Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV'Yİ YENMENİN YOLU: Ahcc nasil kullanilir ?

Alıntı ferhunde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de internette buldum ancak satıcı güvenilir mi emin değilim çünkü site üzerinden satın alamıyorum. ben de bu şekilde ulaşabilir miyim size, bir konuşsak?
    Özel mesaj atmanızı tavsiye ederim. Burdan anlatamam

Durum
    connexion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Forum'da ve Arya'nın blogunda okuduktan sonra biraz nedir diye bakayım istedim. Amazon'dan ürünü incelemeye başladım ve fark ettim ki kullanımı forumdaki her mesajda yanlış belirtilmiş.

İngilizce bilen arkadaşlar lütfen etiketi incelesin.
    600mg Maximum Strength Active Hexose Correlated Compound Immune Support - UK Manufactured to ISO 9001 quality assurance (120 Capsules): Amazon.co.uk: Health & Personal Care

"Take 1 to 6 capsules spread out during the day with food, or as directed by a healthcare practitioner." yazıyor ki gün içinde yayarak, 1 ila 6 kapsül arasında tok karna veya gıdalarla birlikte tüketin, yahut doktor yönergesiyle kullanın.

Gıda takviyesi dahi olsa, lütfen doktorunuza danışın ve yönergelere dikkat ederek kullanın.

Bir edit daha yapıyorum, zira araştırırken gördüm ki, ahcc'nin hpv üzerindeki etkisi henüz ıspatlanabilmiş değil. İnsan üzerinde yürütülen son deney 2015'ta başlamış ve 2018 Aralık'ta tamamlanacak. Detayları Birleşik Devletler Sağlık Bakanlığı Klinik Deneyler Veritabanı'ndan inceleyebilirsiniz: Phase II Evaluation of AHCC for the Eradication of HPV Infections - Full Text View - ClinicalTrials.gov

Tam umutlanmaya başladım, bu sefer kurtuluyorum diye..

Durum
    Admin

Oncelikle hpvli kisiler icin gunde 3 mg kullanim tavsiye ediliyor eden kisi de ahcc arastirmasini yuruten dr judith. Maillesen arkadaslarimiz bile var. Yanlis bir bilgi degildir. Senin gordugun genel kullanimi ama biz hpvliyiz yani farkliyiz.

Ayrica arastirmanin 2018de tamamlanacagi bilmedigimiz bir sey degil bizzat bu forumda ben yazdim ve dr judith'in mailini gosterdim. Forumu biraz daha kurcalaman tavsiye olunur

Birde karar senin tabii ki forumda onca kurtulan insan oldu yabanci forumlarda da var. Bilimsel arastirma icin beklemek istersen bir sure daha beklemen gerekecektir

Ahcc "tam umutlanacaktim ama..." lik bir sey degil bana kalirsa. Umuttur direkt. Baska en iyi kurtulma bir caresi olsa coktan cikardi. Simdilik elimizde bu var. Keske olsa..

Durum
    Yeni Üye

@Arya, paylaştığım ikinci bağlantıdaki deneyi yürüten kişi de Judith Smith. Deney günlük 3gr doz ile yapılıyor ve bunlarda mutabıkız. Ancak üretici, tok karına ve gün içine yayarak kapsülleri tüketin şeklinde talimat vermiş. Siz veya kullanan konuştuğunuz/bildiğiniz bir kişi direkt bir uzmandan görüş aldınız mı, yoksa okuduklarınızdan yola çıkarak mı kullanım şekline karar verdiniz peki?

Durum
    Admin

Alıntı connexion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Arya, paylaştığım ikinci bağlantıdaki deneyi yürüten kişi de Judith Smith. Deney günlük 3gr doz ile yapılıyor ve bunlarda mutabıkız. Ancak üretici, tok karına ve gün içine yayarak kapsülleri tüketin şeklinde talimat vermiş. Siz veya kullanan konuştuğunuz/bildiğiniz bir kişi direkt bir uzmandan görüş aldınız mı, yoksa okuduklarınızdan yola çıkarak mı kullanım şekline karar verdiniz peki?
    Deney nasil yapiliyorsa bizde o sekilde kullaniyoruz ki juditin tavsiyesi de budur. Cunku deney yaptigi insanlar normal bireyler degil hpvli bireyler. Tam olarak neyi kastettigimi anlayabildin mi bilmiyorum ama ahcc hpv icin uretilmedi. Ahcc nin kendi kullanim sekline gore kullanmiyoruz. Cunku: Hpvliyiz. Direkt bir uzmandan gorus aldiniz mi soruna cevap: direkt doktor judith smith den gorus aldik.

Durum
    Yeni Üye

Tamamdır. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim.

Durum
    Admin

Alıntı connexion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamdır. Bilgilendirmeler için teşekkür ederim.
    Rica ederim

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bir sorum olucak ben kinoko marka ürün kullanıyorum ve iherb sitesinden alıyorum ama ürünlerin gelmesi bir ayı buluyor, tek seferde en fazla 2 kutu alabiliyorum, üst üste 3-5 sipariş versem ürünler geldiğinde sıkıntı yaşar mıyım? Aranızda daha önce böyle yapan oldu mu? Gümrükte sorun çıkar mı acaba, ben ilk getirttiğimde reçetemi istemişlerdi ürünü teslim etmeden. Fikri olan var mı?

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Zaten iherb'den gelipte gümrükten geçmesi bir mucize. Çünkü, ilaç, besin destek ürünü, parfüm, kozmetik yasak. Geçiyorsa şansınızı daha fazla riske etmeyin. Reçetesiz ilaç statüsünde veya besin desteği alamıyorsunuz normalde.

Alıntı hope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olucak ben kinoko marka ürün kullanıyorum ve iherb sitesinden alıyorum ama ürünlerin gelmesi bir ayı buluyor, tek seferde en fazla 2 kutu alabiliyorum, üst üste 3-5 sipariş versem ürünler geldiğinde sıkıntı yaşar mıyım? Aranızda daha önce böyle yapan oldu mu? Gümrükte sorun çıkar mı acaba, ben ilk getirttiğimde reçetemi istemişlerdi ürünü teslim etmeden. Fikri olan var mı?

Durum
    Admin

Mucize olmuş resmen, gümrükte sorun cıkmayı bırak eline bile ulasmaz normalde. Paranı verdiginle kalırsın.

Bu Konu için Etiketler