Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tüy dökücü krem ile imtihanım

Durum
    Mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tüy dökücü krem ile imtihanım

Ağda veya jiletle lezyonların artmasından korktuğum için hayatımda ilk defa tüy dökücü krem kullandım ve çok pişmanım iç kısımlara sürmemek için uğraştıysam da iç kısımlar benek benek delik delik inanılmaz tahriş oldu ve baya yanıyor. Dk 1 gol 1 yani. Daha çok yeniyken 2. Krioya bile henüz gitmemişken ve cin2-3 olduğum bile belli değilken şimdi bu lezyonların 3e 5e katlanmaması için yapabileceğim bişey var mı? Yoksa geçmiş olsun artık deyip başa geleceklere katlanacak mıyım? ☹☹

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Tüy dökücü krem ile imtihanım

Batikonmu sursen ki ya hic olmazsa acik yaraya mikrop falan gelmesini engeller. Sanirim alerji gibi bisey yapmis. Bi daha deneme bence yada hangi marka kullandin bilmiyorum ama baska marka deneyebilirsin

Durum
    Tecrübeli Üye

Veet duşta tüy dökücü krem kullandım. Allahta bilasını virsin onun ☹ Baya kramplar girdirtti bana. Bi daa yok krem mrem. Öyle kendi haline bıraktım artık, ne çıkarsa bahtıma. Tuttuğum dal kuruyor bee 😒😒😒

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

fucicort sürme, icinde kortizon var ve sigillerin artar. bunu soyleyebılırım.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Mojo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Veet duşta tüy dökücü krem kullandım. Allahta bilasını virsin onun ☹ Baya kramplar girdirtti bana. Bi daa yok krem mrem. Öyle kendi haline bıraktım artık, ne çıkarsa bahtıma. Tuttuğum dal kuruyor bee 😒😒😒
    Arkadaslar ben eldivenle girişiyorum krem benide tahriş etti yarım saatte iş tamam yani agda dan daha az acı verici ben bu yöntemi kullanıyprum en basından beri gayet iyi oluyor

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Ağda veya jiletle lezyonların artmasından korktuğum için hayatımda ilk defa tüy dökücü krem kullandım ve çok pişmanım iç kısımlara sürmemek için uğraştıysam da iç kısımlar benek benek delik delik inanılmaz tahriş oldu ve baya yanıyor. Dk 1 gol 1 yani. Daha çok yeniyken 2. Krioya bile henüz gitmemişken ve cin2-3 olduğum bile belli değilken şimdi bu lezyonların 3e 5e katlanmaması için yapabileceğim bişey var mı? Yoksa geçmiş olsun artık deyip başa geleceklere katlanacak mıyım? ☹☹
    1- vücudunun başak bir yerinde test etmeden neden kullandın? Kutunun üzerinde de yazar
    2- 5 dk dan fazla neden beklettin.
    3- neden taa içine kadar sürdün.
    4- telaş etme tahriş olan yerde lezyon çıkmıyor. bende hayalarda 8 dk bekletince tahriş olmuştu. Birşey olmadı. 10 günde iyileşti. Bende lezyon çıkar diye korktum ama oralarda çıkmadı hiç.

Durum
    Moderatör

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- vücudunun başak bir yerinde test etmeden neden kullandın? Kutunun üzerinde de yazar
    4- telaş etme tahriş olan yerde lezyon çıkmıyor. bende hayalarda 8 dk bekletince tahriş olmuştu. Birşey olmadı. 10 günde iyileşti. Bende lezyon çıkar diye korktum ama oralarda çıkmadı hiç.
    Arkadaslar tahriş oldu siğil cıkar diye korkmayın,,sayet burada benden cok kendini tahriş eden bir kişi daha olmamıstır .emin olun ve sakin olun batikon sürün tahriş oldugunda mikrop kapmaması için benimki iktihaplı gibi olmustu verrutolle yara etmiştim ..batikon sayesinde kuruttum o kısmı iyileşti tabi hassas yere verrutol sürersem olacagı oydu,ilk baslarda panikle cok hata yapmısımdır ama gecti gitti

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-vücudumun baska bir yerinde test ettim ve başka bir yerimde sorun çıkmıyor.
    2- 5 dk değil 2 dk bile bekletmedim/ bekletemedim zaten.
    3- taa içine kadar sürmedim, sürmemeye özen gösterdim ancak krem yapıda ve suyla falan pek başarılı olamamışım.
    4- evet lezyon çıkmıyor gibi görünüyor. Teşekkürler.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben eldivenle girişiyorum krem benide tahriş etti yarım saatte iş tamam yani agda dan daha az acı verici ben bu yöntemi kullanıyprum en basından beri gayet iyi oluyor
    Evet eldiven çok mantıklı. Bi dahakine onu deniyeyim ben de. Ya da direk parmak uçlarına sir ağda sürüp halledilebilir belki.

Durum
    Moderatör

Evet eldiven çok mantıklı. Bi dahakine onu deniyeyim ben de. Ya da direk parmak uçlarına sir ağda sürüp halledilebilir belki.
    aynen öyle cok mantıklı o annemin yöntemi eskiler işi biliyor

Bu Konu için Etiketler