hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

ok stresliyim destee ihtiyacm var :(

ncelikle herkese merhaba 2 buuk aydr her gnm ar stresli ve korkulu geiyor bakireyim sadece temas olarak bir pheli iliki yaadm kar taraf bende bir ey yok dese de ben nedense var olduuna inanyorum nk tek eli birisi deil 2 buuk aydr srekli elimde ayna ile azm boazm vajinam her yerimi gnde 2 3 kere kontrol edip duruyorum 2 3 kere doktora gittim ufack bir sivilce bile olsa siil bu diyip gnlerimi haram ediyorum herhangi bir testte bana yaplmad iin bu korkuyu aamyorum. Ben ne zamana kadar bu korkuyla yaayacam bu hastalk 6 aydan 2 seneye kadar ortaya kar diyorlar.hayatma kimseyi alamyorum evlenmeyi dnmyorum bile bende varsa bakasna geiririm korkusuyla ada jilet vs yapmyorum gzle grlr deildir yayarm diye benim gibi bu psikolojiyi yaayp atlatan birileri olmutur nasl atlattnz neler yaptnz acaba bana destek olur musunuz

Kdemli ye
    yelik tarihi
    20.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: ok stresliyim destee ihtiyacm var :(

selamlar, yasn kac acaba? oncelikle bir belirtin olmadg halde nasl buralara dstnnn sennnn?? yani nerden geliyor aklna hpv oldugun allah askna dur bismillah hele. bundan gercekten suphen varsa gideceksin testini olacaksn. bazen bakirelerden test alabiliyorlar ve en onemls blncl iken hemen asn olman gelecegine yatrm yapms olursun, dedigin sureclerden gectik ama bizler pozitiftik bunun psikolojisini kaldrmaya calsyorduk ama en zoru belirsizliktir bence bir an mnce test ol negatifi gr icin rahat etsin

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

Alnt ruya111 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    selamlar, yasn kac acaba? oncelikle bir belirtin olmadg halde nasl buralara dstnnn sennnn?? yani nerden geliyor aklna hpv oldugun allah askna dur bismillah hele. bundan gercekten suphen varsa gideceksin testini olacaksn. bazen bakirelerden test alabiliyorlar ve en onemls blncl iken hemen asn olman gelecegine yatrm yapms olursun, dedigin sureclerden gectik ama bizler pozitiftik bunun psikolojisini kaldrmaya calsyorduk ama en zoru belirsizliktir bence bir an mnce test ol negatifi gr icin rahat etsin
    30 yana yeni girdim bir belirtim yok ama kar tarafta sanki hayal meyal hatrladm beyaz nokta vard 2 tane siil yaklm da iz kalm gibi yani gzle grlr bir siil yoktu etrafmda olan kiiler de olunca bana sonra dank etti bu hastalk sonra baladm kesin kaptm bende demeye bakirelerde test olayn aratrdm 1 laboratuvar yapyor onda da %100 kesin sonu kmaz dediler baya pahal bir tutar sylediler benimde buna durumum yok uanda yaptm tek ey baklk glendirmek am da en ksa srede maddiyat ayarlay yaptracam ama kafamda ki bugn siil kt m korkusunu nasl aarm hi bilmiyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

Bir de mantar fln oldum tedavi grdm bunlar beni korkuttu imdi de srekli kant ve tahri durumu var artk psikolojik mi yoksa srekli bakmaktan ellerimden tahri mi oldu bilmiyorum yada siil kyor

Kdemli ye
    yelik tarihi
    20.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Ashcc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir de mantar fln oldum tedavi grdm bunlar beni korkuttu imdi de srekli kant ve tahri durumu var artk psikolojik mi yoksa srekli bakmaktan ellerimden tahri mi oldu bilmiyorum yada siil kyor
    tamamen psikolojik u an, ha ihtimal var m tamam olabilir ama her gn bakmann sana bi faydas olmayacak ben de her gn bakyordum bi sre sonra braktm sen de bu ktl kendine yapma, an ol testi de olabiliyorsan ol

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

tamamen psikolojik u an, ha ihtimal var m tamam olabilir ama her gn bakmann sana bi faydas olmayacak ben de her gn bakyordum bi sre sonra braktm sen de bu ktl kendine yapma, an ol testi de olabiliyorsan ol
    Elimden geldiince bakmamaya alacam
    Bakire olup test yaptran oldu mu acaba sonu nasl oldu

Kdemli ye
    yelik tarihi
    20.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Ashcc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Elimden geldiince bakmamaya alacam
    Bakire olup test yaptran oldu mu acaba sonu nasl oldu
    ne yazk ki bilgim yok, ben test olabilmitim umarm yardmc olan biri kar

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

ne yazk ki bilgim yok, ben test olabilmitim umarm yardmc olan biri kar
    Umarm ok teekkr ederim 💕

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    20.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    0

Ashcc, ncelikle gemi olsun dileklerimi iletiyorum🙏🏽🙏🏽 Benim olaym da size ok benzer hayatmda sadece bir kere bu oldu ve onda da hpv oldum ancak bende lezyon falan yok ben pimpirikli olduumdan dolay laboratuvara gidip test yaptrdm ne pozitif olduumu rendim. im iimi yiyor ok mutsuzum l gibiyim hem kendi hayatm kurtarmak hem de burda bir kadnn hayatn yeniden neelendirmek onla ciddi dnmek el ele bu hastal atlatmak istiyorum ltfen benimle iletiime gein🙏🏽🙏🏽

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    02.Eyll.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt ahmet611 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ashcc, ncelikle gemi olsun dileklerimi iletiyorum🙏🏽🙏🏽 Benim olaym da size ok benzer hayatmda sadece bir kere bu oldu ve onda da hpv oldum ancak bende lezyon falan yok ben pimpirikli olduumdan dolay laboratuvara gidip test yaptrdm ne pozitif olduumu rendim. im iimi yiyor ok mutsuzum l gibiyim hem kendi hayatm kurtarmak hem de burda bir kadnn hayatn yeniden neelendirmek onla ciddi dnmek el ele bu hastal atlatmak istiyorum ltfen benimle iletiime gein🙏🏽🙏🏽

Seninle iletiime geip zel bilgilerimizi de vermemizi ister misin paam 😂 sen hayrdr ya . Kadinlar dikkatli olsunlar seninle konuurken . Burdan herkesi uyaryorum . Grmek isteyen olursa da numara vs gerek hesap vermesin . Hi gvenmedim ben sana

Bu Konu iin Etiketler