Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadin uyelerimiz icin: Akıntı problemi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kadin uyelerimiz icin: Akıntı problemi

Ben 2 farklı zamanda fitil kullandım 4-5 ay önce , etkili fitiller deneyin gyno-max'tan daha etkili var bir tane ismini unuttum ama 3 gunde 1 kullanıyordu. O bana iyi gelmişti.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2 farklı zamanda fitil kullandım 4-5 ay önce , etkili fitiller deneyin gyno-max'tan daha etkili var bir tane ismini unuttum ama 3 gunde 1 kullanıyordu. O bana iyi gelmişti.
    bana 3 taneli gynomax xl ve zitromax ilaç verildi en son, bağırsağımda yararlı zararlı hiçbi bakteri kalmadı abv dkşljgdf

Durum
    elise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bu konudan ben çok muzdaribim arkadaşlar, etrafa soruyosunuz akıntı normal diyo ama karşılaştırcak bişey yok ne kadarı normal yani
    ben en son 4 ay önce falan yeter artık diye fenalaşıp doktora gittim, kültür aldı enfeksiyon varmış fitil verdi gynomax değil ama exagyn 7 gün kullanılıyor. (gynomax daha önce kullandım geçmedi 3 günlüğünden kullanmıştım) exagynden sonra çok rahatladım. karşılaştırma yapmak isteyenler için normali şuymuş : devamlı değil arada şeffaf akıntı normal (devamlı yumurta akı gibi olandan bahsetmiyorum bu daha sıvı) yumurtlama dönemi ve adet öncesi ise yumurta akı gibi olanı normalmiş. yani devamlı rahatsız edici bir akıntınız varsa doktora gidin.

vajina temizliğinde ise sabun kullanmamam konusunda uyarıldım. yani temizlemeyin değil malum yaz temizlemezseniz de enfeksiyon gelişebilir ama çitilemeyin etrafını falan temizleyin içini rahat bırakın

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Ben de o 3 gunluk kullanilan fitillerden 2 kere farki tarihlerde kullanmistim aralarinda bi ay vardi. Onceden akintim normal zamanlarda olurdu ama hpvden sonra sarimsi & beyaz renkte oluyor. Kultur testi yaptirdim normal flora diye sonuc cikti. Gittigim doktorlardan bazilari akintin var biraz su ilaci kullan diye yolluyor. Bi sure geciyo ama sonra tekrarliyo. Ve cidden bu ara yazdiklarimdan takip eden varsa bu sira kadin dogumculardan cikmiyorum hala biseylerin sonucunu bekledigim icin😂Genital bolge temizligimi humic adli eczane urunu olan genital temizleme jeliyle yapiyorum acaba o mu tetikledi? Gerci o da doktor tavsiyesiyle alinmis bisey. Eskiden topicrem jel kullanirdim.oda yine eczane urunu.
    Bide ben takintiliyim her gun dus alirim her gun de o jeli kullanirim.

Durum
    elise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de o 3 gunluk kullanilan fitillerden 2 kere farki tarihlerde kullanmistim aralarinda bi ay vardi. Onceden akintim normal zamanlarda olurdu ama hpvden sonra sarimsi & beyaz renkte oluyor. Kultur testi yaptirdim normal flora diye sonuc cikti. Gittigim doktorlardan bazilari akintin var biraz su ilaci kullan diye yolluyor. Bi sure geciyo ama sonra tekrarliyo. Ve cidden bu ara yazdiklarimdan takip eden varsa bu sira kadin dogumculardan cikmiyorum hala biseylerin sonucunu bekledigim icin��Genital bolge temizligimi humic adli eczane urunu olan genital temizleme jeliyle yapiyorum acaba o mu tetikledi? Gerci o da doktor tavsiyesiyle alinmis bisey. Eskiden topicrem jel kullanirdim.oda yine eczane urunu.
    Bide ben takintiliyim her gun dus alirim her gun de o jeli kullanirim.
    ya bazen detarjan falan bile sıkıntı yapabiliyor. iç çamaşırını ütüle demişti bana doktor. belki o jelin çok kullanılmasından falan olabilir. kültür normal çıktıysa bi sorun yoktur ya çok şey etkiliyor

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı elise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bazen detarjan falan bile sıkıntı yapabiliyor. iç çamaşırını ütüle demişti bana doktor. belki o jelin çok kullanılmasından falan olabilir. kültür normal çıktıysa bi sorun yoktur ya çok şey etkiliyor
    Bi sure jeli birakip gozlemlesem iyi olur tesekkur ederim😊

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

vajinal kültür testi yaptırabilirsiniz. Vagen florasında bir şey varsa testte çıkıyor.

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bendede var mantar ve baketi var ve phv var ((( var olu var yani. Doktor her baktiginda sende akinti cok bir test yapalim neden oludgunu bilmek icin ya baktin baktin gecen sefer bakteri iste ) ila yine bakacak acaba neden

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Kultur testim normal flora cikmisti 2 ay once yaptirdim.
    Sanirim nedeni biraz kullandigim jel formullu temizleme jeli. Eskiye gore fark etti bi kac gunde bile.
    Bide bugun muayne oldum doktor asetik asit mi ne boyle bisey dedi asistanina ondan siktilar vajina icine hem akintiyi da keser dedi.
    Badeciim
    Sanirim bu hpv olanlarin bazilarinda bi sure oluyo anladigim kadariyla. Cunku fitil kullaniyorum gecmiyo da gecmiyo yani. Ee kultur de temiz ben daha ne yapiyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kultur testim normal flora cikmisti 2 ay once yaptirdim.
    Sanirim nedeni biraz kullandigim jel formullu temizleme jeli. Eskiye gore fark etti bi kac gunde bile.
    Bide bugun muayne oldum doktor asetik asit mi ne boyle bisey dedi asistanina ondan siktilar vajina icine hem akintiyi da keser dedi.
    Badeciim
    Sanirim bu hpv olanlarin bazilarinda bi sure oluyo anladigim kadariyla. Cunku fitil kullaniyorum gecmiyo da gecmiyo yani. Ee kultur de temiz ben daha ne yapiyim
    Arkadaşlar regl olmadan 7-10 gün önce olan ya da çoğalan akıntı normaldir bu arada. Bilginiz olsun bilmeyenler varsa. Hani akıntıda çoğalma varsa adet gününüzün yaklasmıs olması ihtimalini de degerlendirin.

Bu Konu için Etiketler