hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Sigaray brakamyorum:(

akn gvenmekten baka hi bii gelmiyor elimden artk maddiyi getim manevi olarak kmek zereyim hakan hocada beenmediim bii oldu ama sonraki muanelerde ve yakmalarda cret almayacan sylemiti ben 2 ay nce gittim benden muane creti ald grdmde siil deilmi

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt derbeder Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    akn gvenmekten baka hi bii gelmiyor elimden artk maddiyi getim manevi olarak kmek zereyim hakan hocada beenmediim bii oldu ama sonraki muanelerde ve yakmalarda cret almayacan sylemiti ben 2 ay nce gittim benden muane creti ald grdmde siil deilmi
    Acikcasi hakan hocaya muayene olmdim ama buradan gidenler oldu. Bir de gkhan boyraz var ayni sekilde onunda bu isi paraya dktugunu dusunuyorum. Amerikada artik cin2 lere bile dokunulmazken gokhan hoca cin1 icin leep oneriyor. Kliniginde ahcc falan satiyor. Insanlar care ararken ve korku icindeyken bunun kullanilmasi cok acimasizca allah hen isi hem kendi iyi insanlarla karsilartirsin bu surecte herkesi

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt akn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Acikcasi hakan hocaya muayene olmdim ama buradan gidenler oldu. Bir de gkhan boyraz var ayni sekilde onunda bu isi paraya dktugunu dusunuyorum. Amerikada artik cin2 lere bile dokunulmazken gokhan hoca cin1 icin leep oneriyor. Kliniginde ahcc falan satiyor. Insanlar care ararken ve korku icindeyken bunun kullanilmasi cok acimasizca allah hen isi hem kendi iyi insanlarla karsilartirsin bu surecte herkesi
    cin1'e leep nerildiini ilk defa duydum, ok zc.

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    cin1'e leep nerildiini ilk defa duydum, ok zc.
    Kendi instagramnda cin2 ve cin3'e islem yapilir diyor. Normalide bu zaten ama asistani biyopsi sonucu cin1 cikan hastalari arayip leep icin randevu olusturalim diyormus burada biri soylemisti. Gecen gunde bi hasta fotografina 'hocam gelmek istiyoruzda muayene ucretiniz cok yuksek' yazmis. Doktorun cevabi ne olmus dersin? 'Kuafor istese verirsiniz ama' nsanlarin durumu olmayabilir ok yakisiksiz bir uslup. Yine baska eski bir hastasi ameliyat sonrasi aradiginda sen bedavacisin gel muayene parasini ver sorunu oyle sor dedigini yazmis. Daha nicesini okudum. Alaninda iyidir haksizlik etmek asla istemem ama nceligi para olan bir doktor.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    1

Allah slah etsin bu doktorlar zaten dmz bir tekmede onlar atyor sanki bilinli almz bu virs. Al ite byle eyleri duyunca gelde bir sigara daha yakma

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Ben ilk rendiim zaman sigara iiyordum ama taa ki seksen doksan tane siilim kana kadar. Canm acd iin uykumdan olduum gnler aklma geliyor. Ocak ayndan beri imiyordum ama elektronik kullanyorum bir aydr. Alkoln yannda bir iki iiyorum bazen. Sizde benzer durumu yaamsnz. Bence insan her eyden nce kendine deer vermeli, toparlanmak ok ama ok zor. Hele ki byle durumda kendine destek olan birileri yokken. Benimde yalnzlm iliklerime kadar hissettiim bir dnem. Hayatn o kadar ne getirecei belli deil ki. Byle gnleri atlattktan sonra ben ne kadar glymm demekte var. Elbet bir gn geicek. Hayatta ok daha farkl durumlar ve yaantlarda var. Umarm iyileirsin derbeder, burada hibirimiz yalnz deiliz

zel ye
    yelik tarihi
    01.Mart.2023
    Tecrbe Puan
    1

Herkesin hikayesi ok farkl yaadklarysa benzer. zlme @lilosu hayatta her ey geici. Daha gzel ve salkl gnler yakn

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    1

Gzel gnler in geri dnecek lilosu hangi doktora gidiyorsun 80-90 tame vard diyorsun. Ben hergn 3-4 sigara ieceim maalesef kimseye kt rnek olmak istemem ama kendime hakim olamyorum artk srekli alyorum