Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Geçen sefer reçetemi ve kimliğimi ptt ye mail attım kargomu getirdiler sıkıntı olmadı. Doktorum diğer hastaların da reçete ile alabildiklerini söylemişti. Sanırım dediğim gibi toplu sipariş veren hiç olmamış maalesef

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Eğer reçete eden bir hekim bulabildiyseniz alırsınız, problem olmaz. Ancak her defasında PTT o paketi bekletmeyebilir, doğrudan geride postalayabilir. Onun bir teyidini almak lazım.

Alıntı hope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sefer reçetemi ve kimliğimi ptt ye mail attım kargomu getirdiler sıkıntı olmadı. Doktorum diğer hastaların da reçete ile alabildiklerini söylemişti. Sanırım dediğim gibi toplu sipariş veren hiç olmamış maalesef

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de reçeteyle getirttim açıkçası hiç sorun çıkmadı. Iherb zaten teslim olmama durumunda ücretini geri iade ediyor.

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mucize olmuş resmen, gümrükte sorun cıkmayı bırak eline bile ulasmaz normalde. Paranı verdiginle kalırsın.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bana göre iherb'ün gönderisinin gelmesi değil bi doktorun(!) ahcc reçete etmesi mucize.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre iherb'ün gönderisinin gelmesi değil bi doktorun(!) ahcc reçete etmesi mucize.
    +1 aynen dagon

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ailesinde doktor olan vardır herhalde bu kadar mucizevi olmasa gerek sadece o kişiyi ikna edebilme kabiliyetiniz olmalı

Durum
    Özel Üye

Ailemde doktor yok çok şükür. Olsa reddederdim.
    İlaç sanayinin miğferi olmuş beyaz önlüklü tanrı egolu kapitalist sistem içinde; nasıl küçük balığı yutarım da yazlığımı kışlığımı alırım arabamı yenilerim diye düşünen kişilerden bahsediyorsun sanırım doktor diyerek. Onlardan çok var, %99.9 kadarı.
    Ha yok hasta ile ilgilenen hasta olduğu için psikolojisinin zaten bozuk olduğunu anlayan beni kobay gibi ilaç deneği yapmayan en önemlisi yüzüme bakıp dinleyip deRdimi ötelemek yerine halletmeye çalışan kişiden bahsediyorsan doktor diyerek. O yok o bitti o belki bizim anne babalarımızın zamanında vardı hekim denirdi onlara. Nerden mi biliyorum ? İnanın bana bu forumda en fazla doktor(!) yüzü Görmüş nazı çekmiş kişi benimdir. Savaştığım şey sadece hpv değil O nedenle her türlü uzmanıyla Profesörüyle doçentiyle alternatif tıpçı takılanıyla...bunların alayı paragöz empati yoksunu duygusuz varlıklardır.
    Biraz ağır olmuş olabilir(sizce) ama bana göre Şu düstur ile hareket etmeyen hiç kimse Doktor değildir.
    “Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.” Tolstoy

Bu arada konu ile ilgisiz olduğunu düşünüyorsan silebilirsin Arya sadece bu meslektekilere karşı hislerimin küçük bi kısmını yazmak istedim. Saygılar.

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

nasıl yaniii buna niye bu kadar şaşırdınız anlayamadım, benim de ailemde doktor yok ve bu ilacı reçete etmesi için doktorumu ikna etmedim. hatta o bana reçete yazıp direk verdi. bunu bir şekilde temin et, ürün gelene kadar da tr bulabileceğin muadili var onu al kullan dedi. iherb den alış veriş yapmaktan niye bu kadar çekiniyor herkes. sonuçta yasal bir sınır var 100 doları aşmayan ürünleri yolluyorlar ve reçeteniz var ise sorunsuz alıyorsunuz. herkes alıp kullanabilir bence

Durum
    Özel Üye

Siteden sipariş verip sonrasında siparişiN gelmiş olması değil bizi ya da yalnızca beni şaşırtan. Bir doktorun bu konu hakkında bilgisi olması ve reçete etmesi ya da tavsiye etmesi. Bu bizim beyaz giyinmiş esnaf arkadaşlardan beklenmeyecek bir davranıştır.
    Gerçekten şanslıymışsınız en azından bu konuda.

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dagon bende aile hekimime söyledim.. Normalde yazmazdım ama sen diğer şekilde pahalıya geldiğini söylüyorsun isteğin üzerine yazayım 2,3 kutu dedi...
    Elimde 48 günlük timehealth ahcc vardı bitene yakın yazdırcam...
    Bakalım eşimde eylül başı almanyaya gidecek alabilirse bi kaç kutuda eşime aldırcam kinoko gold ahcc den..

Bu Konu için Etiketler