hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.Mart.2022
    Tecrbe Puan
    2

siil yoksa bulatrclk yok mudur

merhaba arkadalar erkek arkadamda siil vard yaktrd ben alym doktoru siillerini yaktktan sonra kontrol etti ve nks etmediini syledi etmedii srece bulama olmayacan sylemi tabi korunma hep olacak benim sorum u onda aktif siil yokken genital blgesine temas etmesiyle elimize yzmze ya da benim genital blgeme hpv geer mi siil yoksa bulama yok demi birde ben alym zaten siil olsa bile onda bende siil olur mu a koruma salar m ve son olarak kyafetlerde nevresim takmnda hpv yaayabilir mi

Kdemli ye
    yelik tarihi
    17.Ocak.2023
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: siil yoksa bulatrclk yok mudur

Alnt divoria Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    merhaba arkadalar erkek arkadamda siil vard yaktrd ben alym doktoru siillerini yaktktan sonra kontrol etti ve nks etmediini syledi etmedii srece bulama olmayacan sylemi tabi korunma hep olacak benim sorum u onda aktif siil yokken genital blgesine temas etmesiyle elimize yzmze ya da benim genital blgeme hpv geer mi siil yoksa bulama yok demi birde ben alym zaten siil olsa bile onda bende siil olur mu a koruma salar m ve son olarak kyafetlerde nevresim takmnda hpv yaayabilir mi
    Onda birincisi siil varm yaklcak evet o an olmayabilir ama bu bi deri virs sonuta bilemedim. Bence boxer prezervatif ile ilerlenebilir. Riske atmamak gerek al olmanz da + bu arada. Safe bi ekilde kafa rahat sevimek nemli yani

Bu Konu iin Etiketler