaldi. (Bugun gittim ve baska firmanin kapsul seklinde olani aldim sureklilik saglamak acisindan ara vermemek icin)
    2 hafta once dermatologuma genel kontrol icin gitmistim sigil falan goremedi yok dedi. Temmuz ayinin ortasindan itibaren sigilsiz oldugumu dusunuyorum. Propolis plasebo etkisi mi bilmem ama kis aylarina girdik inanin oturdum grip olmayi bekliyorum masallah bi turlu de gelmedi grip bana. Bakalim belki de grip olurum bilmiyorum tabi. Ama sanirim propolis iyi bisey 🤔

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Propolisle ilgili son gelismelerimi kullanmak isteyenlere bildirmek istedim.
    Son 2 haftadir babam, ablam , enistem, yegenim ve erkek arkadasim grip oldu. Hatta Erkek arkadasima doktor 10 tane igne verdi. Surekli de yegenim ve erkek arkadasimla yakin temas halindeyim. 1 aydir propolis kullaniyodum.bu kadar hasta olan kisinin arasinda masallah sag ciktim ve Burnum bile akmiyo ki ben hemen birilerinden grip kapabilen biriydim. bu arada 3 haftadir da baya duzenli spor yapiyorum. Spordan terli cikip markete ugrayip oyle eve geldigim de cok oldu. Propolisin gucu de imutor kadar belki bi tik daha fazla azimsanamaz cinsten buna inandim✋Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Ben suya damlatilanindan kullandim gunde 15’damla olcak sekilde. İnsallah bu hasta kisilerin arasindan sag saglim cikmaya devam ederim

Durum
    Kıdemli Üye

20 damla dene bir gün alerjik reaksiyon kaşıntı vs görmezsen 20 damla daha isabetli olur bence

Son 2 haftadir babam, ablam , enistem, yegenim ve erkek arkadasim grip oldu. Hatta Erkek arkadasima doktor 10 tane igne verdi. Surekli de yegenim ve erkek arkadasimla yakin temas halindeyim. 1 aydir propolis kullaniyodum.bu kadar hasta olan kisinin arasinda masallah sag ciktim ve Burnum bile akmiyo ki ben hemen birilerinden grip kapabilen biriydim. bu arada 3 haftadir da baya duzenli spor yapiyorum. Spordan terli cikip markete ugrayip oyle eve geldigim de cok oldu. Propolisin gucu de imutor kadar belki bi tik daha fazla azimsanamaz cinsten buna inandim✋Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Ben suya damlatilanindan kullandim gunde 15’damla olcak sekilde. İnsallah bu hasta kisilerin arasindan sag saglim cikmaya devam ederim

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 damla dene bir gün alerjik reaksiyon kaşıntı vs görmezsen 20 damla daha isabetli olur bence
    ben 5 damla içiyorum haha artırayım ben de o zaman.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Propolis bagısıklıgı güçlendiriyor aynı zamanda hpv yi geriletmek gibi bi özelliğide kanıtlanmıs gerçekten güveniyorum bu ürüne

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Simdi kapsul olanina gectim gunde 2 kapsul seklinde yaziyo acaba 1 mi icsem bilemedim ne dersiniz

Durum
    Rammcho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar,

Propolisi su bazlı mı alkol bazlı olanını mı almak gerekiyor?

Durum
    Kıdemli Üye

Alkol bazlı

Alıntı Rammcho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Propolisi su bazlı mı alkol bazlı olanını mı almak gerekiyor?

Bu Konu için Etiketler