Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'yi yenmenin yolu: Ahcc kullananlarin yorumlari

Durum
    mahlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    İstanbul

Cevap: Hpv'yi yenmenin yolu: Ahcc kullananlarin yorumlari

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırmayı yapan doktor Judith AHCC kullanımı sırasında kesinlikle birşey kullanılmasını önermiyor, açık açık yazmış ben de mailleştim istersen paylaşabilirim.
    Peki gerekçesi nedir? propolis veya imutor kimyasal bir tepkime yaratacak şeyler değil gibi geliyor bana ?
    bütün atlar kaybetmeye koşar.

Durum
    fitboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum hpv tırt bi virüs olabilir(!) ama siğil yapması hele ki vücudun en hassas bölgelerinde, bana göre onu tırt bi virüs olmaktan çıkarıyor. hem madden hem manen insanları çökertiyor. psikolojinin bozulması gayet normal bozulmayanlara da saygım var ama bozulmayanlar doğru bozulanlar yanlış diye bişey yok bana göre her ikiside doğal tepkiler.

kaldı ki bu virüs yüzünden binlerce lira harcayan insanlar var sırf birine sürtündü diye virüs bulaşan insanları bu toplumun nasıl gördüğünden bahsetmiyorum bile kalkıp bu halde bi de doktor arıyor insanlar kendilerine yardım etsinler diye çünkü doktorlar artık hasta seçer olmuş işine gelene yardım ediyor işine gelmeyene etmiyor maalesef. işte bunlar insanı çökerten şeyler yoksa kalkıpta aha kanser olduk hadi hepimiz ölüyoz kafasında değiliz. ama ömür boyu bunu taşı ne zaman gelecek tekrar diye tetikte bekle yine kapı kapı gez çare ara bi ton para dök işte bunlar bence fıs bi virüsün yapacağı işler değil. dandik virüs için alırım bol c vitamini bol sıvı 7 gün dinlenir atlatırım.

herşeyden önceiyi bir bağışıklık için öncelikle iyi bir bağırsak florası gerekir eğer bağırsak floranız iyiyse hem moraliniz hem bağışıklığınız yerinde olur vücudunuzun moral motivasyonu, bakterilere ve virüslere karşı mücadelesi daha güçlü olur. düşünce önemlidir ama öncelik kesinlikle beslenmedir. bunu nerden mi biliyorum hayatımı hpv den önce mahveden herşeyimi kaybetmeme neden olan flora bozukluğumdan dolayı biliyorum. yeni yapılan araştırmaları inceleyebilirsiniz mikrobiyotanın önemini ülkedeki doktorlara ağzımla türkçe olarak 5 sene önce anlatmış biriyim ama onlar antidepresan yazmayı tercih ettiler (ilaç şirketlerinden para kazanmak araştırmaktan daha karlı çünkü) o nedenle ben psikolojik destek için kesinlikle antidepresan alınmasına karşıyım ev yapımı yoğurt,kefir ve turşu daha sakinleştiricidir inanın bana. inanmak zorunda da değilsiniz açıp araştırabilirsiniz. yazıyor bilgi kaynıyor internet bu konu hakkında.

ayrıca drmedusa roaccutane tabletin bu virüs için etkili olmadığını söylüyor ki kullanan arkadaşlarım da olmuştu sivilce için yan etkileri çok fazla.

bknz: Roacuttane ve hpv

yanlış anlama ama Türkiye'nin "en" leri diye bişey yok bana göre kendini geliştiren "hekim"lerle sistemin(paranın) kölesi olmuş "doktor"lar vardır. bu tecrübeyle sabittir. toplumun çoğunluğunda görülmesi doktorların bu virüsü eften püften bişeymiş gibi görmesine neden oluyor başka bişey değil. bu nedenle kökten nasıl kurtarabiliriz bu kadar kişiyi diye düşünerek araştırma yapmak yerine yakalım donduralım paramıza bakalım tarzında takılıyorlar ve adam gibi bilgi edinmiyorlar dolayısıyla bize çelişkili bilgiler aktarıyorlar. ee bizde napıyoruz ahcc nin yanında ekstra ne bulsak kullanıyoruz.

