Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 18'den 6 ayda kurtulma hikayem

Durum
    deborah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tip 18'den 6 ayda kurtulma hikayem

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arya ping pong etkisi bilimsel mi?

yani diyelimki sende tip x var 6 ay sonra ( ya işte 2 yıl sonra) negatife döndün ama partnerinde de aynı tip x var sana yeniden aynı virüs gelebilir mi ki? neticede tip x i baskılayan bağışıklığın başka bir tip gelmediği sürece aynı baskıyı kullanacaktır. doğru mudur sence?
    bildiğim kadarıyla bağışıklık sisteminizin o anki durumuna göre de değişkenlik gösterebiliyor. yani bağışıklık sisteminiz tip 11'e hazırlıklı olsun diyelim. 2 yıl sonra sağlıksız bir yaşam tarzının, hastalığın vs hemen ardına denk gelirse 11 ile karşılaşmanız, bağışıklık sisteminiz güçlü olmayacağından tekrar alıp karşı koyamayablir ve siğille karşılaşabilirsiniz diye düşünüyorum.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

şu inatçı tip6'dan kurtulma hikayelerini de okumak istiyoruzzzz

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı deborah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla bağışıklık sisteminizin o anki durumuna göre de değişkenlik gösterebiliyor. yani bağışıklık sisteminiz tip 11'e hazırlıklı olsun diyelim. 2 yıl sonra sağlıksız bir yaşam tarzının, hastalığın vs hemen ardına denk gelirse 11 ile karşılaşmanız, bağışıklık sisteminiz güçlü olmayacağından tekrar alıp karşı koyamayablir ve siğille karşılaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
    çok ilginç...

Durum
    joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmiş olsun sizin adınıza çok sevindim, ahcc yi 3g olarak tek seferde mi alıyordunuz. Bazı web sitelerinde sabah kahvaltıdan 1 saat önce 5 hapı da almak gerektiğini okumuştum, siz de böyle mi yaptınız? Bilgilendirebilirseniz sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun sizin adınıza çok sevindim, ahcc yi 3g olarak tek seferde mi alıyordunuz. Bazı web sitelerinde sabah kahvaltıdan 1 saat önce 5 hapı da almak gerektiğini okumuştum, siz de böyle mi yaptınız? Bilgilendirebilirseniz sevinirim
    Tek seferde 3 gr aldık evet hepimiz

Durum
    dilekasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    Öncelikle çok sevindim bunu yenebilmenize.
    İkinci olarak,ben de birkaç hafta önce pozitif çıktım ama malesef Tip 18 ve 56 yani yüksek riskli tipler.
    Acaba bu tedavi bu gruptakileri de yok ediyor mu?
    Bir de çok aklıma takılıyor yok mu ediyor tamamen yoksa sadece baskılıyor mu?
    Eğer cevap verebilirseniz çok mutlu olacağım.

Durum
    Admin

Selam dilek evet negatif yapıyor ama sende 2 tane tip ve 2side yüksek riskli olduğu için 6 aydan biraz daha fazla kullanman gerekebilir çünkü ahcc her bir tipi negatif yapmaya yönelik çalışacak. Ornegin bende de tip 56 vardı ve 8 ay ahcc kullandım.

Durum
    ali3234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar,

Bende HPV 18 virüsü kapanlar kervanına katıldım.Time Health marka Ahcc kullanmak istiyorum. Günlük kaç gram kullanılmalı ve bu günlük kaç tane kapsüle tekabül etmektedir. Aç karnına mı içilmelidir ve kapsüller aynı anda mı yutulmalıdır. Bildiğiniz gibi bu markanın bir kutusunda 120 kapsül bulunmaktadır ve 1 ay için 1 kutu yeterli midir? okuduğum kadarıyla sayfada ki arkadaşların çoğu time health veya kinoko marka ahcc'lere güven duymuşlar bu konuda ki görüşünüz nedir? Birde time health veya kinoko marka Ahcc'yi temin etmek için bana birkaç tane güvenli web sitesi önerebilir misiniz.
    Aslında daha önce de yazmıştım ama cevap verilmedi.

Durum
    Admin

Ali bu soruyu başka bir soru başlığında da sormuştun oradan cevap verdim. Aynı yazıyı birkaç farklı yere yazmak yerine sabırlı olup cevap almayı bekleyebilirsin. Oraya bakabilirsin orda cevabım var.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı deborah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler destek için

Cinsellik konusunda haklı olabilirsin ama bu kadar şeyden vazgeçmişken onu da bırakıp kendi kendimi strese sokmak istemiyorum. Siğil olmamasına da güvenerek öyle olmadığına kendimi inandırarak devam ediyorum şimdilik
    Sevgilinin testini nasıl yaptırdınız lezyon yokken? Negatif cıktı demişsiniz

Bu Konu için Etiketler