Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul avrupa yakası Bakırköy, İncirli, Avcılar çevresi dermatolog tavsiyesi

Durum
    Selinmutlu123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İstanbul avrupa yakası Bakırköy, İncirli, Avcılar çevresi dermatolog tavsiyesi

Önerebileceğiniz iyi bir hekim var mı? Ben birkaç tane ilçe yazdım fakat farketmez. İyi dediğiniz kişiye üşenmem giderim. Özellikle hpv konusunda uzman. Bakireyim ve cilt teması olmadı. İç dudaktaki vajinada bi çıkıntı gördüm. Sirke kullandım dermatologa gittiğimde belli değildi ve aoyulmuştu. Şimdi alttan yerini görebiliyorum. Başka bir doktara mı gitsem diye düşünüyorum. Çünkü gittiğim doktor sadece benim gösterdiğim alana baktı. Sonuçta komple çevresibe bakması lazımdı değil mi? 100 lira muayene ücrrti verdim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: İstanbul avrupa yakası Bakırköy, İncirli, Avcılar çevresi dermatolog tavsiyesi

Önerecegimiz biri yok yani keşke olsa ama yok��

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İstanbul avrupa yakası Bakırköy, İncirli, Avcılar çevresi dermatolog tavsiyesi

Kesinlikle Acıbadem International Prof.Dr. Orhan Baransu öneririm. Muayene ücreti pahalı ancak SGK vb. kurumlar karşılamıyor özel sağlık varsa karşılar ki o şekilde bile 350 TL gibi bir fiyat sanırım gitmeden mutlaka fiyat bilgisi al orada öyle kalma . Git ve ne kadar basit bir virüs olduğunu öğren. Ancak koter vs gibi işlemler için gitme zira kendisi yapmıyor asistanları yapıyor. Ama gidip HPV hakkında bir sürü bilgi öğrenebilirsin. AHCC'yi bile biliyor

Durum
    Selinmutlu123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Muayenesi çok pahalıymış. Ne yazık ki o kadar bütçem yok. Yine de çok teşekkür ederim 🙂

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet maalesef muayenesi çok pahalı

Durum
    mahlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    İstanbul

Bu konu biraz zayıf kalmış. İstanbul'da 1 tane mi doktor var, yok mu başka öneri
    bütün atlar kaybetmeye koşar.

Durum
    Missdaisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor hakan doktor nevra yaz google a

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

nevra doktor da iyi ama mecidiyekoy de muayanesi ve asiri pahali arayip sormustum 5 6 tane sigil icin 500 tl fiyat vermisti. cerrahi tip merkezlerini tercih edin arkadaslar ozele gidecekseniz hem fiyatlar ucmuyor hem de kriyo veya koter daha uygun fiyatli oluyor.

Bu Konu için Etiketler