Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Dokunduum sigiller bulacmdr?

Alnt kb86 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar banyodan banyoya ykarken o blgelerinizi inceleyin siillerinize srekli niye bakp duruyorsunuz ya da elleme gerei duyuyorsunuz ki anlamadm bu kadar abartmayn bence de 2 yl siillerime mdahale ettirmeden yaadm banyoda da elimle o blgelerimi ykyorum siilime temas ediyorum sonrada elimi ykyorum elime falan bulamad bu kadar korkmayn ve kurcalamayn. yle bieyide farketmi bulunmaktaym eer bu konu kafanz ok kurcalyorsa mesela elimle temas ediyorum elime geermi diye ve bundan sonrada elinizi yznz defalarca ykama gerei duyuyorsanz yani kendinizi srekli virsl gibi hissediyorsanz bu ar derecede obsesif olmaya baladnz gsterir ilk yllarda ciddi anlamda yaadm bu endieyi kafanzdan atmak iin minimum ne gerekiyorsa onu yapn elinize eldiven takn yle bakn mesela hi deilse kafanz rahat etsin nk bu endieler sonrasnda hpv yi dnmekten kendiniizi alamazsnz. Hayat zehir etmeyin kendinize.
    Aynen yle.

Valla 1 yl boyunca sgllere hep plak elle dokundum hi de br sey olmad, 1 yldr ailemle ayn lavaboyu duu kullanyorum bir ey de olmuyor. Artk taknt halne getrmeyn bu olay.

zel ye elturco - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aynen yle.

Valla 1 yl boyunca sgllere hep plak elle dokundum hi de br sey olmad, 1 yldr ailemle ayn lavaboyu duu kullanyorum bir ey de olmuyor. Artk taknt halne getrmeyn bu olay.
    ya olursa
    lezyon yoksa problemde yoktur.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt elturco Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya olursa
    Tamam sen stre film tak kendini o seklde hayatn srdr.

Ben bu seklde yasyorum, sen o seklde yaa, insanlar da bosu bosuna korkutma, sen takntlsn dye mllet de takntl hale getremezsn.

Bu Konu iin Etiketler