Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 88 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gel oku gel (AŞI, AHCC VE YAPILACAKLAR)

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV :confused:

Doktorlar konusunda genel bir tepki var affedin belki benim doktorum çok bilgili ve araştırmacı olduğu için hepsi öyledir gibi bir genel konuya vardım..

Propolis ve immutor kullanıyorum. 1 kere kriyo yaptırdım daha da yaptırmam açıkçası sonra bir kez de koter yaptırdım şu anlık bir şey yok, inşallah da olmaz.

Propolis'i alırken dikkatli olun sahtesi çok olan bir ürün. Siğilli bölgeye sürün falan diyenler de oldu ancak ben bunu tercih etmiyorum. Sadece damla olarak kullanıyorum. Siğilli bölge için yaptıracağım tek uygulama koterdir.

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sansli doktora denk gelmissin. Ozel muaynaneden devlete kadar gittigim butun doktorlar vah vah tuh tuh kafaya takmicaksin takiyosaniz da partnerinizle ayrilin. Karsinizdakini asilatin bi daha ugrasmasin sigil derdiyle yada hayatinizin sonuna kadar bununla yasamaya alisin sigil ciktikca bana gelin diyolar. Ha bi kac tanesi yok mu psikoloji cok onemli ne kadar cok takarsan o kadar kendini hasta edersin bagisiklik cok onemli tek eslilik cok onemli, duzenli sigil tedavisi cok onemli boyle boyle azalarak bitecek diyen.. bunlari diyenler genelde dermatologlar. Kadin dogumculari hic saymiyorum bile. Yasin 45 olsaydi cocuklarin olsaydi direkt rahmini alirdik diyen bi kac doktorla bile konustum ki ben suan bana 1 haftaya yapilacak olan konizasyondan korkuyorum..
    Ahcc desen doktorlar bi haber en cok dermatologlar duyunca vitamin takviyesiyse yurtdisindan getirip kullanabilirsin diyolar. Kadin dogumcularin bagisikligini guclendir dedigini bile duymadim. Ki coook doktor gezdim buraya da yaziyorum her firsatta gercekten cok
    Cok guzel bi yazi olmus evet cogu dusuncene saygiyla katildim ama doktorlar konusunda cok katilamadim
    Bu arada propolis demissin ama kullanmiyosun sanirim nedenini merak ettim. Ben bi sure imutor kullandim sonra duzenli ilac kullanma aliskanligim yok diye sikildim biraktim unuttum. tekrar baslamayi dusunuyorum. Ama propolis mi imutor mu bi de senden duymak isterim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Arkadas erkek oldugu için doktorlardan bunları duymaması gayet dogal @gıcık kadınlar için bu virüs erkeklerden tehlikeli yani

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim gittiğim hiçbir doktor böyle değildi açıkçası.
    Türkiyede yasadıgından süpheliyim ya �� Bu arada hangi propolis markasını kullanıyorsun

Durum
    Kıdemli Üye

Antalya kısmen Avrupa oluyor haklısın ahaha.

Kadınlar için tehlikeli ibaresini orada anlattım açıkçası. Binlerce tehlikeli şey var. Siğilleri olmayan bir sürü tehlikeli şey var.. Hangisiyle mücadele edeceksin.. Biraz psikolojik olarak rahatlamaya çalışın bence.. Tedavi sonrasında seks hayatına ara vermemek lazım dememin sebebi buydu benim. Hasta yatağı diye bir şey vardır, o mantıktan çıkmak lazım bence, tabi önlemleri alarak..

Propolis için ben İbrahim Saraçoğlu'nu tercih ettim ancak bir sürü marka var. Kensinin asistanı ile de görüştüm eğer aktif siğil lezyonu yoksa günde 15 damla içmeniz yeterli.

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede yasadıgından süpheliyim ya ��

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas erkek oldugu için doktorlardan bunları duymaması gayet dogal @gıcık kadınlar için bu virüs erkeklerden tehlikeli yani
    Benim de erkek arkadasimin dermatologu en sonunda bu kadar cok kafana takiyosan ayrilin gidip baskalarini asilatin hayatiniza devam edin demisti 😒
    @cubar birsuru tehlikeli sey var ama bunu da aklimizdan cikaramiyoruz ozellikle benim gibi en kotu tip 16 yi tasiyan bununla yasayan biri icin gercekten cok zor. Hic tahmin etmezdim bi sigil icin bu kadar operasyon gecirmeyi. Baslarda sigil var dusuk risklidir dedim tip 16 cikti. İyi smearlerim temiz geliyo dedim bianda hsil ciktim. Leep denilen islemle halledilir dedim konizasyon olucagimi ogrendim. Nasil psikolojimi duzeltebilirim😂 Virus buna izin veriyo mu ki😒 Suan en kotu asama kanser 1. Evre diye dusunuyorum. Yasim 25 sevgiler 🙆

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Propolis için, İTÜ'nün, neutral therapy (Sibel Silici) Zeytinyağı formülü çok mantıklı ve makul geliyor bana.

