Sayfa 15 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 51314151617 SonuncuSonuncu
Toplam 161 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Propolisle sanirim hpvden kurtuluyorum artik

Ben de beeo nun alkol bazlısına başladım iki üç
    gündür bugünden itibaren siğillerin üstünü de süreceğim öyle kullanıyorlarmış

Durum
    Tecrübeli Üye

Vajinanın üst kısmı için verrutol ise yarıyor ama vajina dudaklarının içinde ben bir yararını görmedim o yüzden propolis başlayacağım vajina içinde

Durum
    Tecrübeli Üye

Saraçoğlu bir ay kullanın diyor videoda

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaslar tahris ediyor mu ya da iz kaliyor mu sigile direk propolis uygulama isleminin sonucunda?

Durum
    Nerdençıktıbuhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bundan 6 sene önce 18 yaşımda romatizma hastalığı ile tanıştım ve o gün dedimki bu yaşta bu hastalık geldi başıma daha ne gelebilir ki dedim ki 2 hafta öncesine kadar önce eşimde farkettiğim kahverengi et beni tarzı şeyler ve sonra kendimde farkettiğim lezyonlar şuan ruh halim okadar bozukki nerden ne bulaştı bilmiyorum 14 yaşımda 2 3 sene parmaklarimda siğille gezmiştim omu yoksa eşimden mi bilmiyorum eşime okadar çok güveniyorum ki biriyle cinsel ilişki kısmını düşünüp açmıyorum bile her neyse bide bunların üzerine doktor randevusu bı turlu bulamamam. buradaki propolis hakkında yazılanlar içimi rahatlattı birazda olsa denemeye baslicam hemen umarım iyi gelir

Durum
    Meyri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öncelikle mart ayında vücudumun

Durum
    Meyri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

[QUOTE=Meyri;40901]Öncelikle 2022 mart ayında vücudumun hassas bölgesinde çıkan büyük bir parçacık beni çok rahatsız etti.İnternetten incelediğimde bunun genital siğil olduğunu öğrendim ve canım çok sıkıldı.Sonrasında 2022 haziran ayında doktora gittiğimde doktor da genital siğil olduğunu söyledi.Ancak hiçbir şekilde cinsel ilişki, temasta vs bulunmadığım halde böyle bir şeyin vücudumda bulunması beni şaşırttı.Sonrasında büyük bir araştırma yaptım.Bu hastalığın sadece cinsel yolla bulaşmadığını, kuaför vs gibi ortak alanlardan da bulaşabildiğini öğrendim.Ben hastalığım geçtiği için size bu süreci anlatmak ve yardım etmek için yazıyorum.Sonrasında ise bağışıklığımın düşük olduğunu bildiğimden dolayı ve sınav stresi vs yüzünden de böyle bir şeyin çıkmış olabileceğini anladım ve doktorun bana önerdiği yakma, dondurma vs işlemlerini yaptırayım mı diye düşünmeye başladım.Ancak daha önce ayağımda çıkan siğili dondururken canım çok yandığı için böyle bir şeyi denemek istemedim.Doktorun önerdiğini aldara kreminin de(sanırım adı böyleydi) fiyatı çok pahalı olduğu için ve eczanelerde olmadığı için almadım.Sonra nette gezerken bu sayfaya ulaştım.Burada yakma, dondurma işlemiyle daha da arttığını bunun için propolisten yararlanmanın fayda sağlayacağına yorumlar vasıtasıyla karar verdim. Aynı zamanda İbrahim Saraçoğlu da bu konuda poropolisin yararından çok bahsetmiş.Kendimde sağlıkta okuduğum için baya bir araştırma yaptıktan sonra Eğriçayırın su bazlı ürününü hemen sipariş ettim.İlk başta alkol bazlı mı su bazlı mı alsam diye kararsız kaldım.Ancak alkollüsü ağır gelebilir diye su bazlı olanından aldım.Ürünü 30 temmuz 2022 de ilk kez denedim. Yarım su bardağı soğuk bir sütün içine 15 damla su bazlı propolisten damlattım ve içtim.Yorumlarda kullanan kişiler siğil olan bölgeye de sürmüşler ancak ben bir kaç gün sonra sürerim ilk içeyim diye sürmemiştim.Propolisi kullandığım 30 temmuz günü, o bölgeden tuvalete çıktığımda peceteye hafif hafif kan geldiğini gördüm ama o kadar azdı ki bende siğilimden dolayıdır nasıl olsa ara sıra oluyor diye umursamadım.Ertesi günü duş alırken bir baktım ki o büyük parçalı siğil tamamen yok olmuş sadece ufak bir kırıntısı kalmış ama görünmeyecek kadar ufak.O anki sevincimi anlatamam.Gerçekten propolis harika bir şey.Hastalıkların çözümünün doğada olduğunu bir kere daha anlamış oldum keşke daha önce ayağımda çıkan siğil içinde aynı şeyi yapsaymışım, dondurmasaymışım diye düşündüm.Bu sayfaya yazdığınız yorumlar için çok teşekkür ederim.Bana çok katkısı oldu.Bende bizzat yaşadığım için sizlerle paylaşmak istedim. Tabiki herkes benim kadar hızlı sonuç alamayabilir. Ben siğile sürmeden bir günde sonuç aldım ancak herkesin vücudu, siğil sayısı farklı olabilir.Benim bir tane olduğu için belkide bu kadar hızlı sonuç aldım ya da doktorun siğil dediği şey belkide başka bir şeydi.Bunu bile bazen düşünüyorum.Ancak siz siz olun umudunuzu yitirmeyin ve her şey illa bir yerden bulaşacak diye bir şey yok.Tamam bunlar virüslerden kaynaklı hastalıklar olabilir bir yerde bulaşma riski de fazla olabilir ancak her şeyin başı vücudunuza iyi bakmak, stres yapmamak.Stres, psikolojik ve kronik rahatsızlıklar bağışıklığınızı düşürüp, sizi virüslere karşı savunmasız hale getirebiliyor.Bu süreçte başta çok stres yapıp, üzülmüştüm ama poropolisin fayda getireceğini düşünerek kendimi olumlu yönde koşullandırdım.Ondan sonra anında siğilim döküldü hala şoktayım açıkçası ve 3 gün sonra yani bugün, temelli küçük kalan parçalar varsa diye bir kez daha propolis içtim.Bunu ara sıra bu şekilde bağışıklığımı kazanıncaya kadar devam ettireceğim.Çünkü vücuda çok faydası varmış.Umarım sizlere de fayda sağlamışımdır. Eğriçayır markasına da hayran kaldım. Şimdi bir paket daha sipariş ettim. Abimde mide ülseri bulunduğu için onun da propolise başlamasına öncül oldum.Çünkü ülser, kanser vs gibi hastalıklarda da çok faydalı olduğunu araştırarak, öğrendim. Abimde de fayda sağlarsa mutlaka sizlerle paylaşacağım.Herkese çok geçmiş olsun. Umarım biran önce iyileşirsiniz.

