Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktor cin1 2 demedi

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor cin1 2 demedi

kolposkopi sonucun temiz 1 yıl sonra hpv için tekrar smear ver dedi. cin 1 2 demedi. Anlamlandiramadim yardım eder misiniz

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Doktor cin1 2 demedi

Alıntı Yeniogrendim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolposkopi sonucun temiz 1 yıl sonra hpv için tekrar smear ver dedi. cin 1 2 demedi. Anlamlandiramadim yardım eder misiniz
    Hpv pozitif olmamız cin1-2-3 olmamız anlamına gelmiyor. Şuan kanser öncesi herhangi bir lezyonunuz olmadığı için 1yıl sonra tekrar kontrolle takiplerinize devam etmeniz gerekiyor. Bende aynı durumdayım smear ascus kolposkopide sorun yok hpv pozitif. Doktorum ahcc ve deflagyn önerdi ikisini kullanıyorum. 1yıl dolunca tekrar teste gideceğim.

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Afitap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv pozitif olmamız cin1-2-3 olmamız anlamına gelmiyor. Şuan kanser öncesi herhangi bir lezyonunuz olmadığı için 1yıl sonra tekrar kontrolle takiplerinize devam etmeniz gerekiyor. Bende aynı durumdayım smear ascus kolposkopide sorun yok hpv pozitif. Doktorum ahcc ve deflagyn önerdi ikisini kullanıyorum. 1yıl dolunca tekrar teste gideceğim.
    merhaba aynen acsus cikti . Bana hiç birsey önermesi beslenmene dikkat et dedi.

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Yeniogrendim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba aynen acsus cikti . Bana hiç birsey önermesi beslenmene dikkat et dedi.
    Bağışıklığı güçlü tutmak ve sağlıklı yaşamak gerekiyor ama günümüz şartlarında zor maalesef. Hiç bir şey yapmadan kendiliğinden yok olacağını düşünmüyorum ben

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet afitap'a katılıyorum. Temel mesele; bağışıklık. Hpv ancak güçlü bir bağışıklık sistemi ile vücuttan gidiyor, o da zamanla. Hemen anında değil..
    Şöyle ki sormanız gereken soru; bagısıklıgımı nasıl yükseltirim? İyi ve saglıklı beslenerek, vitamin eksikliklerini tamamlayarak, sigara içmeyerek, alkol minimum, gülmek ve pozitif olmak, soğuk duş gibi şeyler