Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kükürt sabunu ve elma sirkesi

Durum
    Dlkdlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kükürt sabunu ve elma sirkesi

Merhabalar 1,5 ay önce HPV'ye yakalandigimi öğrendim. Ve tanı konulduktan itibaren sizleri hergün takip etmekteyim.1 kere Koterizasyon oldum 4 adet vajina dudak içinde olan sigillerim için.ve daha sonra çıkan 3 sigilimi burdan okuduğum elma sirkesi ile yokettim. Ve hangi sitede okudugumu hatirlamiyorum ama kükürtlü sabunla genital bolgemi temizliyorum. Şuan hiç sigilim yok umarım çıkmazlar. Hee bu arada doktorum tekrar smear yaptırmamı istedi. Cunku smear sonucumda atipik granduler hücreler görünmus. Umarım güzel çıkar. Ben size birsey sormak istiyorum doktorum bana HPV tipi için bişey soylemedi. Acaba smear sonrasimi ister ?

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Kükürt sabunu ve elma sirkesi

Alıntı Dlkdlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 1,5 ay önce HPV'ye yakalandigimi öğrendim. Ve tanı konulduktan itibaren sizleri hergün takip etmekteyim.1 kere Koterizasyon oldum 4 adet vajina dudak içinde olan sigillerim için.ve daha sonra çıkan 3 sigilimi burdan okuduğum elma sirkesi ile yokettim. Ve hangi sitede okudugumu hatirlamiyorum ama kükürtlü sabunla genital bolgemi temizliyorum. Şuan hiç sigilim yok umarım çıkmazlar. Hee bu arada doktorum tekrar smear yaptırmamı istedi. Cunku smear sonucumda atipik granduler hücreler görünmus. Umarım güzel çıkar. Ben size birsey sormak istiyorum doktorum bana HPV tipi için bişey soylemedi. Acaba smear sonrasimi ister ?
    Gecmis olsun. o soylemese de sen tedbirli olmak icin iste hpv genotipleme testini. Ben 1 yil sonra ogrenmek istedim suan pismanim

Durum
    Esra-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ben 1 ay önce koter oldum
    Şu an tekrar siğillerim çıktı
    Elma sirkesini nasıl uyguladın da yokettin acaba beni bilgilendirirsen çok mutlu olurum

Durum
    Yeni Üye

Aktardan elma sirkesi aldım ve önce kükürtlü sabunla güzel bir yikadim. Sonra makyaj pamugunu bol sirkeleyip siğil olan bölgeye sürdum yandi ama geçecek olması fikri o an daha önemliydi. Tüm gece orda kaldı pamuk sabah açtığımda hepsi bembeyaz ve kucuklerinde siyahlasma vardi. Toplam 4. Günün sonunda artık hiçbiri yoktu. Ama içim rahat etmedi bu defa pedi sirke ile islattim ve beyaz kabarcıklar çıktı ortaya o şekilde 4 saat tuttum kayboldular.suanda her gün kükürtlü sabunla yıkıyorum.

Durum
    Yeni Üye

Aşağıda yazdım canım elma sirkesi uygulamasini. Her gün corekotlu Yeşilçay içmeyi unutma lütfen. Umarım tamamen kurtulursun

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Sabun kullanmak sıkıntı kullanmayın deniyor yani ben kullanmıyorum

Durum
    Yeni Üye

Evet zararlı diyorlar ama ben okuduğum herşeyi deneme yoluna girdim sanırım psikolojim berbat çünkü regl sonrası tekrar çıkmış ve hep aynı yer :'( nasıl yapicam ne yapacağım bilmiyorum sirkeye devam. Nasıl bir hastalık bu.neden ben demekten uyuyamiyorum

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Millet hpv 16 yim ve sigil cikti. Leep oldum bi de sigil belasi buldu. Doktorum elma sirkesini tavsiye etti. Gazli bezle sur dedi sigil olan yere ve dis dudaklara sur dedi. Genital bolgemi yıkamam icin ozel yikama genital temizleme verdi. Bu da virusu zayiflatir dedi. Offf her yerden portuluyor kahrolasi sigil.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ezgi30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet hpv 16 yim ve sigil cikti. Leep oldum bi de sigil belasi buldu. Doktorum elma sirkesini tavsiye etti. Gazli bezle sur dedi sigil olan yere ve dis dudaklara sur dedi. Genital bolgemi yıkamam icin ozel yikama genital temizleme verdi. Bu da virusu zayiflatir dedi. Offf her yerden portuluyor kahrolasi sigil.
    Gecmis olsun.. sirke ise yarayan bi yontemmis cogu arkadasimiz kullandi sigilleri dustu.
    Bu arada genital yikama jeli onermis ya direkt bi marka onerdiyse isim alabilirmiyim?

Durum
    Ezgi30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet onerdi reklam olur yanlis anlasilir diye yazmamistim kullanirsaniz vereyim adini eczanede bulamasan da netten mutlaka al demisti bulabilcek misiniz bilmem ben zor buldum.

Bu Konu için Etiketler