Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'yi yenmenin yolu: Ahcc kullananlarin yorumlari

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Hpv'yi yenmenin yolu: Ahcc kullananlarin yorumlari

arkadaslar kız nerdeyse 1000 kere temin edilemiyor suan dedi ,hala aynı soruları sormaktan vazgecmiyorsunuz.......ahcc den baska konu yok mu ya

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı BluePhoenix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AHCC her 10 kisiden 5inde 3aylik kullanim sonunda (gunde 3gr), 3 kiside 6 aylik kullanimda HPV negatif sonucu veriyor. Ama her 10 kisiden 2sinde AHCC 6ayda sonuc vermiyor, kimisinde hic etki vermiyor.
    Ben 6 subatta kullanmaya basladim, neredeyse 4 ay oldu. Yeni sigilim cikmadi. En az 1 yil kullanmayi dusunuyorum.

Bu forumda AHCC kullanmaya basladiktan 3-4 ay sonra yeni sigili cikan insanlar oldu. O arkadaslar 6-9-12 ay kullanmaya devam ettiler. Kimilerinun sonunda HPV negatif aldigini buradan okudugumu hatirliyorum. Ancak kimi insanlarda fayda etmiyor. Sunu da unutmamak gerekiyor. AHCC kandaki bagisikligi artiriyor, halbuki virus deri altina girip deri ustune dogru cogaliyor, yani akilli akyuvarlarin deri altindakileri farketmleri gerekse de asil mucadele local bagisiklik denilen sekilde oluyor. Aklima gelen ekstra yapabilecegin sey, genital bolgenin PH degerini bozmayan dus jeli/sabun vs kullanabilirsin. Ayrica agda, jilet vs zaten kullanmadigini bildigini varsayiyorum, kullaniyorsan o sebep olmustur.
    Genital bölgenin pH değerini bozmayan temizlik araçlarına örnek verir misniz? Ben sabun kullanıyordum

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Azproduct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genital bölgenin pH değerini bozmayan temizlik araçlarına örnek verir misniz? Ben sabun kullanıyordum
    su dışında bir şey kullanmamanızı tavsiye ederim. ben genital için özel bakım ürünleri alıyordum akıntım oluyor diye. hiç geçirmedi. sabun denedim ancak onun daha da zararlı olduğunu öğrendim. sadece su ile yapmaya başladım. önce koku olur mu veya yeterince temizlenir mi gibi endişelerim vardı. şimdi alıştım. artık hiç akıntım olmuyor. eskisinden çok daha sağlıklı olduğunu hissedebiliyorum o bölgenin.
    zaten internette araştırırsanız uzmanların su haricinde bir şey kullanmayın dediklerini göreceksiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su dışında bir şey kullanmamanızı tavsiye ederim. ben genital için özel bakım ürünleri alıyordum akıntım oluyor diye. hiç geçirmedi. sabun denedim ancak onun daha da zararlı olduğunu öğrendim. sadece su ile yapmaya başladım. önce koku olur mu veya yeterince temizlenir mi gibi endişelerim vardı. şimdi alıştım. artık hiç akıntım olmuyor. eskisinden çok daha sağlıklı olduğunu hissedebiliyorum o bölgenin.
    zaten internette araştırırsanız uzmanların su haricinde bir şey kullanmayın dediklerini göreceksiniz.
    Saçımızı ve vücudumuzu yıkarken illaki temas eder o bölgeye de.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Azproduct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçımızı ve vücudumuzu yıkarken illaki temas eder o bölgeye de.
    Etsin o kadar da değil. ben sabunla özel olarak o bölgeyi temizlemekten bahsediyorum. zaten araştırırsanız öğrenirsiniz.

Durum
    nicola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu gün sşağıdaki siteyi aradım Ahcc eczanelerden alabilirsiniz dediler.
    Bizimle İletişim Kurun – ARTIK TURKİYE'DE!
    Merak ettiğim bir konu var bu ürün ithalmiş ama markası fark eder mi etki açısından? Bu gün bir eczaneye gidip fiyatınıda sorucam. Ulaşanlar yazsın lütfen. İyi haftalar.

Durum
    Yeni Üye

Merak ettiğim bir konu var bu ürün ithalmiş ama markası fark eder mi etki açısından? Bu gün bir eczaneye gidip fiyatınıda sorucam. Ulaşanlar yazsın lütfen. İyi haftalar.

Durum
    Yeni Üye

Durum
    Yeni Üye

Ürünü aldım 230₺ . İçmeye cesaret edemedim bir doktora danışmak istiyorum önce. Alan ya da fikri olan var mı?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı nicola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürünü aldım 230₺ . İçmeye cesaret edemedim bir doktora danışmak istiyorum önce. Alan ya da fikri olan var mı?
    Hangi marka aldınız? Kaç mg?

Bu Konu için Etiketler