Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Durum
    kurutulus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    istanbul

Cevap: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bişey soracagım,,yanlıs anlamayın beni ben vitamin ilaçlarını bile kullanmakta tereddüt yasarken suan bildigim bir hastalıgımda yok --ahcc gibi güçlü bir destekleyiciyiciyi hasimato varken nasıl kullanabiliyorsunuz.? bildigim kadarıyla hasimato otoimmun bir hastalık vücuda iyi gelebilecek birşeyi ters etki yapabiliyor ..doktorunuza danıstınızmı bunu kullanırken.yada kullanmayı düşünüyosanız?
    sevgili hepeve cim..
    Zaten bir oncekı yazımıda ıncelemıssenız eger..GARDASÝL AÞISI VE HASHÝMATO (haþimato hastalýðý) ARASINDAKÝ BAÐ Haşimato hastalığına yakalanmamın bence en baş sebebide zaten hpv yuzunden vuruldugum
    GARDASİL AŞISIDIR. Ne zaman o aşıyı vuruldum 4 ay sonra bende siğil ve hashımato rahatsızlıgı aynı anda cıkt. Bunu bir tesaduf zıncırı olarak gormuyorum tabıko. çunkı Hashımato rahatsızlıgını tetıkleyen etkenler arasında DR. İzabella WENTZ in GARDASIL ASISI ( otoimmün hastalıkları tetıkleyen )ETKEnlerini sıraladıgı bir ingilizce makalesıni okurken GORUNCE hemen olayları bırbırıne bagladım.

Anlıyacağınız mevcut Aşılara olan guvenım fazlası ıle sarsıldıgı ıcın.. ee halı hazırda da AHCC DEN BASKA SUAN BIR METHOD OLMADIGINA GORE
    yontemlerı arastırıyorum..
    Fakat tabıkı AHCC KULLANImına baslamadım. çunkı daha oncekı yazımdada belırttıgım gıbı boyle guclu bır takvıyeyı gunluk 3gr. yuksek bır dozda almanın rısklerı veya artılarını tam anlamı ıle kestıremıyorum. bu konuda teferruatlı bılgı veren doktorlarımızın da olmadıgını varsayarsak.. tam bır muallaktayız.

kafam cok karısık....

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arkadaşlar bu kadar korkmayın, vitamin almaktan herhangi bir doktor tavsiyesinden önce kendinizde araştırıp öğrenebilirsiniz. Afedersiniz ama HPV yi ya çok önemli birşey değil gel sen geldikçe yakarız diyen doktorlar bile varken doktorların ağzına bakmadan önce kendiniz araştırın. Size bu konuda yardımcı olabilmek adına AHCC Research Association :: What is AHCC? adlı siteyi öneriyorum. Sitede AHCC hakkında yapılan araştırmalar deneyler ve sonuçları belirtilmiştir. Kaynakları da bilhakis ordadır. Lütfen kuşkularınızı yenmek için kendiniz araştırın. Ben şuan AHCC kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Berke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kadar korkmayın, vitamin almaktan herhangi bir doktor tavsiyesinden önce kendinizde araştırıp öğrenebilirsiniz. Afedersiniz ama HPV yi ya çok önemli birşey değil gel sen geldikçe yakarız diyen doktorlar bile varken doktorların ağzına bakmadan önce kendiniz araştırın. Size bu konuda yardımcı olabilmek adına AHCC Research Association :: What is AHCC? adlı siteyi öneriyorum. Sitede AHCC hakkında yapılan araştırmalar deneyler ve sonuçları belirtilmiştir. Kaynakları da bilhakis ordadır. Lütfen kuşkularınızı yenmek için kendiniz araştırın. Ben şuan AHCC kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim.
    Nasıl kullanılmalı sizce? Aç karınla mı tok mu? Gümde kaç tablet? Tabletler aynı anda mı atılacak mesela 2 bi anda 2 bi anda gibi?

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar merhaba, bir şey soracağım. Anladığım kadarıyla ahcc yi sabah aç karnına kullanıyorsunuz, ancak sütünde yemekle beraber alın yazıyor. Hangisi doğru kullanım şeklidir. Ona göre ben de alma saatimde değişiklik yapayım. Genelde yemekten hemen önce ya da sonra alıyorum ben.

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar merhaba, bir şey soracağım. Anladığım kadarıyla ahcc yi sabah aç karnına kullanıyorsunuz, ancak üstünde yemekle beraber alın yazıyor. Hangisi doğru kullanım şeklidir. Ona göre ben de alma saatimde değişiklik yapayım. Genelde yemekten hemen önce ya da sonra alıyorum ben.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yemekten yarım saat önce kullanırsınız arkadaşlar. Ben öyle kullandım. Ahcc tedariği için verdgim numaraya da sorabilirsiniz son ve kesin bilgi almak icin

Durum
    Tecrübeli Üye

Teşekkürler arya evet dediğin gibi yetkiliye sordum üzerinde yazan kullanım şekli normal bağışıklığı geliştirmek içinmiş ancak hpv tedavisinde aç karnına kullanımını öneriyorlar. 1 ay boyunca yanlış kullanmışım, umarım gene de etki eder :/

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bir arkadaşım doğal keçiboynuzu özü verdi. sabah bir kaşık aç tüketmek gerekiyormus. ahcc yi de sabah aç alıyorum ikisini bir almak doğru olur mu? ayrıca konuyla pek alakası yk ama dolardaki artış ahcc fiyatlarını direkt etkiliyor mu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kaan bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşım doğal keçiboynuzu özü verdi. sabah bir kaşık aç tüketmek gerekiyormus. ahcc yi de sabah aç alıyorum ikisini bir almak doğru olur mu? ayrıca konuyla pek alakası yk ama dolardaki artış ahcc fiyatlarını direkt etkiliyor mu
    Kaan selamlar, hiçbir kötü etkisi olmaz merak etme ahcc zaten ilaç kategorisinde değil, gıda takviyesi olarak geçiyor. Pharmaton gibi bir şey ama onun devasa gücünde diye düşünelim
    Evet dolar/eurodaki artış etkiler ancak ufak inme çıkmalar etki etmez. Geçen yılki dolar/euro yükselişi gibi olursa fiyat kesin artar ama 6.20- 6.30 falan arası bir değişim çok etki etmez.

Bu Konu için Etiketler