Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ağzımda hpv var

Durum
    kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ağzımda hpv var

Merhabalar arkadaşlar 1 yıldır doktorlara kanıtlayamadım ve kendi kendime buna alıştım ama buraya da yazmak istedim içimin rahat etmesini istiyorum. Erkek arkadaşımın penisinde yaralar vardı o onun için cildiyeye gittiğinde egzama vb diyip gönderdiler birkaç kez. Ben bir şeyler olduğunun farkındaydım ve birkaç ay hiçbir ilişkide bulunmadım . Sonra doktorlara güvenmeyi tercih ettim ve hata yaptım. 1 ay sonrasında ağzımda dil kenarlarımda bir şeyler çıkmaya başladı ki bunu da bekliyordum zaten beklediğim şey oldu. Erkek arkadaşım doktora ısrar edip hpv kan testini yeni yaptırabildiği için 2 yıl sonrasında hpv bir dönem pozitif olduğunu anlamış oldu. Bendeki tam 1 yıldır var ama doktorlara kanıtlayamadığımdan hiçbir sonuca varamadım. Ben de tekrar gidip bu sefer onun test sonucu sayesinde kanıtlayabileceğim. Ağız dışında bir ilişkim olmadı ama sürtünme oldu. Benim gördüğüm sadece ağzımda olanlar. Ya kanser eden tiplerse ve görünmüyorlarsa diye düşünmeye başladım kafam çok yorgun. Doktorlara aylardır bende hpv olduğunu düşünüyorum dedikçe psikolojin bozuk bi şey yok dediler. Yaklaşık 10 15 doktor bunu dedi bana kbb, cildiye ve diş hekimleri dahil olarak. Ben şimdi hangi doktora güvenip dediğini yaparım çaresizim. Erkek arkadaşıma da ömür boyu kalıcı demiş doktor ama 2 yıl içinde vücut temizler de deniyordu kafam iyice karıştı kötü hissediyorum yardımcı olur musunuz

Durum
    kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: ağzımda hpv var

Pozitif olduğum e nabızda işlenirse bilinir diye de korkuyorum ne yapacağım yardımcı olun

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pozitif olduğum e nabızda işlenirse bilinir diye de korkuyorum ne yapacağım yardımcı olun
    Yapman gereken testlerini yaptirip poz çıkarsan özel hastaneye gitmen e nabızda test sonucuna girildigi zaman pozitifse görünür ama senden başkasi göremez

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kullanıcı merhaba öncelikle hpv kanda gözükmüyor ki sevgilin nasıl kan testi yaptırmış? Ki asıl anlamadığım konu hpv geçtikten sonra bir dönem hpv olduğunu nasıl anladı? Bir çok insan belirti bile vermeden atlatabiliyor bu durumu ruhu duymuyor. Ki siğili ağıza tutunma ihtimali normalden çok da düşük emin ol lütfen içini rahat tut özel bölgende olsa anlayacağım bu paniği. Ve hatta sana güzel bir şey söyleyeyim benim gözüktüğü genel cerrah bana demişti ki bir sürtünme ya da birlikte olma durumundan sonra siğil özel bölgende yoksa ağızda olma ihtimali sıfıra yakındır. Biz de arkadaşım için şüphelenmiştik.