Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ne kadar su içiyorsunuz ?

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Arrow ne kadar su içiyorsunuz ?

yeþil çay ,kefir vs bu secenekler degerlendirilmeli ama gün içinde ne kadar su tüketiyoruz?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ne kadar su içiyorsunuz ?

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yeþil çay ,kefir vs bu secenekler degerlendirilmeli ama gün içinde ne kadar su tüketiyoruz?
    Su tüketmek çok önemli, ben 1 ay öncesine kadar günde 1buçuk litreden fazla su içiyordum, þimdi biraz aksattým ama tekrar baþlayacaðým, çok su içmemi saðlayan güzel bir application var: Water Drink Reminder adýnda, tavsiye ederim. Sen ne kadar su içiyorsun bir günde @hepevecim ?

Ayrýca, baþlýðý hpv ve beslenme kategorisine taþýdým caným, bilgin olsun. Kategoriler ile iliþkili baþlýklarý ayný kategori içerisinde açmak, forum üyelerimizin de bir þey ararken iþlerini kolaylaþtýrýr

Durum
    svncc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Belki inanmayacaksýnýz ama çay,kahve vs yanýnda en az 5 litre su içiyorum günde ve 2 yýldýr düzenli spor yapýyorum... 1.5 yýldýr grip bile olmamýþken 1.5 aydýr iþsizlik problemi yüzünden bir sürü stres geçirdim ve sanýrým mevcut olan virüs dýþarý vurdu...

Durum
    Moderatör

bende 1,5 litre içiyorum ancak sürekli tuvaletteyim peþpeþe içince

Durum
    Moderatör

bence kahve ,çay falan bunlarý hayatýmýzdan cýkaralým bi süre ))

Durum
    Admin

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence kahve ,çay falan bunlarý hayatýmýzdan cýkaralým bi süre ))
    Hayýr çýkarmayalým sadece kontrol altýnda tutalým, çýkarýrsak cidden mutsuz oluruz. Ben içtiðim sigaralarýn ve 1 kahve kupanýn hesabýný yaparken ve bunlarý içmek mutluluk verirken, düsünsene sevdigim hiçbir seyý yapamýyorum. Bu sence bizi mutsuz etmez mi?

Valla ben 1 günde 2 kahve icmiþsem eger ertesi gun daha cok yesýl cay ýcýyorum, daha cok su iciyorum vs, bu sekýlde dengelemeye calýsýyorum. Ve benim duzeným þu: günde 2 ya da 3 kupa yeþil çay - 1 kupa kahve bu sekýlde gidiyorum

Durum
    Admin

Alýntý svncc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Belki inanmayacaksýnýz ama çay,kahve vs yanýnda en az 5 litre su içiyorum günde ve 2 yýldýr düzenli spor yapýyorum... 1.5 yýldýr grip bile olmamýþken 1.5 aydýr iþsizlik problemi yüzünden bir sürü stres geçirdim ve sanýrým mevcut olan virüs dýþarý vurdu...
    Sende mi iþsizsin @svncc ? Ben de 3 gün önce iþten çýkarýldým, kriz yüzünden.

Durum
    Moderatör

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr çýkarmayalým sadece kontrol altýnda tutalým, çýkarýrsak cidden mutsuz oluruz. Ben içtiðim sigaralarýn ve 1 kahve kupanýn hesabýný yaparken ve bunlarý içmek mutluluk verirken, düsünsene sevdigim hiçbir seyý yapamýyorum. Bu sence bizi mutsuz etmez mi?

Valla ben 1 günde 2 kahve icmiþsem eger ertesi gun daha cok yesýl cay ýcýyorum, daha cok su iciyorum vs, bu sekýlde dengelemeye calýsýyorum. Ve benim duzeným þu: günde 2 ya da 3 kupa yeþil çay - 1 kupa kahve bu sekýlde gidiyorum
    haklýsýn aryacým

Durum
    mahlas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý svncc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    günlük 4,5 - 5 litrenin üzerinde içmek su zehirlenmesi yapar. Faal sporcu deðilseniz ideali 1,5 - 2 arasý
    bütün atlar kaybetmeye koþar.

Bu Konu için Etiketler