Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo sonrası

Durum
    garibanbadgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kriyo sonrası

arkadaşlar 4 gün önce ilk kriyoyu yaptırdım ama doktor ne krem verdi ne bir şey söyledi sordum gerek yok dedi zaten ne acı çektim ne ağrı acaba gerektiği gibi yapılmadı mı şu an için büyük siğilim küçülmüş görünüyor ama kararma morarma falan hiç olmadı hafif bir beyazlama var gibi ama bilemiyorum bir de duşa girmeye de çekiniyorum yani burda okuduğumda göre su değdirme süresidir krem sürme yara olma olayıdır bende hiçbiri olmadı beni bi ışıklandırıversenizz

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kriyo sonrası

Alıntı garibanbadgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 4 gün önce ilk kriyoyu yaptırdım ama doktor ne krem verdi ne bir şey söyledi sordum gerek yok dedi zaten ne acı çektim ne ağrı acaba gerektiği gibi yapılmadı mı şu an için büyük siğilim küçülmüş görünüyor ama kararma morarma falan hiç olmadı hafif bir beyazlama var gibi ama bilemiyorum bir de duşa girmeye de çekiniyorum yani burda okuduğumda göre su değdirme süresidir krem sürme yara olma olayıdır bende hiçbiri olmadı beni bi ışıklandırıversenizz
    Bende 3 gün önce yaptırmıştım bana da bişey söylemedi lakin daha önce başka yerde yaptırdığımda 3-4 gün günde bir veya 2 defa baticon ile pansuman gerektiğinde de antibiyotik krem kullanmamı söylemişlerdi. Benimkiler Kriyo sonrası çok beter oldular diye ben 3 gündür günde 2 kez baticon ve krem uyguluyorum. Sen de istersen günde bi kez baticon la temizleyebilirsin gerçi 4 gün geçmiş bi sıkıntın olmadıysa sürmeyedebilirsin yani.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kriyo sonrası

Fito ya da baticon kullanin 10 gun kadar. Ilk gun haric dusa da girebilirsiniz su disinda bir sey gelmesin ama sabun ya da lifle filan yikamayin

Bu Konu için Etiketler