Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardımcı olabilir misiniz

Durum
    rento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yardımcı olabilir misiniz

arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soru oldu. 1 yıl 4ay 10 gündür siğilim yok erkeğim hpv testim(1 yıl önce olmuştum) negatif geldi. kuaförde çalışmaya başlayacağım. açıkçası biraz korkuyorum sizlerde biliyorsunuz erkekler için ne zaman negatif olduğu belli olmuyor kuaförde müşterilerin saçlarıyla vs direkt temasım olacağı için biraz endişeliyim sizce kuaförde çalışmamın bir sakıncası var mıdır eğer ben de hala hpv varsa müşterileri bulaştırmam bakımından sizce bir sakınca var mıdır
    teşekkürler

Durum
    Canerr7899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: yardımcı olabilir misiniz

Alıntı rento Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soru oldu. 1 yıl 4ay 10 gündür siğilim yok erkeğim hpv testim(1 yıl önce olmuştum) negatif geldi. kuaförde çalışmaya başlayacağım. açıkçası biraz korkuyorum sizlerde biliyorsunuz erkekler için ne zaman negatif olduğu belli olmuyor kuaförde müşterilerin saçlarıyla vs direkt temasım olacağı için biraz endişeliyim sizce kuaförde çalışmamın bir sakıncası var mıdır eğer ben de hala hpv varsa müşterileri bulaştırmam bakımından sizce bir sakınca var mıdır
    teşekkürler
    İçin rahat olsun öyle siğil bulaşmaz tabiki hpv siğili elde ayakta tutunamıyor no panik 6-8 aydır siğil çıkarmıyorsan çoktan negatif olmuşsun tebrikler