Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'da önerebileceğiniz doktor

Durum
    bbb23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ankara'da önerebileceğiniz doktor

Hpv yüzünden çıkan siğillerimi fark edeli yaklaşık 1 hafta oluyor. Fark eder etmez direk özel bir hastaneye gittim ve doktor; yakılması, tiplendirilmesi ve sonrasında uzun sürecek bir tedaviye başlanmasını söyledi. Yalnız bunun için çok uçuk fiyatlar istediler. Ben de şansımı devlet hastanelerinde denemek istedim. Ankara'da bildiğiniz, davranışlarıyla sizi yerin dibine sokmayacak ve ilgili bir doktor var mıdır?

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Ankara'da önerebileceğiniz doktor

Alıntı bbb23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv yüzünden çıkan siğillerimi fark edeli yaklaşık 1 hafta oluyor. Fark eder etmez direk özel bir hastaneye gittim ve doktor; yakılması, tiplendirilmesi ve sonrasında uzun sürecek bir tedaviye başlanmasını söyledi. Yalnız bunun için çok uçuk fiyatlar istediler. Ben de şansımı devlet hastanelerinde denemek istedim. Ankara'da bildiğiniz, davranışlarıyla sizi yerin dibine sokmayacak ve ilgili bir doktor var mıdır?
    Kadinmisin erkekmisin kullanici adindan anlamadigim icin yazarsan daha cok yardimci olabilirim

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı bbb23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlayışlı olsun dersen başkent üniv hastenesi - 82 + 75 TL ye kriyoda yapıyorlar.

Ucuz olsun dersen devlet hastanelerinden MHRS den denk gelene gidebilirsin. çünkü tek yaptığı şey kriyo tüpü ile fısfıs..çaresi yok ki başka...

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Eğer bayansanız kadın doğum için başkent hastanesine gidebilirsiniz daha uyguna yaptırabilirsiniz testlerinizi. Dondurma işlemi için özkaya tıp merkezinde dermatolog nurhan öge var muayene fiyatı da 40 tl gibi bişey demişti burdan bir arkadaş oraya gidebilirsin kadın ılımlı bir tip. Erkek iseniz tipleme için nereye gidebilirsiniz hiç bilmiyorum malesef...

Durum
    Bbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu iste uzman kbb ci varmi peki

Bu Konu için Etiketler