Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 18'den 6 ayda kurtulma hikayem

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tip 18'den 6 ayda kurtulma hikayem

Kusura bakma Arya yanlış yazmışım 🙏🏼

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

O kadar çok soru var ki aklımda. Tip 6 pozitifim, kadınım. Henüz siğilim yok. Sevgilim negatif benim de. Sadece prezervatif korur mu? Öpüşmeyle bulaş olur mu? Çift taraflı oral yapılmamalı yine değil mi? Arya sevgilin hep negatif kalabildi mi bu süreçte?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar çok soru var ki aklımda. Tip 6 pozitifim, kadınım. Henüz siğilim yok. Sevgilim negatif benim de. Sadece prezervatif korur mu? Öpüşmeyle bulaş olur mu? Çift taraflı oral yapılmamalı yine değil mi? Arya sevgilin hep negatif kalabildi mi bu süreçte?
    @Kuba, hikayemi bilmediğini varsayıyorum, sevgilim hep negatif kalabildi mi derken? sevgilim neden negatif kalmasın ki? ben pozitif değildim zaten. Ben de hpv negatif olmuştum. Dolayısıyla eşim zaten negatif olan biriyle birlikte oldu.

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Kuba, hikayemi bilmediğini varsayıyorum, sevgilim hep negatif kalabildi mi derken? sevgilim neden negatif kalmasın ki? ben pozitif değildim zaten. Ben de hpv negatif olmuştum. Dolayısıyla eşim zaten negatif olan biriyle birlikte oldu.
    O kadar yeni öğrendim ki pozitif olduğumu panikten Deborah’ın hikayesini senin hikayen gibi anlamışım. Onlarca soru, ciddi korkularım var şu anda. Ama burda okuduğum hikayeler çok olumlu. Umut veriyor. Teşekkür ederim iyi ki denk geldim buraya. Uzun uzun okuma fırsatım da olmadı tabii. Zamanla sindirip bi yol haritası çizerim sanırım

Bu Konu için Etiketler