Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İlk etapta neler yapılabilir? Yardım.

Durum
    ployd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy İlk etapta neler yapılabilir? Yardım.

herkese merhaba kesin hpv miyim bilmiyorum, 21 yaşındayım, daha once akıntı kasıntı putur sikayetiyle gitmistim özel kadın doguma yumurtalıklar normal yara yok fitil krem ilac verip yolladılar ama bu 3-4 aydır böyle devam etti hep mantar hep mantar cildiye de aynı devlete gidiyorum durumum yok acıkcası evli misin sorusu hep burası kucuk bir yer bi de insan cekiniyor saglık ocagında da evli degilim diye smear yapmadılar, bu puturler zamanla artıyor rahim agzında ve nereye gidilir arkadaşlar napılır bilmiyorum, kaşıntıdan uyuyamıyorum soguk su sadece, propolis sürdüm 1 ay bi etkisi olmadı kasıntım aynı, napmalıyım ailemle aram cok bozuldu sürekli stresliyim aglıyorum bas edemiyorum bununla, nasıl uzaklasıcam bunlardan hayatımı yoluna koyucam bilmiyorum, yardımcı olun lutfen

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: İlk etapta neler yapılabilir? Yardım.

Bu turkiyenin bu tabularına baslicam. Evli degil diye smear yapmamak ne demek ya. 18 yasini gecmissin ya kadinlar ölsün bence. Canim boyle olmaz cikan puturler bende de var yanma ve kasinti yapiyor. Sigillerim de bunu hissettim cikarken yanma hafif kasinma ve batma hissi yaratti. Mantara gelelim. Mantar da yanma kasinti yapar. Ama cikan puturlerin artiyorsa sigil de olabilir. Uzamanin gormesi gerekir. Bu arada benim de mantarim 3 aya yakindir gecmedi ve yanma kasinti yapiyor. Yani biz ne desek olmaz doktorun bakmasi lazim o puturlere insallah tahristen olmustur o puturler. Insallah hpv falan yoktur.

Durum
    Yeni Üye

kaşıntı dayanılmaz oluyor genel olarak vulvada anus cevresinde gerçekten çok zorlanıyorum ne yapıcam bilemiyorum devlet hastanesinde tekrar denicem şansımı çok sinir bozucı bir durum maalesef ortada kalmak oyle

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı ployd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaşıntı dayanılmaz oluyor genel olarak vulvada anus cevresinde gerçekten çok zorlanıyorum ne yapıcam bilemiyorum devlet hastanesinde tekrar denicem şansımı çok sinir bozucı bir durum maalesef ortada kalmak oyle
    Kaşıntı herseyin sebebi olabilir hpvyim diyemezsiniz yapmanız gereken hpv testidir pozitifseniz smear yapılır hücre degişimi varmı diye ögrenmek için .yasınız küçükse saglık ocagında yapılmayabilr bu ketemlerdede yapılmıyor çünkü .özel hastaneye gitmeniz gerekir

Durum
    Yeni Üye

yarın devlete gidicem olmazsa özelde denicem şansımı çalışmadığım için zor oluyor maalesef takibini yapabilmek, stresten mahvolmus durumdayım

Durum
    Sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Oturbileceğiniz bi leğene dayanabileceğiniz kadar sıcak suya sirke dökün içine oturun mantara iyi geliyor

Durum
    Yeni Üye

tesekkur ederim denicem

Bu Konu için Etiketler