Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 161 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil ham getirtip kullaniyosunuz keske onun icin de yardimci olsaniz soyle soyle yapiyorum diye. Yada reklam olmasin gordugunuzde rica etsem bana ozel msj atarmisiniz. Burdaki propolis yorumlarindan sonra propolise abandim resmen icmeden uyumuyorum ama benimki bildiginiz eczane urunu suya damlatilandan.
    Gercek mi degilmi yada ne kdri gercek bi fikrim yok. Sigara iciyorum her ictigimde lanet ediyorum. Hpv yi aklima getiriyo simdi kesin vucuduna bu sigara sunu sunu yapiyodur diye sonra iice strese girip 1 tane daha yakiyorum😑
    Arkadasımız doktor galiba yada gıda mühendisi misiniz bu kdar kesin bilgiyi neye göre veriyorsunuz? Ben suda çözüneni kullanıyorum cünkü faydalı olması için bişeyde çözünerek kullanılmalı diye okumuştum .herhangi bir sıvı çayda olur meyve sutuda ben suyu tercih ediyorum.faydasız bi ürün kesinlikle diyemem .siz nasıl bu kadar netsiniz?

Durum
    frezyae36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yazdıgım hikayemi okusaydiniz en basta doktorum diye belirtmistim☺ su ve alkolde cozunenlerin icindeki propolis etken yuzdesi farkli olur. Apiterapi tek ilgilenmedigim dal kalmisti artik hpv sayesinde uzmani da oldum.

Durum
    Yeni Üye

Ham madde olarak nette birsuru satiliyor ama benim tanidik buldum erzincandan ziraat muhendisi apiterapiyle ugrasiyor onun vasitasiyla getirtiyorum. Buzlukta tutup katilasiyor tahta bir rende ya da bicakla rendeliyorum. Minik terazimle 30 gr propolis 70 gr %70lik alkolle ufak sisede karistirip buzdolabinin kapak kismina koyuyorum her gun tersini ceviriyorum. Yaklasik 3 hafta sonra ozu cikiyor ustunde ince katman halinde enjektorle cekip damlalikli siseme aktariyorum.biraz zahmetli ama herkes yapabilir. Ha bu arada satısınimi yapiyorsun ne bu ayrinti diyenlere asla. Ancak kendime kadar yapicak zamanim oluyor istesenizde satmam bana lazim☺

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı frezyae36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ham madde olarak nette birsuru satiliyor ama benim tanidik buldum erzincandan ziraat muhendisi apiterapiyle ugrasiyor onun vasitasiyla getirtiyorum. Buzlukta tutup katilasiyor tahta bir rende ya da bicakla rendeliyorum. Minik terazimle 30 gr propolis 70 gr %70lik alkolle ufak sisede karistirip buzdolabinin kapak kismina koyuyorum her gun tersini ceviriyorum. Yaklasik 3 hafta sonra ozu cikiyor ustunde ince katman halinde enjektorle cekip damlalikli siseme aktariyorum.biraz zahmetli ama herkes yapabilir. Ha bu arada satısınimi yapiyorsun ne bu ayrinti diyenlere asla. Ancak kendime kadar yapicak zamanim oluyor istesenizde satmam bana lazim☺
    Sanirim siz mesleginiz geregi de bu kadar bilgili ve kolay yapabiliyosunuz ama ben yapamayabilirim zormus biraz o degil de doktor ve hpvsiniz. Bu konuda konusmak istermisiniz. Yadirgadigimdan degil sakin yanlis anlamayin sadece tibbi acidan daha bilgilisinizdir. Bu sitede psikologumuz var 2 tane ikisi de psikolojik acidan cok yazdilar cok yardimci oldular. Belki sizde tibbi acidan hpv icin biseyler soylemek isterseniz diye dusunmustum😊

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Sizin kullandıgınız pro miktarı cok fazla degilmi o zaman ya? Alerjen etkisi olabilir bu herkeste aynı sekilde olmaz sanıyorum .siz daha iyi bilirsiniz tabi

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arifoglu marka ürün kullanıyorum ben ama anlattiginiz gibi suyun üstün de katman oluşturmuyor dibe doğru çöküyor acaba gerçek bir propolis değil mi arkadaşlar

Durum
    Yeni Üye

Allerjn etkisi fazla gelistiginde ikinci formulu iciyorum.

Durum
    yorgundemokrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bugun ben de propolise başladım. Bir çay bardağına 6 damla propolis atıp sabah akşam 2 kere olmak üzere tekrarlıyorum. Umarım işe hızlıca yarar.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı yorgundemokrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun ben de propolise başladım. Bir çay bardağına 6 damla propolis atıp sabah akşam 2 kere olmak üzere tekrarlıyorum. Umarım işe hızlıca yarar.
    Lezyon varsa surmeniz de gerek hergun. 6 damla aktif doneme az kaliyor. 10 15 damla icmistim sabah aksam. Lezyon bitince tek sefer 10 damlaya dusurdum. Allerjen etkisi halen var allerji hapi kremiyle kullaniyorum

Durum
    yorgundemokrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lezyon varsa surmeniz de gerek hergun. 6 damla aktif doneme az kaliyor. 10 15 damla icmistim sabah aksam. Lezyon bitince tek sefer 10 damlaya dusurdum. Allerjen etkisi halen var allerji hapi kremiyle kullaniyorum
    Peki sürmeden de yararını gördümüz mü,sadece içerek?

Bu Konu için Etiketler