Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bunu deneyen var mı ?

Durum
    Dlkdlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bunu deneyen var mı ?

İnternette gene hpv konusunda araştırma yaparken C vitamini ezip sigillerin üzerine sürüp o bölgeyi birgün boyunca kapatmak hem sigilin düşmesine neden oluyormuş hemde virusu öldürmeye. Hiç yapan ve sonuç alan oldu mu ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bunu deneyen var mı ?

Virus o sekilde olmez ya. Sen nerde gordun ya da duydun bunu makale midir bu? Ben hic yapmadim boyle bir sey ama dikkatli olmak lazim sigillere boyle mudahaleler cogaltabilir bile.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virus o sekilde olmez ya. Sen nerde gordun ya da duydun bunu makale midir bu? Ben hic yapmadim boyle bir sey ama dikkatli olmak lazim sigillere boyle mudahaleler cogaltabilir bile.
    İlgisi olacağını bende düşünmüyorum...

Durum
    Dlkdlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Reklam olur diye ozeline attım gordugum siteyi başka sitelerde de yazıyor 😁 atabilmisimdir umarım daha yeni üye olduğum için tam olarak emin olamadim suan

Durum
    mahlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    İstanbul

Bunu deneyen var mı sorusuyla tekrar başlık açmayım dedim.

Şunları deneyen var mı;

URGO SİĞİL KRİYOTERAPİ TEDAVİSİ 38 ML - | Eczaneyiz

Histofreezer Ankara
    bütün atlar kaybetmeye koşar.

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar bir sorum olacak folik asit olarak folbiol kullanıyorum günlük 10mg dün vitamin mağazasına gittiğimde Folic Acid 400 mcg. - Windmill Vitamin markası gördüm sizce hangisi daha etkilidir almakta istiyorum ama bilmediğim için soruyorum aranızda bilen varsa cevaplayabilirse sevinirim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak folik asit olarak folbiol kullanıyorum günlük 10mg dün vitamin mağazasına gittiğimde Folic Acid 400 mcg. - Windmill Vitamin markası gördüm sizce hangisi daha etkilidir almakta istiyorum ama bilmediğim için soruyorum aranızda bilen varsa cevaplayabilirse sevinirim.
    Valla folik asit konusunda bilgim yok benim maalesef, bilgisi olan arkadaşlar yazsın

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Follik asit bende kullanmadim ama net bilgilerin cinko follik asit hpv de vucut savunmasinda onemli diye belirtiliyor. Ne kullancagimizi sastik valla follik asit kullanip fayda goren bize de haber etsin ama

Durum
    Raisin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Folik asit faydalıysa şalgam suyu içmeye başlayayım bari şalgam'da epey varmış. Çinko hapı kullanıyorum fakat feci mide bulandırıyor attıktan yarım saat sonra falan, baş dönmesi falan da yaptı çinkoyu kesmek lazım zehirliyor herhalde beni

Kefir, propolis falan da kullanan çok var bağışıklık kuvvetlendirme maksadıyla herhalde.

Bunların hepsi yol, su, kilo olarak geri dönüyor ama hpv aşacağız diye obez olacağız o kadar vitamin desteğiyle

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bwn çinkoyu gece yatmadan önce alıyorum o yüzden başım dönmüyor çünkü uyumuş oluyorum anlamıyorum sabah coriolus alıyorum öğle arası birer saat ara ile folik asit ve pharmaton alıyorum öğlen 2 gibi ımmutor alıyorum akşam yibe coriolus bütün işte giyindiğim pantolonlarım olmuyor artık fermuarları patladı kilo aldım bende inşallah aşıcaz ben bu elimteki 5 mg folik asit bitince vitaminin folik aisitini alıcam amerikan markası windmıll 400 mcg daha iti sanırım folik asit rahim ağzını hücrelerini yeniliyormuşşş o yüzden içiyorum

Bu Konu için Etiketler