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

[QUOTE=Meyri;40903]
    Alıntı Meyri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle 2022 mart ayında vücudumun hassas bölgesinde çıkan büyük bir parçacık beni çok rahatsız etti.İnternetten incelediğimde bunun genital siğil olduğunu öğrendim ve canım çok sıkıldı.Sonrasında 2022 haziran ayında doktora gittiğimde doktor da genital siğil olduğunu söyledi.Ancak hiçbir şekilde cinsel ilişki, temasta vs bulunmadığım halde böyle bir şeyin vücudumda bulunması beni şaşırttı.Sonrasında büyük bir araştırma yaptım.Bu hastalığın sadece cinsel yolla bulaşmadığını, kuaför vs gibi ortak alanlardan da bulaşabildiğini öğrendim.Ben hastalığım geçtiği için size bu süreci anlatmak ve yardım etmek için yazıyorum.Sonrasında ise bağışıklığımın düşük olduğunu bildiğimden dolayı ve sınav stresi vs yüzünden de böyle bir şeyin çıkmış olabileceğini anladım ve doktorun bana önerdiği yakma, dondurma vs işlemlerini yaptırayım mı diye düşünmeye başladım.Ancak daha önce ayağımda çıkan siğili dondururken canım çok yandığı için böyle bir şeyi denemek istemedim.Doktorun önerdiğini aldara kreminin de(sanırım adı böyleydi) fiyatı çok pahalı olduğu için ve eczanelerde olmadığı için almadım.Sonra nette gezerken bu sayfaya ulaştım.Burada yakma, dondurma işlemiyle daha da arttığını bunun için propolisten yararlanmanın fayda sağlayacağına yorumlar vasıtasıyla karar verdim. Aynı zamanda İbrahim Saraçoğlu da bu konuda poropolisin yararından çok bahsetmiş.Kendimde sağlıkta okuduğum için baya bir araştırma yaptıktan sonra Eğriçayırın su bazlı ürününü hemen sipariş ettim.İlk başta alkol bazlı mı su bazlı mı alsam diye kararsız kaldım.Ancak alkollüsü ağır gelebilir diye su bazlı olanından aldım.Ürünü 30 temmuz 2022 de ilk kez denedim. Yarım su bardağı soğuk bir sütün içine 15 damla su bazlı propolisten damlattım ve içtim.Yorumlarda kullanan kişiler siğil olan bölgeye de sürmüşler ancak ben bir kaç gün sonra sürerim ilk içeyim diye sürmemiştim.Propolisi kullandığım 30 temmuz günü, o bölgeden tuvalete çıktığımda peceteye hafif hafif kan geldiğini gördüm ama o kadar azdı ki bende siğilimden dolayıdır nasıl olsa ara sıra oluyor diye umursamadım.Ertesi günü duş alırken bir baktım ki o büyük parçalı siğil tamamen yok olmuş sadece ufak bir kırıntısı kalmış ama görünmeyecek kadar ufak.O anki sevincimi anlatamam.Gerçekten propolis harika bir şey.Hastalıkların çözümünün doğada olduğunu bir kere daha anlamış oldum keşke daha önce ayağımda çıkan siğil içinde aynı şeyi yapsaymışım, dondurmasaymışım diye düşündüm.Bu sayfaya yazdığınız yorumlar için çok teşekkür ederim.Bana çok katkısı oldu.Bende bizzat yaşadığım için sizlerle paylaşmak istedim. Tabiki herkes benim kadar hızlı sonuç alamayabilir. Ben siğile sürmeden bir günde sonuç aldım ancak herkesin vücudu, siğil sayısı farklı olabilir.Benim bir tane olduğu için belkide bu kadar hızlı sonuç aldım ya