hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Azmda siil olabilir mi? Doktor ve Lab nerisi

Alnt Matt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Peki sonu ne kt hangi tip pozitif

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Smear testinde tiplere baklmyor. Kanser hcresi geliip gelimediine baklyor. Ben daha ncesinde tes yaptrmtm. 6 ve 11 pozitifti ans evremde.

zel ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    2

Smear testinde tiplere baklmyor. Kanser hcresi geliip gelimediine baklyor. Ben daha ncesinde tes yaptrmtm. 6 ve 11 pozitifti ans evremde.
    Anladm peki doktorunuz anus iin kanser riski hakknda bilgi verdi mi size. Benim doktorlar yle bisi olmaz ihtimal ok dk dedi zamaninda zaten 2 yl olcak siil karmyorum ama negatif oldum mu bilemiyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Aslnda kanser ihtimali hakknda bilgi vermedi. Benim HPV ile yolculuum 7-8 senelik. Ama tabii ki bu tamamen benim ihmalimden tr. Srekli tedavimi yarm braktm. Bu bilgiyi doktoruma verdiim iin ansmden smear ald.

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Daha ncesinde siillerinizin olduu ksmdan HPV testi yaptrabilirsiniz bylece en azndan negatif olup olmadnz grrsnz.

zel ye
    yelik tarihi
    16.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    2

Daha ncesinde siillerinizin olduu ksmdan HPV testi yaptrabilirsiniz bylece en azndan negatif olup olmadnz grrsnz.
    En yakn zamanda yle yapicam

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2023
    Tecrbe Puan
    0

Ans hpv genotip testini nerede yaptrdnz acaba? Ben de dnyorum yaptrmay nk benim siillerim anogenitaldi. 4-5 aydr siil karmasam da servikste cin 1 sonucu aldm iin az ve makat dahil her yere baktrmak istiyorum ok paranoyaklatm farkndaym ama br trl iim rahat etmeyecek. Sizin gittiiniz doktora gitsem bana hem smear hem de dna testi yapar m acaba? Geri anal smeare kesin doru sonu vermez diyen de ok o yzden biyopsi vermek daha m salkl olur bilemiyorum. Genel cerraha gidip ben makattan biyopsi vermek istiyorum desem tamam der mi ki?

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Nisan.2023
    Tecrbe Puan
    0

Hem anal smeariniz hem de az hpv testiniz negatif geldi deil mi? En azndan azdaki hpv phenizi ortadan kaldrmanz tavsiye ederim sonuta negatif gelmi. Tabii ka tipe bakld da nemli sadece 16,18,6 ve 11 e baklyorsa yeterli olmayacaktr. ok tipe bakan az hpv testi de ankarada nerede yaplyor bilmiyorum zel bir hastanede bir profesre randevu aldm. Srnt testi talep edeceim eer orada yaplyorsa ka tipe bakldn sonucumu ve yerini vs. burda paylarm.

Yeni ye
    yelik tarihi
    23.Mays.2023
    Tecrbe Puan
    0

Evet ikisi de negatif geldi. Doktor 50 kadar tipe baktklarn syledi. Haklsnz iimi rahatlatmam lazm ama ite beynim buna izin vermiyor.

Ben ans HPV genotip testini 2018de Rusyadayken yaptrmtm. Yanlmyorsam 32 tipe bakmlard. Benim gittiim doktorum bu testleri yapabilir diye dnyorum. Ama telefonla arayp sorabilirsiniz isterseniz en azndan bilerek gitmi olursunuz.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    16.Eyll.2022
    Tecrbe Puan
    2

Evet ikisi de negatif geldi. Doktor 50 kadar tipe baktklarn syledi. Haklsnz iimi rahatlatmam lazm ama ite beynim buna izin vermiyor.

Ben ans HPV genotip testini 2018de Rusyadayken yaptrmtm. Yanlmyorsam 32 tipe bakmlard. Benim gittiim doktorum bu testleri yapabilir diye dnyorum. Ama telefonla arayp sorabilirsiniz isterseniz en azndan bilerek gitmi olursunuz.
    Merhaba sizce dilde siil dokununca ac yapar m? Dilimde minicik bir knt var dokununca acyor ama iki 2 gn nce diimi yaptrdm uyuukken srm da olabilirim emin olamadm..