Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin3, yaş 29

Durum
    Dertlerderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cin3, yaş 29

Merhaba 29 yaşındayım ve cin3 ile savaşıyorym. Rutin kontrol için gittiğim smear ve sonrası yapılan kolposkopi biyopside cin3 olduğumu öğrendim. Evliyim henüz çocuk yok. Dr. bunu göz önüne alarak leep işlemi yaptığını belirtti fakat leep sonucum malesef negatif değil üstelik Endoservikal gland tutulumu var + virüs hemen hemen rahimağzının heryerinde varmış. 6 ay sonra tekrar biyopsi smear önerdi. Dr hemen çocuk yapmamın iyi olacağını söyledi fakat aşı takvimimin 10. ayda bitiyor bu yüzden beklemeyi tercih ettim. Bu zamana kadar gardasil 9 iki doz vuruldum, sigara içmiyorum beslenmeme dikkat edip imutor kompleksi kullanıyorum. Çok canım sıkkın sanki ne yaparsam yapayım artık dönüşü olmayan bi aşamadaymışım gibi hissediyorum. Bu süreci benim gibi olup yenen birisi varmı? Desteğe ihtiyacım var..

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Cin3, yaş 29

Sürecimi okuyabilirsiniz profilimdeki mesajları bul’a tıklayıp. Geçmiş olsun

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Geçmiş olsun. Şifa dilerim. Cin3 çok üye vardı. Bağışıklık yükseltmek icin ahcc öneririm.

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Dertlerderya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 29 yaşındayım ve cin3 ile savaşıyorym. Rutin kontrol için gittiğim smear ve sonrası yapılan kolposkopi biyopside cin3 olduğumu öğrendim. Evliyim henüz çocuk yok. Dr. bunu göz önüne alarak leep işlemi yaptığını belirtti fakat leep sonucum malesef negatif değil üstelik Endoservikal gland tutulumu var + virüs hemen hemen rahimağzının heryerinde varmış. 6 ay sonra tekrar biyopsi smear önerdi. Dr hemen çocuk yapmamın iyi olacağını söyledi fakat aşı takvimimin 10. ayda bitiyor bu yüzden beklemeyi tercih ettim. Bu zamana kadar gardasil 9 iki doz vuruldum, sigara içmiyorum beslenmeme dikkat edip imutor kompleksi kullanıyorum. Çok canım sıkkın sanki ne yaparsam yapayım artık dönüşü olmayan bi aşamadaymışım gibi hissediyorum. Bu süreci benim gibi olup yenen birisi varmı? Desteğe ihtiyacım var..
    Sakın öyle düşünmeyin arkadaslarin dedigi gibi çok üye var cin 3 olup iyilesen

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

oncelikle gecmis olsun bende yakin zamanda kolposkopi yaptirdim. Ozele mi gittiniz? Benim sonucumda da az miktarda endoservikal gland parcaciklari goruldu yaziyo. Dr cin 1 2 vs demedi. Bi sorun yok 6 ay sonra tekrar kolposkopi dedi. Bu surecte ahcc kullandim 7.kutuma basliycam.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürecimi okuyabilirsiniz profilimdeki mesajları bul’a tıklayıp. Geçmiş olsun
    Teşekkür ederim forumu didik didik ettim herkes gibi ve sizin yazınızı okuyunca çok büyük motive olmuştum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Şifa dilerim. Cin3 çok üye vardı. Bağışıklık yükseltmek icin ahcc öneririm.
    Site sayesinde öğrendim ve hemen alvadan sipariş verdim umarım işe yarar 🙏🏻

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Carpediemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oncelikle gecmis olsun bende yakin zamanda kolposkopi yaptirdim. Ozele mi gittiniz? Benim sonucumda da az miktarda endoservikal gland parcaciklari goruldu yaziyo. Dr cin 1 2 vs demedi. Bi sorun yok 6 ay sonra tekrar kolposkopi dedi. Bu surecte ahcc kullandim 7.kutuma basliycam.
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Ben ilk smear testi sonucum kötü gelince hemen özeldeki tanıdığım bi dr vardı onun yanına gittim. Bana araştırma hastanesinde ki proftan şaşmamamı bu konuda tecrübenin çok önemli olduğunu söyledi. Doktorum da sağolsun beni hiç bekletmeden bütün işlemleri yaptı. Ekim ayında tekrar biyopsi ve smear yaptıracağım ama farklı ile taşınıyorum umarım iyi bi dr bulabilirim.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bir sey sormak istiyorum ilk cinsellik yasiniz kacti yanlis anlamayin 29 yasinda cin3 oldugu icin soruyorum. Normalde 10 yilda cin3 olur gibi genel yargi var ancak 3 yilda da olabiliyor 2 yilda da bilgilenmek adina soruyorum

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Ben ilk smear testi sonucum kötü gelince hemen özeldeki tanıdığım bi dr vardı onun yanına gittim. Bana araştırma hastanesinde ki proftan şaşmamamı bu konuda tecrübenin çok önemli olduğunu söyledi. Doktorum da sağolsun beni hiç bekletmeden bütün işlemleri yaptı. Ekim ayında tekrar biyopsi ve smear yaptıracağım ama farklı ile taşınıyorum umarım iyi bi dr bulabilirim.
    bende ildeki tecrubeli prof diye bu doktoru tercih ettim arastirma hastanesi. Ancak asistanlari vs ilgilendi unvanlari nedir bilmiyorum. Kotu deselerdi ozele gitmeyi dusunuyodum ancak 6 ay sonra yineleyelim deyince pek uzerine dusmedim. Insallah yanlis degerlendirilmemis yada ihmal edilmemisimdir. Ahcc kullanmaya devam edin cin 3 te etki edermi bilmuyorum ama forumda iside papil off kullananlar var arastirabilirsiniz

Bu Konu için Etiketler