Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv çook eski bir virusmüş

Durum
    Selinmutlu123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Durum
    fitboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv çook eski bir virusmüş

Ben de bir bilimsel yazısa hpv nin dinazor ölülerinin fosillerinin bir bölümü toza karışıp tozun da rüzgar vesilesiyle yayılmasından kaynaklı olduğunu okumuştum. Uzun yıllar etkisiz bir halde bekliyormuş son yıllarda dünyada yayılım göstermiş. Ve hızla yayılmaya başlamış. Cinsellikle de tam ilgili değil. Bakire kızlarda ve çocuklara bile gecmekte. Bağışıklık güćlü olanlar etkilenmiyor. Vucutta barınamıyor . Daha çok kendine bakmayan insanlarda kolay yerleşiyor. Fastfoodlardan beslenenler büyük tehlikedeler. Ve hazır gıda tüketenler.

Durum
    fitboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ayrıca bu çağımızın vürüsü. Şimdiden hpv laboratuvarları ve ilaçları, universitelerde hpv tezleri ve arastırmaları dünyada her geçen gün ćoğalmaya başladı. Çaresi bulunur diye düşünüyorum.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı fitboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bir bilimsel yazısa hpv nin dinazor ölülerinin fosillerinin bir bölümü toza karışıp tozun da rüzgar vesilesiyle yayılmasından kaynaklı olduğunu okumuştum. Uzun yıllar etkisiz bir halde bekliyormuş son yıllarda dünyada yayılım göstermiş. Ve hızla yayılmaya başlamış. Cinsellikle de tam ilgili değil. Bakire kızlarda ve çocuklara bile gecmekte. Bağışıklık güćlü olanlar etkilenmiyor. Vucutta barınamıyor . Daha çok kendine bakmayan insanlarda kolay yerleşiyor. Fastfoodlardan beslenenler büyük tehlikedeler. Ve hazır gıda tüketenler.
    Valla böyle bişey dogruysa bu bilgilere katılıyorum,çünkü üniversite dönemlerimde sürekli hazır gıdayla besleniyordum , ama beslenmeyen var mıdır ? Hpvnin nedeni bulunamayacak bence..bir neden bulmak için herşeye sallıyorlar böyle diye düşünüyorum.havludan havuzdan bulaşır dedikleri gibi şimdide bunu söylemişler .vücutta barınanıyor demesi ne kadar dogru?bizzat sigillerimizle yasıyorduk suan kriyo yapmasaydık herhangi bir tedavi uygulamasaydık yani

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

bana koter yapan doktor ise bu virüsün atalarımızın hayvanlarla cinsel ilişkiye girmesi sonucunda kapıldığı ve daha sonrasında kendi aralarında çiftleşen atalarımızın bu virüsün farklı tiplerinin oluşmasını sağladığını söylemişti.

tabi bu virüsle ilgili olan diğer bilgiler gibi bu da muallakta, bilemiyoruz.

ben sadece geçmişte(kotersiz, kriyosuz, asistsiz vb. olmadan) genital bölgedeki siğiller için ne gibi kurtulma yöntemleri uyguluyorlardı onu merak ediyorum.

Bu Konu için Etiketler