Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: siğil yoksa bulaştırıcılık yok mudur

Durum
    divoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

siğil yoksa bulaştırıcılık yok mudur

merhaba arkadaşlar erkek arkadaşımda siğil vardı yaktırdı ben aşılıyım doktoru siğillerini yaktıktan sonra kontrol etti ve nüks etmediğini söyledi etmediği sürece bulaşma olmayacağını söylemiş tabi korunma hep olacak benim sorum şu onda aktif siğil yokken genital bölgesine temas etmesiyle elimize yüzümüze ya da benim genital bölgeme hpv geçer mi siğil yoksa bulaşma yok demiş birde ben aşılıyım zaten siğil olsa bile onda bende siğil olur mu aşı koruma sağlar mı ve son olarak kıyafetlerde nevresim takımında hpv yaşayabilir mi

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: siğil yoksa bulaştırıcılık yok mudur

Alıntı divoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar erkek arkadaşımda siğil vardı yaktırdı ben aşılıyım doktoru siğillerini yaktıktan sonra kontrol etti ve nüks etmediğini söyledi etmediği sürece bulaşma olmayacağını söylemiş tabi korunma hep olacak benim sorum şu onda aktif siğil yokken genital bölgesine temas etmesiyle elimize yüzümüze ya da benim genital bölgeme hpv geçer mi siğil yoksa bulaşma yok demiş birde ben aşılıyım zaten siğil olsa bile onda bende siğil olur mu aşı koruma sağlar mı ve son olarak kıyafetlerde nevresim takımında hpv yaşayabilir mi
    Onda birincisi siğil varmış yakılıcak evet o an olmayabilir ama bu bi deri virüsü sonuçta bilemedim. Bence boxer prezervatif ile ilerlenebilir. Riske atmamak gerek aşılı olmanız da + bu arada. Safe bi şekilde kafa rahat sevişmek önemli yani

Bu Konu için Etiketler