Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iz kalacak mı

Durum
    ozzyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

iz kalacak mı

merhaba arkadaşlar.

tek noktada genital bölgede siğil vardı maalesef tam araştırmadan kurtulayım dedim ve özelde bir doktora gittim ona hakkımı helal etmiyorum beni hiç uyarmadan koter ile yaktı ve sanırım iz kalacak aslında izsiz yöntemler de varmış insanın hayatına etki edecek şeylere karar vermek bu kadar basit mi ya allah aşkına çok sinirliyim. neyse
    14. gündeyim şu an fucudin krem ve kapalı pansuman yapıyorum günde 3 defa. bu yaranın akıbeti şimdi nolacak psikolojimi çok kötü etkiledi

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: iz kalacak mı

Bakimini düzgun yaparsaniz kalmama ihtimali var. Basit bir sivilce izi bile aylarca kalabiliyor. Sabirli olun zamanla gecer. Eger iz kaliyor ve herkes bundan muzdarip oluyor olsaydi forumda emin olun cok konusulan konular arasinda olurdu.

Durum
    Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Farklı bir başlıkta paylaştığınız resimdekiler mi siğilmiş ozzyy?

Benim anüs çevremde siğiller mevcuttu. Ben de birkaç kez koter ve kriyo ile yaktırdım. Açıkçası anüsümün çevresindeki deri çok kötü görünüyor. Ama yanılmıyorsam bunun da için de işlem yapılabiliyormuş. Bir negatif olayım hemen yaptıracağım işlem. 🥹

Durum
    hayallamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba, benim 1 ay oluyor koter yaptıralı iz hiç gözükmüyor şuanda. Kalsa da küçük beyaz nokta şeklinde kalır ama çokkk çok küçük belli olmaz bile sıkma canını

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Haahhaahahahaha valla insanlara dert anlatmak çok zor allah doktorlarımıza sabır versin.
    Hastaya bak, hem hpv pozitif, hem doktor en etkili tedavi yöntemi olan koter kullanıyor, hem de hakkını helal etmiyor doktora. Koter izi de 1 ayda geçiyor bu arada, çok dikkatli incelemezsen gözükmüyor bile.

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de koter oldum kıvrım yerinde o yüzden mi bilmiyorum ama kalsa ne olcak arkadaşlar gecer illaki o izleride doktor olmayan kimse anlamaz emin olun