git şu ağaca ip bağla bi de öp iyileşeceksin deseler inan bana hepimiz yaparız kurtulmak için işte bu virüs bence bu kadar tırt.
    Yogurt ile atlatanı diydum. Bu nasil oluyor. Et . Peynir tafli sekdr hamur yemeyi birakmis ha bire yogurda abanmis. 6-7 ayda atmıs bir daha cıkmamıs. Ben cok et tavuk balik yiyordum. Vejetaryen beslenmeye başladim. Bol bol yogurt yiyorum. Bakalim etkisi olacak mo. Yogurdun icerigi bu tip vurüsleri yok eden bakteriler oldugunu ogrendim. Umarim faydali olur

Durum
    ployd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc ile 6. ayım 4 aydır da sigil yok. insallah buraya negatif olduğum zamanı da yazabilirim�� 9 aya tamamlamak istiyorum, negatiflik için yol uzun. Propolisle kombine kullanıyorum bu ikiliden memnunum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı fitboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yogurt ile atlatanı diydum. Bu nasil oluyor. Et . Peynir tafli sekdr hamur yemeyi birakmis ha bire yogurda abanmis. 6-7 ayda atmıs bir daha cıkmamıs. Ben cok et tavuk balik yiyordum. Vejetaryen beslenmeye başladim. Bol bol yogurt yiyorum. Bakalim etkisi olacak mo. Yogurdun icerigi bu tip vurüsleri yok eden bakteriler oldugunu ogrendim. Umarim faydali olur
    Yogurdu bılmıyorum da atlatma olayı sadece yogurtla olabılecek bır sey degıldır. Kefir icebilirsin ama cok faydalı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ployd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahcc ile 6. ayım 4 aydır da sigil yok. insallah buraya negatif olduğum zamanı da yazabilirim�� 9 aya tamamlamak istiyorum, negatiflik için yol uzun. Propolisle kombine kullanıyorum bu ikiliden memnunum.
    Haydı bakalım kolay geldın ben de 9 ay kullanmıstım ama kımbılır belkı 6.ayda negatıf oldum

Durum
    Selen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc temin

Ahcc yi nasıl temin edebilirim. Yardımcı olabilir misiniz.

Durum
    Hepeveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hocam ne dersen de drmedusa deme lütfen, kendisi kesinlikle bu işi ticarete dökmüş hastalarına tedavi amaçlı davranmayan biri , kendim gittim viruxan al dedi ilaç tr de yok ve bir eczaneye yönlendiriyor orada da yanlış hatırlamıyorsam 400 tl gibi bişeydi, drmedusa deme hocam 1250 tl para verdim çöp oldu.

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı ployd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili ployd şubat ayındaki yorumunun üzerinden 3 ay daha geçmesi ile şu anda ahcc ile 9. ayında oluyorsun sanırım, durum nedir lezyon test muayene vs herhangi bir gelişme var mı ?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Hepeveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ne dersen de drmedusa deme lütfen, kendisi kesinlikle bu işi ticarete dökmüş hastalarına tedavi amaçlı davranmayan biri , kendim gittim viruxan al dedi ilaç tr de yok ve bir eczaneye yönlendiriyor orada da yanlış hatırlamıyorsam 400 tl gibi bişeydi, drmedusa deme hocam 1250 tl para verdim çöp oldu.
    400 tl mi baya pahalıymıs gercekten nası bi i laçmıs kullandınızmı ?

Durum
    Hepeveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    400 tl mi baya pahalıymıs gercekten nası bi i laçmıs kullandınızmı ?
    Evet kullandım italyadan getirttim hiçbir faydası olmadı ama ilacı kötüleyemem kanser tedavilerinde de kullanılan birşey bu. Ama benim takıldığım nokta dr medusanın bu sitede ahcc ile ilgili yorumları ben ona tedaviye gitmeden önce yazılmış. Burada arya gibi arkadaşlar ahcc ile nasıl negatife döndüğünü yazdığı halde dr medusa hala viruxan veriyor
    Ben viruxan ı google da araştırdım hiçbir dr kimseye vermemiş,
    Ne demek istediğimi dr un kliniğine gidince anlarsınız zaten sterillikle alakası yok ve koter yaparken siğili tamemen yakmadı (ticari çünkü)
    Anlatmakla bitmez yani ben 37 yaşındayım ist doğma büyüme az çok ne yapmaya çalıştığını anlıyorsun.

Bu Konu için Etiketler