Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dokunduğum sigiller bulaşıcımıdır?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Dokunduğum sigiller bulaşıcımıdır?

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar banyodan banyoya yıkarken o bölgelerinizi inceleyin siğillerinize sürekli niye bakıp duruyorsunuz ya da elleme gereği duyuyorsunuz ki anlamadım bu kadar abartmayın bence de 2 yıl siğillerime müdahale ettirmeden yaşadım banyoda da elimle o bölgelerimi yıkıyorum siğilime temas ediyorum sonrada elimi yıkıyorum elime falan bulaşmadı bu kadar korkmayın ve kurcalamayın. Şöyle bişeyide farketmiş bulunmaktayım eğer bu konu kafanızı çok kurcalıyorsa mesela elimle temas ediyorum elime geçermi diye ve bundan sonrada elinizi yüzünüzü defalarca yıkama gereği duyuyorsanız yani kendinizi sürekli virüslü gibi hissediyorsanız bu aşırı derecede obsesif olmaya başladığınızı gösterir ilk yıllarda ciddi anlamda yaşadım bu endişeyi kafanızdan atmak için minimum ne gerekiyorsa onu yapın elinize eldiven takın öyle bakın mesela hiç değilse kafanız rahat etsin çünkü bu endişeler sonrasında hpv yi düşünmekten kendiniizi alamazsınız. Hayatı zehir etmeyin kendinize.
    Aynen öyle.

Valla 1 yıl boyunca sıgıllere hep çıplak elle dokundum hiç de bır sey olmadı, 1 yıldır ailemle aynı lavaboyu duşu kullanıyorum bir şey de olmuyor. Artık takıntı halıne getırmeyın bu olayı.

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle.

Valla 1 yıl boyunca sıgıllere hep çıplak elle dokundum hiç de bır sey olmadı, 1 yıldır ailemle aynı lavaboyu duşu kullanıyorum bir şey de olmuyor. Artık takıntı halıne getırmeyın bu olayı.
    ya olursa
    lezyon yoksa problemde yoktur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya olursa
    Tamam sen streç film tak kendini o sekılde hayatını sürdür.

Ben bu sekılde yasıyorum, sen o sekılde yaşa, insanları da bosu bosuna korkutma, sen takıntılısın dıye mılletı de takıntılı hale getıremezsın.

Bu Konu için Etiketler