da doktorun siğil dediği şey belkide başka bir şeydi.Bunu bile bazen düşünüyorum.Ancak siz siz olun umudunuzu yitirmeyin ve her şey illa bir yerden bulaşacak diye bir şey yok.Tamam bunlar virüslerden kaynaklı hastalıklar olabilir bir yerde bulaşma riski de fazla olabilir ancak her şeyin başı vücudunuza iyi bakmak, stres yapmamak.Stres, psikolojik ve kronik rahatsızlıklar bağışıklığınızı düşürüp, sizi virüslere karşı savunmasız hale getirebiliyor.Bu süreçte başta çok stres yapıp, üzülmüştüm ama poropolisin fayda getireceğini düşünerek kendimi olumlu yönde koşullandırdım.Ondan sonra anında siğilim döküldü hala şoktayım açıkçası ve 3 gün sonra yani bugün, temelli küçük kalan parçalar varsa diye bir kez daha propolis içtim.Bunu ara sıra bu şekilde bağışıklığımı kazanıncaya kadar devam ettireceğim.Çünkü vücuda çok faydası varmış.Umarım sizlere de fayda sağlamışımdır. Eğriçayır markasına da hayran kaldım. Şimdi bir paket daha sipariş ettim. Abimde mide ülseri bulunduğu için onun da propolise başlamasına öncül oldum.Çünkü ülser, kanser vs gibi hastalıklarda da çok faydalı olduğunu araştırarak, öğrendim. Abimde de fayda sağlarsa mutlaka sizlerle paylaşacağım.Herkese çok geçmiş olsun. Umarım biran önce iyileşirsiniz.
    Propolisten fayda görmenize sevindim ancak heyecanınızı kaçırmak gibi olmasın ama siğillerinizin geçmesi iyileşmiş olduğunuz anlamına gelmiyor. Doktor da genital siğillerinizin olduğunu doğrulamış zaten, bu durumda sizde hpv var demektir ve siğilin yok olması maalesef ki hpv virüsünü bünyenizden atmanız anlamına gelmiyor. En azından 7 8 ay siğil çıkarmazsanız bir ihtimal iyileştiğinizi düşünebilirsiniz ama şu an biraz erken gibi geldi bana. Siz kendinize ve varsa partnerinize dikkat etmeye devam edin lütfen.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

[QUOTE=mukaddes;40917]
    Alıntı Meyri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Propolisten fayda görmenize sevindim ancak heyecanınızı kaçırmak gibi olmasın ama siğillerinizin geçmesi iyileşmiş olduğunuz anlamına gelmiyor. Doktor da genital siğillerinizin olduğunu doğrulamış zaten, bu durumda sizde hpv var demektir ve siğilin yok olması maalesef ki hpv virüsünü bünyenizden atmanız anlamına gelmiyor. En azından 7 8 ay siğil çıkarmazsanız bir ihtimal iyileştiğinizi düşünebilirsiniz ama şu an biraz erken gibi geldi bana. Siz kendinize ve varsa partnerinize dikkat etmeye devam edin lütfen.
    Mukaddes dogru söylüyor. Bu hastalıkta 7-8 ay sigilin yoksa negatif olma ihtimalin yüksektir veya yavas yavas artık oluyorsundur demektir. Ama kısa süre için sigil cıkmadıgında hpv'yi atlatmış gibi konuşulmamalı çünkü o sigiller tekrarlanabilir, cogumuzda benzer seyler oldu.

Durum
    Alysia90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,

Lutfen propolisi Erzincan'dan nereden ham olarak alabilirim, sizin aldiginiz yerden, soyleyebilir misiniz?

Sevgilerle..

Bu Konu için Etiketler