Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 Ayda Negatife Dönme Planı

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 6 Ayda Negatife Dönme Planı

MDMA bir fabrikada, bir regülasyona göre mi üretiliyor? MDMA'i herhangi bir basit merdiven altında bile üretebilirsiniz. Ki çoğu kapsül değil tablet şeklindedir. AHCC'de kullanılan kapsüller, sığır jelatininden, bitkisel jelatinine kadar değişkenlik gösterebilir. Her markanın çalışma prensibi farklıdır.

Bir sokak uyuşturucusunun üretim yeri ve tekniğini bilmeden AHCC ile aynı kapsülle kullanılıyor demek ne kadar doğru olur? Bir çok farklı konsept var.

HSV1 ve HSV2 var. Hiç birisi de bu şekilleriyle HIV ile kıyas edilebilecek bir virüs tipi değildir. Yapılan inceleme ve çalışmalarda HSV2 sahibi bireylerin HIV virüsüne kolay yakalandığını ve HSV2'nin HIV virüsünün bulaşıcılığını kolaylaştırdığı görülmüş.
    WHO | Herpes simplex virus

Planınız için başarılar dilerim, hiç plansız olmaktansa bir disipline göre hareket etmek bünyeyi bir düzende yaşatmak çok iyi fikir.

9Ay iyi bir süre, bu 9Ay'ı nasıl yaşadınız önemli olan o? Bağışıklık savaşmaya başladı da, siz iyi uyudunuz mu? İyi beslendiniz mi? Az mı stresliydiniz yoksa çok mu? Nasıl geçti günleriniz? Bunlar önemli.
    Alıntı Qwertyq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düzeltmeler için teşekkürler, benim kafamda kendime göre hazırladığım bir plandı bu. Sıcak birşeyler içmeye gelince yurtdışında kullanılan MDMA kristallerinin koyulduğu kapsüller bu AHCC ile kullanılan kapsüllerle aynı. Her ne kadar mide de erimeye tasarlanmış olsa da ben her ne ilaç kullanırsam kullanıyım sonrasında genelde hep sıcak birşeyler içmeye alışmışım . Zarar gelmeyeceğinden yine de önermek istedim. Gerekli kan ölçümlerini bir ay önce kadar falan yaptırmıştım lenfosit sayım oldukça yüksek. Bu arada Herpes virüsünü herkesin taşıdığı doğrudur fakat bahsettiğiniz uçuk tarzı herpes ve genital herpes birbirinden farklı şeyler Allah ikincisinden korusun . Kefire ve yeşil çaya abanmaya devam zaten o konuda sıkıntı yok. Ben hala AHCC'ye değer veriyorum baya belki baya para yatırdığımdandır ama konuyla alakalı makaleleri ve success storyleri okudukça kesinlikle denemeye değer.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kullandığımız AHCC içeriği ve kapsülüyle ilgili bulduğum bilgiyi vereyim;

"Per capsule: 600mg Active Hexose Correlated Compound (Mushroom Mycelia Extract)

%EC NRV : not Established

As with all our products the capsule contains only pure ingredients just the way nature intended nothing else, no fillers, no binders and no flow agents.

This is a 100% vegan product. Our capsule shell is made from HPMC (hydroxypropyl methylcellulose). This is made up of the trunks of pine and spruce trees that come from the Southwestern United States. HPMC-capsules are colourless, elastic and dissolve as quickly as gelatine capsules.

Manufactured in the UK to GMP code of practice and ISO 9001 quality assurance with only the finest quality raw materials."

isteyene link atabilirim ve açılan sayfada içindekiler kısmına bakarak öğrenebilirsiniz. benim durum biraz karmaşık olduğundan yuttuğum kapsülün içeriğine bile dikkat etmem gerekiyordu o nedenle araştırıp bunu bulabildim. Umarım faydalı olur, herkese saygılar.

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bilgi için saolun ama ahcc içeriği vb kapsül içeriği yazılan yazılar buraya koyduklarınız ın bide Türkçe çevirilmişi olsaymış süper olurdu anlardık..... Hepimiz İngiltere de doğup büyümedik veya iyi derecede dil eğitimi almadık.... Hastalıkla boğuşan bir sosyal sitede hpvyi yenmek için biraraya gelen bireyleriz...
    Güzel ve hpvsiz pazarlar dilerim........

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Eşinizde tabikidr vardır,olabilir çünkü yüksek risk bir virüs siğil yapmıyor bunedenle anlasılması güç ama bulaşması çok kolay siz de vrsa eşinizde olması çok yüksek tip16

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Anladigim kadariyla
    Firmanin Butun urunlerinde oldugu gibi dolgu maddesi , baglayici ve katki maddesi icermiyormus.
    %100 vegan urunuymus. Kapsul kabugu hpmc den yapilmis. Hpmc de guney amerika birlesik devletlerinden gelen cam ve ladin agaclarinin govdelerinden olusurmus. Bunlar renksiz esnek ve jelatin kapsulleri kadar cabuk erirmis.
    İngilterede en kaliteli hammaddelerle GMP kod dedigimiz ve İso 9001 kalite guvencesiyle uretilmis.

