Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktora korkuyla gidişim

Durum
    filiz1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktora korkuyla gidişim

Cidden cok kotuydum ve hala da kotuyum. Kendime gelmeye calisiyorum.kolay kolay hasta olmayan benin pesine bir illet takildi. Yenerim insallah. Bu site sayesinde cok sey ogrendim. Herkese oncelikle tesekkur ederim. Sakinlestigim tek yer. Simdi hangi asamalardan gececegimi biliyorum. Hepsine once psikolojik ve maddi. Olarak hazirlaniyorum.
    Bugun ozel hastahaneye gittim. Rahim ve yumurtaliklar temiz gorunuyor dedi smear aldi bir hafta sonra gel dedi. Ama bu bana yeterli gelmedi yarinda devlet hastahanesine gidecegim verdikleri kagitla bakalim ordaki ne diyecek.

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Doktora koykuyla gidişim

Alıntı filiz1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cidden cok kotuydum ve hala da kotuyum. Kendime gelmeye calisiyorum.kolay kolay hasta olmayan benin pesine bir illet takildi. Yenerim insallah. Bu site sayesinde cok sey ogrendim. Herkese oncelikle tesekkur ederim. Sakinlestigim tek yer. Simdi hangi asamalardan gececegimi biliyorum. Hepsine once psikolojik ve maddi. Olarak hazirlaniyorum.
    Bugun ozel hastahaneye gittim. Rahim ve yumurtaliklar temiz gorunuyor dedi smear aldi bir hafta sonra gel dedi. Ama bu bana yeterli gelmedi yarinda devlet hastahanesine gidecegim verdikleri kagitla bakalim ordaki ne diyecek.
    özelde smear yaptırmayın devlet hastanesinde yaptırın temiz çıkıyor özellerde ne hikmetse bende gittim aynı şekilde temiz çıktı devlet hastanesine gittim kolposkopi yaptılar

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özelde smear yaptırmayın devlet hastanesinde yaptırın temiz çıkıyor özellerde ne hikmetse bende gittim aynı şekilde temiz çıktı devlet hastanesine gittim kolposkopi yaptılar
    Siz kaç yasındasınız ,devlet hastanelerinde kolkoskopi yapılıyormu 30 yas altına?arkadasım be yaptıysa kimse yapmıyor kendisine devlette 26 yasındayız.her doktor bunu yapması gerekmiyormu ya yüksek risk cıkmıs sonuçta .keyfi bir durum degilki

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz kaç yasındasınız ,devlet hastanelerinde kolkoskopi yapılıyormu 30 yas altına?arkadasım be yaptıysa kimse yapmıyor kendisine devlette 26 yasındayız.her doktor bunu yapması gerekmiyormu ya yüksek risk cıkmıs sonuçta .keyfi bir durum degilki
    araştırma hastanelerinde yapılıyor diye biliyorum canım

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araştırma hastanelerinde yapılıyor diye biliyorum canım
    Tesekkürler canım sayet tıp fakültesinde profa gittiğinde yapmamıstı

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkürler canım sayet tıp fakültesinde profa gittiğinde yapmamıstı
    hepsinin tavrı bi farklı bi abuk ya. cidden bi de bunla uğraşıyoruz.

Bu Konu için Etiketler