HPV16 olmasa bile, kadın kişi cin1 - cin2 yaşam tarzından dolayı, genetikten dolayı, sigara kullanımından dolayı çıkabilir.

Durum
    Kıdemli Üye

Merhaba öncelikle üzgünüm senin için. Polyannacılık oynamıyorum ancak en azından farkındasın.. Bahsetmek istediğim orada gül eğlen modundan ziyade binlerce çok daha kötü hastalığın olduğu.. Biraz genetik şans, kadınlar da şanssız bu konuda. Zaten gerekli uyarıyı alt kısımda bence(!) büyük oranda virüsün bulaştırıcısı olan erkeklere yaptım.

Benim de erkek arkadasimin dermatologu en sonunda bu kadar cok kafana takiyosan ayrilin gidip baskalarini asilatin hayatiniza devam edin demisti ��
    @cubar birsuru tehlikeli sey var ama bunu da aklimizdan cikaramiyoruz ozellikle benim gibi en kotu tip 16 yi tasiyan bununla yasayan biri icin gercekten cok zor. Hic tahmin etmezdim bi sigil icin bu kadar operasyon gecirmeyi. Baslarda sigil var dusuk risklidir dedim tip 16 cikti. İyi smearlerim temiz geliyo dedim bianda hsil ciktim. Leep denilen islemle halledilir dedim konizasyon olucagimi ogrendim. Nasil psikolojimi duzeltebilirim�� Virus buna izin veriyo mu ki�� Suan en kotu asama kanser 1. Evre diye dusunuyorum. Yasim 25 sevgiler ��

Durum
    Kıdemli Üye

Ben mesela probiyotikten bu kadar uzaklaşmış toplumda kullanmayan insanlara inanamıyorum açıkçası..
    Ben yazmadım çünkü normalde de kullanıyorum.

Alıntı l0laden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Propolis için, İTÜ'nün, neutral therapy (Sibel Silici) Zeytinyağı formülü çok mantıklı ve makul geliyor bana.

HPV16 olmasa bile, kadın kişi cin1 - cin2 yaşam tarzından dolayı, genetikten dolayı, sigara kullanımından dolayı çıkabilir.

Durum
    Kıdemli Üye

HPV sizi kanser eder diyelim mesela. CIN2 - CIN3 dokularına hiç dokunulmaması, sizin bağışıklık sisteminizin bir şekilde baskılanmış olması( HIV, Kemoterapi vb) ve 20 yıl belki daha fazla bunun böyle sürmüş olması sonucunda anca kanser olabilirsiniz. Oda istatistiki olarak düşük bir yüzdedir...

Benim de erkek arkadasimin dermatologu en sonunda bu kadar cok kafana takiyosan ayrilin gidip baskalarini asilatin hayatiniza devam edin demisti ��
    @cubar birsuru tehlikeli sey var ama bunu da aklimizdan cikaramiyoruz ozellikle benim gibi en kotu tip 16 yi tasiyan bununla yasayan biri icin gercekten cok zor. Hic tahmin etmezdim bi sigil icin bu kadar operasyon gecirmeyi. Baslarda sigil var dusuk risklidir dedim tip 16 cikti. İyi smearlerim temiz geliyo dedim bianda hsil ciktim. Leep denilen islemle halledilir dedim konizasyon olucagimi ogrendim. Nasil psikolojimi duzeltebilirim�� Virus buna izin veriyo mu ki�� Suan en kotu asama kanser 1. Evre diye dusunuyorum. Yasim 25 sevgiler ��

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben mesela probiyotikten bu kadar uzaklaşmış toplumda kullanmayan insanlara inanamıyorum açıkçası..
    Ben yazmadım çünkü normalde de kullanıyorum.

Çiğ sütten ev yoğurdu ve kefir. Çare, yararlı bakteri.

Bu Konu için Etiketler