@dagon merak ettim kusura bakma colyak hastaligin mi var? gerci iceriginde gluten free yaziyor mu bilmiyorum ama.

Durum
    Özel Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladigim kadariyla
    Firmanin Butun urunlerinde oldugu gibi dolgu maddesi , baglayici ve katki maddesi icermiyormus.
    %100 vegan urunuymus. Kapsul kabugu hpmc den yapilmis. Hpmc de guney amerika birlesik devletlerinden gelen cam ve ladin agaclarinin govdelerinden olusurmus. Bunlar renksiz esnek ve jelatin kapsulleri kadar cabuk erirmis.
    İngilterede en kaliteli hammaddelerle GMP kod dedigimiz ve İso 9001 kalite guvencesiyle uretilmis.

@dagon merak ettim kusura bakma colyak hastaligin mi var? gerci iceriginde gluten free yaziyor mu bilmiyorum ama.
    Estağfurullah ne demek ne kusuru. Bende SİBO, Candida ve dolayısıyla Gut leaky(sızdıran bağırsak) var maalesef o nedenle belli bi diyetle beslenmek durumundayım. Bağırsak bozuk olduğu için bağışıklık diye bişey yok. Debeleniyoruz işte kendi çapımızda. Herkese çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda atlatırsınız.

Durum
    Özel Üye

Alıntı hpv16 için çare arıyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi için saolun ama ahcc içeriği vb kapsül içeriği yazılan yazılar buraya koyduklarınız ın bide Türkçe çevirilmişi olsaymış süper olurdu anlardık..... Hepimiz İngiltere de doğup büyümedik veya iyi derecede dil eğitimi almadık.... Hastalıkla boğuşan bir sosyal sitede hpvyi yenmek için biraraya gelen bireyleriz...
    Güzel ve hpvsiz pazarlar dilerim........

Haklısınız. Bende yabancı dilde paylaşılan bilgilerin dilimize çevirilip paylaşılmasından tarafım ama maalesef bende ingilizce pek bilmiyorum. Belki bilen arkadaşlar çeviri yapar diye düşündüm ki gicik arkadaşımız yapmış sağolsun. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim umarım en kısa zamanda hepimiz hpvsiz günler görürüz. Saygılar.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah ne demek ne kusuru. Bende SİBO, Candida ve dolayısıyla Gut leaky(sızdıran bağırsak) var maalesef o nedenle belli bi diyetle beslenmek durumundayım. Bağırsak bozuk olduğu için bağışıklık diye bişey yok. Debeleniyoruz işte kendi çapımızda. Herkese çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda atlatırsınız.
    Aaa cok gecmis olsun umarim ahcc hem hpv hem diger hastaligin icin cok iyi gelir bi an once atlatirsin 🙂

Durum
    Özel Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaa cok gecmis olsun umarim ahcc hem hpv hem diger hastaligin icin cok iyi gelir bi an once atlatirsin ��
    Sağolasın.maalesef yalnızca ahcc benim için yeterli olmayabilir. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim umarım sende atlatırsın.

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Türkçeye çeviren gicik arkadasa ve dagona tesekkur ederim.. Bazen gel gitli oluyor psikolojim kısura bakmayın ... En büyük dert zannediyoruz başımıza aniden bişi gelince... İnşallah Allahım dan dileğim herbiriniz ve hepimiz ne gibi dertlerle boğuşuyorsak, neleri gam tasa keder yspıyorsak, Allah bizden bu hastalıkları ve psikolojiyi etkileyen kötüyeyorma kötü düşünme vb negatif duyguları bizden alsın ve evladı olanlar evlatlarıyla... Olmayanlar ilerdeki evlatlarıyla sağlıkı mutlu huxurla dolu bir yaşam sürdün sürelim inşallah....
    Ben şahsım adına bu hastalığın manevi dünyamda da bir etkisini gördüm..
    Hayatın faniliğini geçte olsa anladım....
    Ölüm uzak gelirdi, bi yakınımız veya okuldan birinin annesi teyzesi yada velilerden birinin bi yakını ölünce başıma bir örtü alır mutlaka gidmeye çalışırdım
    Ama şimdi namaza başladım...
    Herkes neye inanıyorsa bence duasını yapmalı ben inancın da çok etkisini görüyorım inşallah atlatıp yazarım...
    Zaten arada girip okuyorum inşallah sizlerinde iyi haberleri bizlere umut olur...

Bu Konu için Etiketler